rudinho11

Ceny trzody chlewnej 2019

Polecane posty

kopin    3791

sprawdz czy jak zgłosiłeś z 1 do 2  czy na 2 już je masz w systemie,jeśli masz to nic nie musisz robić,tak jak sprzedajesz świnie i kupujący zgłasza kupno=sprzedaż  i u ciebie stado już jest pomniejszone,trzeba tylko sprawdzać czy kupujący to zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197
kopin napisał:

sprawdz czy jak zgłosiłeś z 1 do 2  czy na 2 już je masz w systemie,jeśli masz to nic nie musisz robić,tak jak sprzedajesz świnie i kupujący zgłasza kupno=sprzedaż  i u ciebie stado już jest pomniejszone,trzeba tylko sprawdzać czy kupujący to zrobił

sprzedaż mnie nie martwi,bo zdarzenia pasują,ale w tej drugiej mi pisze że niepasujące, brakuję wydarzenia parującego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambrzwlkp1    40
Przed chwilą, rudinho11 napisał:

5.75+vat łódzkie, sieradzki.

jaka ilosc ? U mnie powiat Turecki do 25 nie ma skupu....


,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118
24 minuty temu, bambrzwlkp1 napisał:

jaka ilosc ? U mnie powiat Turecki do 25 nie ma skupu....

Startowa podejrzewam 5.5 lub 5,6. Tutaj podana wieksza ilosc u kolegi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791
1 godzinę temu, gomez181 napisał:

sprzedaż mnie nie martwi,bo zdarzenia pasują,ale w tej drugiej mi pisze że niepasujące, brakuję wydarzenia parującego

podjedż do agencji pokaż w czym masz problem i na pewno  pomogą  jak to rozwiązac żeby w przyszłosci było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, bambrzwlkp1 napisał:

jaka ilosc ? U mnie powiat Turecki do 25 nie ma skupu....

Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190

gomez181 napisał: przedmieściem warchalki z 1 do 2 siedziby, i w 2 co Teraz zrobić? teraz na 2 robisz że przemieściłes z 1 5.7 + VAT kilka szt północ wlpk coś stękają że chcieli by obniżać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambrzwlkp1    40
1 godzinę temu, staszek131415 napisał:

Dlaczego?

Nie pytalem. Pewnie dziady sprowadzają z zagranicy.


,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

O to trochę żal takie małe oddawać, teraz przy tej cenie warto trzymac nawet do 130 kg, bo 20 kg różnicy na szt to teraz jest około 120 zł netto a zezre Ci za 70 zł, rachunek jest prosty

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

największe zużycie paszy na kg jest na dużych szt,a poza tym w takie upały to jeszcze któraś fiknie i zysk w d*pie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

wczoraj lokalna ubojnia 5.4+vat wzrost przez tydzień  o 10 gr 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    515

Sprzedane tydzień temu dziś przyszło rozliczenie 5,7+VAT średnia waga 136kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz222
      Witam serdecznie
      Chciałbym bardzo prosić o wypełnienie mojej ankiety, która będzie podstawą do stworzenia pracy inżynierskiej. Ankieta dotyczy postępu technicznego i technologicznego w chlewniach macior w latach 2004-2012 w woj. śląskim (jednakowoż zachęcam także rolników z okolic mojego województwa). Ankieta jest przystępna, większość to pytania testowe, więc nie powinna zająć więcej niż 5-10 minut, a jest to dla mnie bardzo ważne by zebrać jak najwięcej informacji na ten temat. Każdy kto cokolwiek robił i modernizował przy swoich maciorkach niech poświęci parę minut podczas wieczornego odpoczynku i pomoże mi w stworzeniu czegoś, co może stanowić o tym jak potoczy się moja kariera w przyszłości.
      Ankieta jest w pełni anonimowa. Podaję link do niej:
       
      http://moje-ankiety....pond-43841.html
       
      Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam!!
       
      Ponawiam prośbę o Wasz udział w ankiecie
    • Przez 14tija14
      Czy ktoś współpracuje z jakąś firmą zajmującą się tuczem kontraktowym np. agri plus ?
      Chciałabym się dowiedzieć jakie trzeba spełnić warunki i czy to jest opłacalne lub przy jakiej ilości ?
    • Przez Lukasz210692
      Co sądzicie o stosowaniu żyta hybrydowego dla tuczników. W odpowiednim składzie procentowym oczywiście z innymi zbożami.
      Czy to będzie opłacalne i czy nie ucierpią na tym tuczniki.?
    • Przez TomaszWoniak
      Witam Firma Agri plus jake ma wymagania budynków poniewaz chciałbym podjąć wspołprace z ta firmą ale na poczatek chciałbym sie dowiedziec jak muszą wyglądać budynki
       
       
      prosze o pomoc
       
       
      pozdrawiam
    • Przez ZETOREXX85
      Witam.
      Wymieniam swój stary śrutownik na coś innego. Myślałem nad śrutownikiem Bąk. Zamieszczam aukcję na której można kupić nowego Bąka: http://allegro.pl/pt-nowy-srutownik-rozdrabniacz-bijakowy-talex-i5015335177.html
      Co o nim myślicie? Będę go używał do żywienia macior. Jaką wydajność ma taki Bąk? Miałem okazje zobaczyć u wujka jak on rozdrabnia.Ziarno jest dobrze zmielone                         
                                                                                                                           
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj