Gość Doloress

''Rolnik szuka żony'' TVP -Opinie i komentarze na temat programu.

Polecane posty

lukbold    1054

danielhaker napisał:

Co jak co, ale zauważcie że tego Krzyśka celowo pokazują w taki sposób, aby go ośmieszyć. Sceny z zabawy w kulkach, ganianie za krową, i ten tekst który dało się przy montażu wyciąć ;)

No ale raczej mu w gębę nie wciskają tego tak? Tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975
4 minuty temu, danielhaker napisał:

Co jak co, ale zauważcie że tego Krzyśka celowo pokazują w taki sposób, aby go ośmieszyć. Sceny z zabawy w kulkach, ganianie za krową, i ten tekst który dało się przy montażu wyciąć ;)

tvpis i osmiesza ? nieeeee nie może byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Janku Janku...ja na miejscu Malgosi już bym mu podziękowała...baran 🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8984

To oni razem w końcu? ta mówi ze u niego mieszka a ten za parawanem z Maryśką się umawia 🤣

Przed chwilą, Uziu92 napisał:

skleroza :D Mina Pauliny za to mówi wszystko :D kastracja tępym narzędziem :D

Jak by nie patrzył koleś chciał chyba spróbować i tu i tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezlygagatek    425

Wiecie może ile polcalcu dają za udział w programie? Bo mam kwaśne gleby 😊 niezły gagatek ze mnie to bym się nadał.  

  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8984

Tam trza chłopa z jajami słyszałeś :) jak cos to Sołtys by się nadał na pewno ;)

 

Edytowano przez GRZES1545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja nadal ciekawy skąd Ty takie dokładne informacje masz . B|😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

cholera jeden problem nic nie płacą za udział w programie ja bym sam tam chętnie odwalił jaki cyrk 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5348

@GRZES1545 no coś ty, pisMark by sie ze swoją wiedzą, przekonaniami, mądrościami i wiarą nadawał 

Edytowano przez marulekk
  • Haha 2

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6716

Po dzisiejszym odcinku wywnioskowałem ze Małgonia jest z Janem i nawet u niego mieszka a Jan o niczym nie wie?

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8984

Wczoraj czytałem w Pogodzie, wszystko tam pisze  :)

6 minut temu, zetorki12 napisał:

Ja nadal ciekawy skąd Ty takie dokładne informacje masz . B|😜

No Małgonia to chyba nie może się pogodzić, albo oboje kręcą. Janek ma chęć na Marynie.

7 minut temu, marulekk napisał:

@GRZES1545 no coś ty, pisMark by sie ze swoją wiedzą, przekonaniami, mądrościami i wiarą nadawał 

I co by wyszło że filozof jak Stasio z 1 edycji ,, miłosć to tylko na Titanicu'' ? 🤩

Edytowano przez GRZES1545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezlygagatek    425
14 minut temu, zetorki12 napisał:

Ja nadal ciekawy skąd Ty takie dokładne informacje masz . B|😜

No właśnie? ktos tu chcial mnie obrazic, widocznie lubi facetom w spodnie zaglądać? 😂  ładne kwiatki, ja mu nic nie pokazywalem to nie widzial ale może niech soltys się jeszcze wypowie co tam zaszlo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8984

Hola hola, ja wole kobietki :)  a sołtys sam sie chwalił.🤪

Edytowano przez GRZES1545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108
4 minuty temu, GRZES1545 napisał:

Hola hola, ja wole kobietki :)  a sołtys sam sie chwalił.🤪

Potwierdzam ja też widziałem , tfuu czytałem :D

  • Thanks 1
  • Haha 1

Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443
35 minut temu, niezlygagatek napisał:

Wiecie może ile polcalcu dają za udział w programie? Bo mam kwaśne gleby 😊 niezły gagatek ze mnie to bym się nadał.  

To napisz lepiej do Pauliny .To wapno jest guzik wart ,a tak byś miał babę z jajami ;)


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Pauline to strasznie Tv skrzywdziło

Marek już poprzednio osiągnął dno , ale skurczybyk jeszcze w mule kopie

Janek to widać zawsze miał chrapke na warszawiankę

Grzesiek dyplomata roku, jest dobrze i cześć

Ta ładna od Grzesia to chyba w solarium zasnęła , albo trochę z makijażem przesadziła , ale nadal śliczna

A młody jak młody, jak los da to chiba kogoś pozna,tak?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6901
54 minuty temu, lukbold napisał:

No ale raczej mu w gębę nie wciskają tego tak? Tak?

Jasne że nie, ale jako człowiek mający styczność z filmowaniem powiem Ci, że każdy materiał da się przedstawić w taki sposób, jaki się chce. My widzowie mamy z tego bekę :P ale stawiając się w roli nieszczęsnego Krzyśka nie wygląda to fair. Podobnie w przypadku Pauliny

Jak dla mnie to najciekawszy odcinek z całej serii, ale gdyby nie jedyna normalna para- Grzesiek i Dorota, to ta seria byłaby dnem

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975
jak by Paulina dała rudemu po pysku to by oglądalność 20 mln była 😀 TVP na 500 + by zarobiło z reklam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054
No jeśli chodzi o Pauline to faktycznie może i coś z nią nie halo choć raczej wszyscy jej bronią bo pokazali co pokazali... No ale po kiego było ja bajerować chociażby tymi smsami jak niby był pewien od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480
1 godzinę temu, danielhaker napisał:

Jasne że nie, ale jako człowiek mający styczność z filmowaniem powiem Ci, że każdy materiał da się przedstawić w taki sposób, jaki się chce. My widzowie mamy z tego bekę :P ale stawiając się w roli nieszczęsnego Krzyśka nie wygląda to fair. Podobnie w przypadku Pauliny

Jak dla mnie to najciekawszy odcinek z całej serii, ale gdyby nie jedyna normalna para- Grzesiek i Dorota, to ta seria byłaby dnem

No ale przyznaj że jak ktoś powtarza x razy to samo zdanie to  nie da się tego inaczej  zmontować ;)

On mi przypomina  Zbyszka z 1 edycji. Jeden i drugi był nijaki  ich panny  z resztą też takie były  :) 

W sumie to może z Krzysia i Pauliny była by niezła para :D  Ona by rządziła a on by się bał podskoczyć 😆😆😆

 




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doloress   
Gość Doloress
3 godziny temu, lukbold napisał:

No jeśli chodzi o Pauline to faktycznie może i coś z nią nie halo choć raczej wszyscy jej bronią bo pokazali co pokazali..

A może jednak z nim coś nie halo...

 

20181203_023615.png

Edytowano przez Doloress

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez maciekn1210
      Pilnie poszukuję pracy jako kombajnista lub traktorzysta/operator maszyn, zarówno w gospodarstwach rolnych, jak i firmach usługowych/budowlanych, wielkopolskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie .
      Jestem osobą młodą z doświadczeniem, energią i zapałem do pracy, sumienną, bez nałogów.
      Aktualnie posiadam status studenta, studiuję mechatronikę na Politechnice Gdańskiej.
      Uprawnienia: prawo jazdy kat: AM, B1, B, T; uprawnienia do obsługi i pracy na kombajnach zbożowych, dodatkowo jestem w trakcie realizacji uprawnień na sieczkarnie samojezdne i ładowarki teleskopowe /wózki widłowe.
      Doświadczenie: Przepracowane 3 lata jako operator kombajnu zbożowego marki Deutz-Fahr 5585HT w gospodarstwie rolnym. Pracowałem ponadto jako operator ciągników takich jak: Valtra T153, John Deere 7730, Lamborghini R4, wykonywałem różne prace polowe od uprawy przez transport po siew. Wychowywałem się w gospodarstwie rolnym, znam budowę maszyn rolniczych od podstaw.
      Moje aktualne miejsce zamieszkania to powiat złotowski , woj. wielkopolskie, jednak jestem dyspozycyjny na terenie całego kraju (jeżeli tylko w okolicy miejsca pracy jest jakakolwiek możliwość noclegu). Posiadam własne auto.
      Proszę o kontakt telefoniczny 786 176 533 SMS, lub e-mail maciekn16@gmail.com
      CV i potwierdzenie uprawnień mogę przesłać w każdej chwili
    • Gość Mateusz2111
      Przez Gość Mateusz2111
      Witam planuje kupić prasę belującą do 80 tys na młodego rolnika. Proszę o doradzenie jaką kupić. Prasa nowa  lub używana max do 5 lat. Będzie pracować w c385 rocznie około 500 balotów. Proszę o opinie oraz rady 
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Czy podlega temu zakup busa bądź chłodni? Chciałabym z niego korzystać w celach rolniczych i nie tylko. Jak wyglada teraz sytuacja jeśli o to chodzi? Czy ktoś z was ubiegał się w podobnym celu? 
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj