pitraszek1

Ogrzewanie w zetorze 7011

Polecane posty

pitraszek1    1

Czy może mi ktoś podesłać fotki jak podłączone jest ogrzewanie w tym ciągniku i gdzie znajduje się nagrzewnica w kabinie bo albo jej niema albo jest gdzieś ukryta 

pitraszek1    1

no ale gdzie powinna być nagrzewnica w kabinie jest linka od zimno/ciepło i przy kabinie są  ucięte węże  co oznacza że ogrzewanie  było tylko nie wiem czy nagrzewnica jest  wyjęta czy gdzieś schowana 

Wiadomość z agroFakt.pl

krzysztofz14    25

Pod dachem jest a gdzie indziej.Nagrzewnice są dwie jak odkręcisz dach od przodu to unieś do góry ,węże idą słupkiem prawym.

pitraszek1    1

No dobra znalazłem i wyglądają na podłączone tylko na dole przy kabinie przy rozruszniku wychodzą dwa przewody  podeśle ktoś fotki jak to powinno być podłączone

IMG_20181224_151936_4CS.jpg

Edytowano przez pitraszek1

jacus    263

obawiam sie ze nagrzewnice ciekly-jak u mnie i po prostu je odcieto, a zalozenie nowych to troche bedzie kosztowac, jak nie jezdzisz w zimie to szkoda zachodu.......

buk, humor ,seks ,rokendrol.

pitraszek1    1

Pewnie tak , miałem sprawdzić te nagrzewnice czy cieknom ale i tak zastanawiam się jak to podłączyć jeden kabel od silnika jest zaślepiony czyli to na 100% powrót a od pompy wody jest wkręcona śruba nie wiem czy czasem tam nie powinien być wkręcony metalowy przewód idący do nagrzewnicy potem zrobię zdjęcie to wstawie

Edytowano przez pitraszek1

koper88    42
U mnie jeden przewód wchodzi w pompę a drugi do kolektora. Zetor z 83r i nagrzewnica szczelna jednakże system przewiewu jest zrobiony lipnie bo trzeba dokładnie uszczelnic dach komorę z nagrzewnica. Lepiej byłoby gdyby dmuchawa przewiewala bezpośrednio przez nagrzewnice.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MariuszGontarek
      Panowie, może ktoś podpowie. W sobotę zetor 7011 palil od strzała kilkanaście razy palony i gaszony (żniwa) a kolejnego dnia, po wcisnieciu startera bloga cisza i tylko przygasające kontrolki oleju i akumulatora. Zupelnie żadnego dźwięku, na "krótko" odpalil od razu. Czy ktoś ma pomysł co mogło nawalic? Ktoś miał podobnie?  
    • Przez adam8056
      Witam, mam prośbę czy mógł by ktoś wstawić zdjęcie tabliczki znamionowej z tego modelu? Chodzi o tą tabliczkę nad hamulcem w kabinie, czy na tej tabliczce powinien być pełny numer nadwozia z dowodu rejestracyjnego ?
    • Przez Dz1kyy
      Witam. Mam możliwość zakupu zetora 7011. Ciągnik znam od małego, należy do mojego wujka może mi go sprzedać po BARDZO atrakcyjnej cenie, ale jest on do remontu. chciał bym go kupić do ładowacza czołowego lecz przydał by mi się do niego przedni napęd. i tu pojawia się pytanie - czy da się założyć do niego napęd od ciężkiej seri zetora/ursusa? ostatnio kupowałem część obudowy do napędu w mojej 12, i w opisie było napisane, że pasuje ona do zetorów 6x45 i7x45 z ciężkimi mostami.
    • Przez Blady25
      Witam.
      Co to za numery panewek, 51010304 panewka korbowodowa oraz panewka główna 51010167, w katalogach są numery zaczynające się od 55 np. 55010304 oraz 55010167, pytanie czy to to samo.
      Pozdrawiam i dziękuję za podpowiedź.
    • Przez Kubotadzikr
      Może ktoś mi powiedzieć jak zamontować to?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.