Skocz do zawartości
Mateusz2111

Jaka prasa na MR do 80 000zł?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mateusz2111    0

Witam planuje kupić prasę belującą do 80 tys na młodego rolnika. Proszę o doradzenie jaką kupić. Prasa nowa  lub używana max do 5 lat. Będzie pracować w c385 rocznie około 500 balotów. Proszę o opinie oraz rady 

BarKi    0

Wśród naszych klientów, którzy również brali na program dużym powodzeniem cieszyła się prasa MetalFachu Z256, oczywiście z mechanizmem wiązania siatką. Przy takim budżecie można by dołożyć jeszcze rotor i noże. Jak na razie serwis do nich nie jechał, a Ci z którymi rozmawiałem podczas dostawy folii to są zadowoleni.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marco007
      Witam. Zakupiłem prasę jak w temacie i nie działa mi w niej owijanie siatką. Chodzi o to że ten siłownik elektryczny który odpowiada za rozpoczecie i chyba za zakończenie owijania ma ucięte dwa kabelki i nie wiem jak to wszystko podłączyć aby zadziałało. Ma ktoś doświadczenie w tej prasie?? Mogę zamieścić zdjęcia jeżeli to komuś coś pomoże.
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Przez Hardy67
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
    • Przez MafiaLolek
      Witam chce wiedzieć jaka dawkę na ha, jaki nawóz i kiedy rozsiewać nawóz na:
      Pszenzyto ozime 5 klasa ziemi 
      Jeczmien ozimy 5 klasa ziemi 
      Zyto ozime 5/6 klasa ziemi
      Owies 6 klasa ziemi 
    • Przez 343
      Witam.Szukam prasy używanej do 60 tys , belowała by głównie słomę ,jaką byście polecili.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.