Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
Tomek90wlkp

Zbiornik Jeziorsko - zarządzanie nim i problemy z wylewaniem

Polecane posty

Tomek90wlkp    17

Witam serdecznie,

piszę pracę magisterską o zarządzaniu kryzysowym w Wielkopolsce. Poszukuję osób, które mieszkają w Wielkopolsce i mają coroczny problem z zalewaniem ich pól, łąk przez politykę jaką prowadzą władze zbiornika Jeziorsko. Muszę zrobić ankietę o jakości zarządzania kryzysowego i szukam ludzi, którzy mi w tym pomogą. Bardzo proszę takie osoby o kontakt. Będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam serdecznie.

rojkow    0

Najlepszym chyba sposobem będzie wsiąść w auto i pojeździć trochę po wsiach i porozmawiać z sołtysami

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez krzycho88
      Witam.
      Przymierzam się do kupna takiego valmecika, ma on uszkodzony wałek wom gdy próbowałem włączyc to straszne zgrzyty było słychać i jeden z wałków (chyba ten 1000obr.) blokował się. Warto pchać się w taki ciągnik ?
      To że wyje podczas jazdy to normalne w nich ?
      Mieliście jakieś awarie w nich ?
      Jak wygląda sprawa mtg w silnikach SISU ? chodzi mi o żywotność 
      Wiem że mało kto posiada takie ciągniki ale prosiłbym o jakąs pomoc.
      Z góry dzięki i pozdrawiam
    • Przez mercurial2000
      Poszukuję tabeli, w której są przeliczone centymetry ze zbiornika na litry. Chodzi o zbiornik Alfa Laval 1800 litrów, zwykły, otwarty, rok 2001. Zdjęcie, skan, ksero, wszystko mile widziane.
      Pozdrawiam
    • Przez PatrykNowakowski
      Potrzebuję tabeli przeliczeniowej ilości mleka do zbiornika Packo OM/DX 800 L. Posiada ktoś i może podesłać?
    • Przez kondziu123
      Witam, nie znalazłem podobnego tematu więc zakładam nowy.
      Ostatnio słyszałem że będą kontrolować zbiorniki na paliwo. Chodzi o to by każdy posiadał zbiornik dwupłaszczowy albo zbiornik jednopłaszczowy który posiada atest. Tak zwane plastikowe tysiaki nie mogą służyć do przechowywania ON ponieważ nie są do tego przeznaczone. I teraz pytanie czy to jest prawda i znaleźli kolejny pomysł na gnębienie rolników czy po prostu firmy sprzedające atestowane zbiorniki chcą zarobić?
    • Przez Zwiadowca122
      Witam
      Mam problem z MF16.
      Na 3 biegu na większych obrotach słychać chrobotanie.
      Rozkręcaliśmy zwolnice i skrzynie biegów lecz ani ja ani mechanik nic nie zostało znalezione co powodowało te chrobotanie.
      Proszę o pomoc!
      Z góry dziękuję.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.