Polecane posty

Gość   
Gość

Pa nowie mam problem, mam na oku ładną brandyskę 6 ton, prosta rama ładna podłoga, wywrot na pneumatyke, ale drewniane burty, ale to do ogarnięcia jest, jeden mankament to brak papierów, idzie to jakoś ogarnąć aby zarejestrować, wiadomo zrobię ją perfekt, ale jak to zarejestrować? z papierami oglądąłem ale to jakieś padaki są, ma ktoś pomysł jak to ogarnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    588

Gdyby nie ten mankament , już dawno  znalazła by nabywcę. Nie ma możliwości na rejestrację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

dokładnie ,jest cięzko ,masz jakikolwiek papier do niej ? Miałem dwa takie tematy nie dało sie nic zrobić na podstawie umowy kupna sprzedażny,  do dzis mam po dziadku c4011od prawie 40lat w gospodastwie brak jednej umowy miedzy właścicielem a dziadkiem i UK nie chce zarejestrować ,

ogarnąć to można wiesz w jaki sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
gość nie ma nic na nią. kosztuje koszyk gruszek dosłownie. a jak by badania zrobić albo coś? sam już chyba nie da się zarejestrować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ile lat ma przyczepa? spróbować można na zabytek, musi mieć minimum 25 lat. Wystarczy umowa K-S i idziesz do wydziału komunikacji i tam Ci powinni powiedzieć co musisz zrobić.Ogólnie to się dowiedz od rzeczoznawcy samochodowego  czy przyczepę się da. Na pewno w pierwszej kolejności będziesz musiał ją odnowić, następnie biała karta przegląd znaczki i parę innych szczegółów. Koszt około 1200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

taaa przyczepa zabytek ,cienko to widzę

prędzej wóz drabiniasty zarejestrujesz  niż przyczepę na zabytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie koniecznie, Każdy pojazd z obowiązkiem rejestracji podlega pod zabytek z wpisem do ewidencji. Jeśli jest tego warta to czemu nie spróbować. 

Pójdź do WK i powiedz że chcesz kupic zabytkową przyczepę , chcesz ją pokazywać na wystawach i jest ona w oryginalnym stanie- jakaś tam historia producenta i modelu przyczepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Ciekawe jeszcze co z podatkiem, kupując przyczepę jako rolnik i do celów rolniczych jesteś z niego zwolniony ale zabytku nie możesz w takim celu użytkować:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

nie jest to proste i nie jest to szybki temat,ale poszukać trzeba papierów  od spalonej itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
myślałem już aby ją zarejestrować w Czechach w wydziale komunikacji jako sam i do nas przywieźć i tutaj dalej to pchnąć . za papiery od spalonej chcą wariaty taką kasę że szok..co do zabytkowej muszę spytać , żaden problem zrobić jak w oryginale w sumie drewniane burty mi nie przeszkadzają jakoś szczególnie . były samy i było ok to musiało komus przeszkadzać za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolega rejestrował kiedyś na zabytek i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
dzięki Gustaw, mam prośbę mógłbyś go podpytać co i jak trzeba mieć aby było ok, zapewne rzeczoznawcę trzeba będzie zamawiać do takiego czegos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mariusz998
      Witam,
      Czy ktoś posiada przyczepę hakową.
      Zastanawiam się nad zakupem.
      Chciałbym poznać opinię na temat tego typu przyczep.
      Z góry dziękuję za odpowiedzi.

    • Przez gadzet
      Mam na zbyciu części do przyczepy KRONE HSD 5002T. Jak by ktoś potrzebował.
    • Przez przemek111447
      Witam.Szukam oferty na nowa przyczepe 8 T( 2 sztuki) rozwazam kazda opcje firmowa...ktora waszym zadniem jest dobrym wyborem??Transport głownie zboża..opony nie regenerowane 385/55 r22 hm metal tech DB podobaja mi sie ale maja dosc wysoko osadzona skrzynie..w gre wchodzi pronar oraz auto tech
    • Przez Damian54
      Witam. 
      Mam problem z hamulcami w przyczepie (hamulce dwuobwodowe). Gdy podepne ciągnik (MF 6150) hamulce w przyczepie się blokują ale gdy nadepne pedał hamulca hamulce w przyczepie puszczają. Jaka jest przyczyna tego zjawiska i jak to naprawić? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • Przez Lukecki
      Witam, mam do kupna ciągnik, facet mówi że nie jest zarejestrowany, lecz ma tylko certyfikat zakupu oryginał i tłumaczenie na PL. Czy da się na podstawie tych dokumentów go zarejestrować? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj