mlody456

Jak rozpocząć zarządzanie gospodarstwem po rodzicach jako MR

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mlody456    2

Może ktoś powiedzieć jak to jest z tym wszystkim?

 

Przejmując gospodarstwo i starając się o młodego rolnika, gdzie i co trzeba iść zrobić w... skarbówce, gminie, notariusz, bank?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vailus    10
Sam zaczynam się z tym "bawic" teraz. Idź do gminy do osoby która jest odpowiedzialna za wnioski na młodego rolnika. Ja jestem na etapie że pani mnie poinformuje jak program ruszy i wtedy zaczniemy pisać wniosek, biznes plan itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez michal8899
      jestem na kupnie valtry a72 na 20 hektarowe gospodarstwo plus troche usług i jestem ciekawy jak sprawuje sie ten ciągnik przy pługu, agregacie, talerzówce, kosiarce itd.
    • Przez Grzegorzmajster
      Mam 19 lat i chciałbym mieć w przyszłości gospodarstwo rolne. Pochodzę ze wsi nie daleko poznania Jak ktoś ma jakiejś pomysły proszę pisać
      Z góry dziękuje
    • Przez Tomek90wlkp
      Witam serdecznie,
      piszę pracę magisterską o zarządzaniu kryzysowym w Wielkopolsce. Poszukuję osób, które mieszkają w Wielkopolsce i mają coroczny problem z zalewaniem ich pól, łąk przez politykę jaką prowadzą władze zbiornika Jeziorsko. Muszę zrobić ankietę o jakości zarządzania kryzysowego i szukam ludzi, którzy mi w tym pomogą. Bardzo proszę takie osoby o kontakt. Będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam serdecznie.
    • Przez maniek146
      Witam
      jestem młody i chciałbym się dowiedzieć od kogoś doświadczonego, kto już się zajmuję hodowlą dłuższy czas czy to jest opłacalne czy lepiej szukać jakiejś pracy gdyż pochodze z mazowieckiego i praca zawsze jakas sie znajdzie. posiadam około 20h ziemi i sprzęt rolniczy min. kombajn, belarka, traktory, ogólnie troche sprzętu jest w miarę nowego, rodzice trzymają kilka krów i nie jest to tak zbytnio opłacalne i własnie pytam czy hodowla bydła mięsego jest bardziej opłacalna
      pozdrawiam
    • Przez PronarRafal
      Witam mam dość nie typowe pytanie dotyczące tylego górnego zaczepu . Wiem że dla nie których to pytanie nie powinno się tutaj znaleźć ale nie daje mi ono odporu . Czy w taki sposób zamocowany górny zaczep jak na foto w dolnym położeniu nie rozerwie tych listw ani nie uszkodzi czegoś ? z tego co widzę u siebie to zamocowany dolny zaczep na tej listwie usztywnia ją . Chciałem tak zrobić u siebie bo mam sipme z569 i mimo maksymalnego opuszczenia zaczepu na mocowaniu prasy to nadal się na nierównościach haczy podbieraczem .

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj