Polecane posty

rlbyszew    0

Mam dylemat co do wielkodoniczek  nie wiem w których będzie lepiej zrobić rozsade fasoli szparagowej

54 czy 96? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rsiejka    61
Ja w tamtym roku testowo robilem w 160. Po dwa nasionka za duzo, ale jedno calkiem spoko roslo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rlbyszew    0

Ja w tamtym roku miałem właśnie 54 po 5 ziarenka i w sumie było ok, ale chcę teraz dać w 96 po 4 ziarna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez marcin330
      Witam.
      Chciał bym się dowiedzieć jakim opryskiem mam opryskać fasolę dokładnie oprysk miał by wziąśc wszystkie chwasty 2 liścienne. Większość oprysków wycofano ale może są już jakieś inne
      Pomóżcie bo nie chce mi się dziabać 2 ha
    • Przez gigany
      Witam chciałbym się zapytać czy ktoś z Was posiada może taką kosiarkę albo zna kogoś kto taką ma http://olx.pl/oferta/podkaszarka-do-fasoli-jas-CID757-ID4ZjVp.html
      moje pytani jest takie: czy ona jest warta swojej ceny i jaki jest do niej ciągnik potrzebny? czy wystarczy Ursus C-360 lub 3521?
    • Przez Dubne
      Witam serdecznie wszystkich. To mój pierwszy post więc piszę go z dużą nieśmiałością.  Czy ktoś z forumowiczów mógłby się podzielić swoją opinią na temat produkcji rozsad (kwiaty) w multiplatach ale nie w tunelu tylko na polu pod agrowłókniną. Wysiew nasion do palet na wiosnę kwiecień (siewnikiem do multiplatów) a gotowych rozsad w czerwcu (sadzarka). Pielenie ręczne przy normalnym siewie do gruntu doprowadzi mnie do szaleństwa a jako że prowadzę gospodarstwo ekologiczne razem z pasieką towarową opryski nie wchodzą w gre. Przy samej zaś rozsadzie przynajmniej międzyrzędzia mógłbym opielić mechanicznie bo przynajmniej bym widzial gdzie jechać pielnikiem, a poza tym wzrost roślin byłby szybszy jak wzrost chwastów, tak że teoretycznie zagłuszone by zostały w dużym stopniu również chwasty w rzędach
    • Przez krzysiek130287
      OChcialem w tym roku przystosowac swojego mercatora do mucenia fasoli czerwonej, tylko nie wiem co przerobic trzeba. Czy ktos juz to robil i wie jak sie wzias za to.
    • Przez kellyq
      Dłubię sobie sadzarkę coby na wiosnę mnie krzyż nie bolał, dwurzędowa pod c330 z podsiewem nawozu. Konstrukcja nie jest jakaś wyszukana bo sklejam z tego co mam. Jutro wstawię fotki.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj