danielo2007

Problem z nowym John Deere 5R 5100R

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
extrabyk    5593
5 minut temu, danielo2007 napisał:

Wiecie co chłopaki nie sądziłem że co nie którzy tak dobrze mi życzą-pozdrawiam tych miłych. 

Nikogo z Was nie zostawiłem bo macie wiedzę w postaci tego forum i tego nikt Wam nie zabierze, wszelkie informacje są zawarte w tym wątku tylko trzeba prześledzić i poszukać. 

Nic sobie, ani Wam nie obiecywalem więc nikomu nic nie jestem winien. 

Dementuje pogłoski że w ostatnim czasie czyli conajmniej rok czasu do tyłu brałem udział w jakiejś rozprawie sądowej. 

Chłopaki musicie zrozumieć że tej sprawy nie mogę komentować, choć napewno bym chciał ale takie życie. 

Użyjcie wyobraźni to sobie odpowiecie na pytanie jak to się skończyło. 

P.s. Poszukuję dobrze utrzymanego JD 6320 lub 6420 najlepiej z ladowaczem i z zasilaniem commonrail. 

Przez ostatnie kilka stron komentarzy nie robimy nic innego jak właśnie używamy wyobraźni 😆

  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759
Przed chwilą, danielo2007 napisał:

P.s. Poszukuję dobrze utrzymanego JD 6320 lub 6420 najlepiej z ladowaczem i z zasilaniem commonrail. 

czyli 5100r już nie ma, ale jest za co kupić kolejnego Jaśka

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682
8 minut temu, danielo2007 napisał:

Wiecie co chłopaki nie sądziłem że co nie którzy tak dobrze mi życzą-pozdrawiam tych miłych. 

Nikogo z Was nie zostawiłem bo macie wiedzę w postaci tego forum i tego nikt Wam nie zabierze, wszelkie informacje są zawarte w tym wątku tylko trzeba prześledzić i poszukać. 

Nic sobie, ani Wam nie obiecywalem więc nikomu nic nie jestem winien. 

Dementuje pogłoski że w ostatnim czasie czyli conajmniej rok czasu do tyłu brałem udział w jakiejś rozprawie sądowej. 

Chłopaki musicie zrozumieć że tej sprawy nie mogę komentować, choć napewno bym chciał ale takie życie. 

Użyjcie wyobraźni to sobie odpowiecie na pytanie jak to się skończyło. 

P.s. Poszukuję dobrze utrzymanego JD 6320 lub 6420 najlepiej z ladowaczem i z zasilaniem commonrail. 

Jak masz cisnąć pierdoły, to lepiej nic nie pisz.

Sądzisz, że ktoś Ci teraz nagra ciągnik? Bądź poważny.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388
1 godzinę temu, danielo2007 napisał:

 

P.s. Poszukuję dobrze utrzymanego JD 6320 lub 6420 najlepiej z ladowaczem i z zasilaniem commonrail. 

Dalej chceez z gófna w gófno wdepnąć?

🤔

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

No angolskiego MFa w łursusowskiej kiecce  jak Ty masz to raczej nie kupi xD a zmiana koloru niewiele już zmienia, lepiej cofnąć się do wersji które jeszcze były dla rolnika a nie dla serwisów :P

Edytowano przez Pigmei
  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19716
19 godzin temu, Bartek933 napisał:

Na Agro show będzie jeszcze tańczył i śpiewał dla JD

Wcale bym się nie zdziwił 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

z prawniczego punktu widzenia jezeli dostał zakaz wypowiadania sie i na ten zakaz sie zgodził pod okreslonymi warunkami złamanie tego zakazu moze skutkować powaznymi konsenwencjami .

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522

w życiu bym się na coś takiego nie zgodził ,wręcz bym rozgłosił na całą Polskę i świat by ludzie wiedzieli z kim mają nieprzyjemność. No chyba że podwójną kase dali...

Edytowano przez witejus
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759

Żeby to chodziło o 1000zl czy dwa to pewnie tak, ale nie gdyby od tego zależał zwrot 300tys.zl. Inaczej śpiewasz jak chodzi o miesięczną pensję, a inaczej jak o zarobek z 10 lat pracy

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
21 minut temu, witejus napisał:

w życiu bym się na coś takiego nie zgodził ,wręcz bym rozgłosił na całą Polskę i świat by ludzie wiedzieli z kim mają nieprzyjemność. No chyba że podwójną kase dali...

nieraz jest tak ze firma np . john deere odbiera od własciciela maszyne i do czasu wydania oswiadczenia przez firme jest zakaz udzielania wywiadu lub informowanie opinni publicznej , i to nie jest nic dziwnego natomiast po zakonczeniu sporu i oficjalnej odpowiedzi john deere  własciel maszyny powinien wyjasnic jak zakonczyła sie sprawa .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522

,,Podczas filmów kolega @danielo2007 mówił,że będzie informował i nie odpuści i będzie nagłaśniać sprawe..Ma chłopak możliwość zrobienia dużej kariery w polityce, prosił o pomoc,gdy ją dostał wypiął na nas wszystkich du.e Bardzo nie ładnie,ale każdy ma inne zasady moralne i jakieś swoje sumienie.,,

,,mówił że będzie informował i nie odpuści i będzie nagłaśniać sprawę" no i ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Taaa .

Cytat

Ma chłopak możliwość zrobienia dużej kariery w polityce

 Tam się pchają ludzie których z reguły się nie lubi,  z "plecami" kombinatorzy i wielkie świnie kręcące swoje biznesy, myślisz że @danielo2007 tam by pasował? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, witejus napisał:

,,Podczas filmów kolega @danielo2007 mówił,że będzie informował i nie odpuści i będzie nagłaśniać sprawe..Ma chłopak możliwość zrobienia dużej kariery w polityce, prosił o pomoc,gdy ją dostał wypiął na nas wszystkich du.e Bardzo nie ładnie,ale każdy ma inne zasady moralne i jakieś swoje sumienie.,,

,,mówił że będzie informował i nie odpuści i będzie nagłaśniać sprawę" no i ....

 

7 godzin temu, jacek1296 napisał:

Nic sobie, ani Wam nie obiecywalem więc nikomu nic nie jestem winien. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1381

Zrobiliście czarna robotę, to teraz spierdalajcie, nic wam nie obiecywałem xD

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 godzin temu, jarecki napisał:

nieraz jest tak ze firma np . john deere odbiera od własciciela maszyne i do czasu wydania oswiadczenia przez firme jest zakaz udzielania wywiadu lub informowanie opinni publicznej , i to nie jest nic dziwnego natomiast po zakonczeniu sporu i oficjalnej odpowiedzi john deere  własciel maszyny powinien wyjasnic jak zakonczyła sie sprawa .

Artykuł 54 Konstytucji RP. Jeśli ktoś nie zna swoich praw to pierwszy lepszy zielony byznesmen może mu dać do podpisania ugodę która łamie jedną z nadrzędnych zasad w każdym cywilizowanym kraju. Nie wiem kto zrobił z siebie większe pośmiewisko w całej tej sprawie - czy poszkodowany czy diler który zasłania się za jakąś śmieszną kurtyną milczenia.

XXI wiek, smartfony, internety, wysyłanie rakiet w kosmos i perspektywa kolonizacji Marsa a w Polsce nadal ciemnogród.

Aż chyba skrobnę przy weekendzie do głównej centrali JD z zapytaniem czy pewne praktyki są na porządku dziennym w tej firmie.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
51 minut temu, michal_xs napisał:

Polecam, działa. 

pobrane (1).jpeg

jesteś pewien?wypróbowałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
23 minuty temu, witejus napisał:

jesteś pewien?wypróbowałeś?

Tak, kiedyś też tak się spinalem i już przeszło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiecie co? Zaczęło się robić nieprzyjemnie. Proponuję żebyśmy zajęli się swoimi ciągnikami i tyle. Mówiliśmy że autor jest taki czy owaki bo nie chce powiedzieć, jak się to skończyło. Ale myślę, że już ma dosyć wrażeń z tym ciągnikiem. Osobiście nie chciał bym wygrywać spraw w sądzie, czy robić zwrotów ciągnika. Byle tylko nie mieć takiego problemu na głowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1568

Każdy mocny w gębie bo to jego nie dotyczy ;) Typowe polaczki mocne w gębie i nic więcej ;) jeśli was by to spotkało to byście zachowali się tak samo albo i gorzej! Głowa w piasek i byście tańczyli jak wam zagrają... Ale na forum trzeba pokazać jakim się jest mocnym... Tu chodzi o duża sumę by tak ryzykować i robić z siebie hojraka... 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj