Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Grzegorzmajster

Jak szukać dziewczyny z gospodarstwem

Polecane posty

Mam 19 lat i chciałbym mieć w przyszłości gospodarstwo rolne. Pochodzę ze wsi nie daleko poznania Jak ktoś ma jakiejś pomysły proszę pisać

Z góry dziękuje

mickas092    325

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha meeeeeeeeeeeeeeeeeega beka z autora tematu :D Z takim podejściem nie znajdziesz ani panny ani gospodarstwa .

Podaj więcej kryteriów jaka ma być ta gospodarka , jaki areał jaki profil itp :D hahah :D no i dziewczyna musi być jedynaczką :D hahah :D

Nie no nie mogę z tego...

razor275    279

Mamy już temat "Dziewczyna na gospodarkę" więc tam możesz zapytać o laskę z gospodarka...

Albo daj jakieś ogłoszenie matrymonialne na innym portalu bo ten raczej do tego nie służy.

Zamykam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Jackassiu
      Witam
      Mam zamiar kupić przyczepę z SANOKA D 45( najprawdopodobniej) wywrot na 2 str, ładowność 3,5t. Po prawej stronie nad tylnym kołem znajduje sie tabliczka znamionowa a z lewej str tej tabliczki jest jeszcze jakiś "aluminiowy pasek" (obydwie te tabliczki są nie czytelne-jakiś nalot+farba). Moje pytanie jest następujące: gdzie szukać nr nadwozia-ramy?
      Odnowienie tych numerów kosztuje "TYLKO" ok 310 zł
    • Przez xDxbartekxx
      witam są tu dziewczyny które szukają chłopaka na gospodarkę i czy mają jakieś uprawnienia prawo jazdy ))
    • Przez radeon
      Witajcie

Jestem studentem trzeciego roku i przygotowuję pracę dyplomową związaną z wykorzystaniem programów, aplikacji bądź stron internetowych ułatwiających zarządzanie gospodarstwem rolnym, dlatego też przeprowadzam badania na ten temat. W związku tym bardzo zachęcam do wypełnienia kilkuminutowej, anonimowej ankiety.

http://goo.gl/forms/OiVC0p9eyF

Z góry dziękuję za okazaną pomoc i czas
      Osobom zainteresowanym chętnie udostępnię wyniki.

Pozdrawiam,
      Radek