Skocz do zawartości
News
kellyq

Budowa sadzarki do bobu, dymki, fasoli i innych

Polecane posty

kellyq    3

Dłubię sobie sadzarkę coby na wiosnę mnie krzyż nie bolał, dwurzędowa pod c330 z podsiewem nawozu. Konstrukcja nie jest jakaś wyszukana bo sklejam z tego co mam. Jutro wstawię fotki.

kellyq    3

Pomijając niegrzeczne zachowanie kolegi wyżej, chciałem zapytać jak zrealizować najlepiej zasypywanie redliny z nasionkami? Czy jakiś zgarniacz, włóka a może kółka dociskające?

Brakuje mi jeszcze tego oraz stopek do "parkowania".

IMG-20181020-073156.jpg

IMG-20181020-073324.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

kellyq    3

Od góry zagarniaczka, redlica siejąca nasionka i redlica wysiewająca nawóz

IMG-20181021-101520-1.jpg

Edytowano przez kellyq

Misi3k    0

Proszę zdradź jeszcze tajemnicę z czego będą łańcuchy "wysiewające", z czego je zrobiłeś lub gdzie je kupiłeś i w jakiej cenie.

Sklep z filtrami do maszyn rolniczych --> kingrabat.pl

kellyq    3

Łańcuchy robiłem przez przyspawanie tigiem wygiętej podkładki jutro zrobię fotkę, generalnie sadzarka jest już gotowa, trzeba tylko wypiaskować i pomalować kosz nawozowy.

IMG-20181026-080619.jpg

Edytowano przez kellyq

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez marcin330
      Witam.
      Chciał bym się dowiedzieć jakim opryskiem mam opryskać fasolę dokładnie oprysk miał by wziąśc wszystkie chwasty 2 liścienne. Większość oprysków wycofano ale może są już jakieś inne
      Pomóżcie bo nie chce mi się dziabać 2 ha
    • Przez Maciej2468
      Witam mam pytanie do doświadczonych plantatorów z racji tego iż planuje niedługo zasadzić czosnek wiosenny (harnaś) nie moge znaleść odpowiedzi na pytania dotyczące sadzarki.
      Jeżeli sadzimy czosnek sadzarką ciągniętą za ciągnikiem to jak spadają te ząbki bo doszły mnie wieści że jeżeli spadnie w ziemie na bok to nie bedzie się nadawał do sprzedaży (nie bedzie dobrze wykształcony).
      Czy musi upadać "dupką w dół" czy jak ???
      Czy takie sadzarki zdają egzamin ?

http://allegro.pl/sa...4001400202.html

czy musi to być inna jakaś specjalna z chwytakami itd ?
      Z góry dziękuje za szybką odpowiedź Maciej.
    • Przez uglibugli
      Witam
      Mam pytanie czy ktoś z was spotkał się przy tej maszynie z tymi pazurkami do rozsady ??? Producent podaję to na swojej stronie jako wyposażenie dodatkowe i jestem ciekawy o co w tym chodzi ??? http://www.krukowiak.com.pl/oferta/maszyny-do-warzyw/sadzarka-do-rozsady-planta-s-240
    • Przez Rolnik70
      słuchajcie mam taki problem iz stanołem przed problemem zakupu sadzarki i niewiem ktora wybrać czeska czy polska
    • Przez gigany
      Witam chciałbym się zapytać czy ktoś z Was posiada może taką kosiarkę albo zna kogoś kto taką ma http://olx.pl/oferta/podkaszarka-do-fasoli-jas-CID757-ID4ZjVp.html
      moje pytani jest takie: czy ona jest warta swojej ceny i jaki jest do niej ciągnik potrzebny? czy wystarczy Ursus C-360 lub 3521?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.