Elrond

ASF na 600 warchlakach

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Sezon łowiecki na dziki

Fugeo    281

W Polsce może utrzyma się Agi Plus, Cedrob chociaż niechętnie wstawia świnie w obszarach zagrożonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Widac ktoś kto trzyma nadzor nad tym asf (w sensie politycznym) przeoczyl to male zaglebie chodowlane i teraz nadrabia zaleglosci ...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5348

dokładnie jak @ZELKOW napisał, zachód robi sobie furtke do naszego  podwórka

  • Like 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piozz    65
Radcze sie utrzyma bez ASF Agri Plus sie dobrze stara o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elrond    12

Podobno na wiosnę UE ma znieść niebieską strefę i pozostanie czerwona i żółta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
18 minut temu, marulekk napisał:

dokładnie jak @ZELKOW napisał, zachód robi sobie furtke do naszego  podwórka

A my siię na to godzimy ja nie winię ich tylko nas że biernie się temu przyglądamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5348

a co zwykły rolnik może,  poblokować drogę/urząd i co z tego jak w d*pie ministery nasze kochane go mają.

Jakby ktos z tych "mądrych" w stolycy chciał to by rozwiązał problem ale to im nie na ręke albo kieszeń


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8984

Myślę że  jak by to co piszesz miało większy kaliber w sensie jak A.Lepper działał, może coś by ich ruszyło bo idzie to w złym kierunku.

Edytowano przez GRZES1545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Macie jeszcze sentyment do śp. Leperra?


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2360

na asf jest sposob wywiezc go do niemiec tam to bedzie dopiero sra..ka

Edytowano przez robi57362
  • Like 3

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad055    33
18 minut temu, robi57362 napisał:

na asf jest sposob wywiezc go do niemiec tam to bedzie dopiero sra..ka

Dokładnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    734

Ee tam. To co robimy sabotaż? Zarażamy jednego posła z wiejskiej i nie ma bata, całe stado w myśl przepisów będą musieli wybić :D

Powiecie: przyjdą nowi... Zgoda, ale zanim nauczą się kraść, coś w tym czasie może zrobią. 

  • Like 1
  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niestety oni są jak hieny już się ztym rodzą;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8984
1 godzinę temu, Bartek933 napisał:

Macie jeszcze sentyment do śp. Leperra?

Ja tam mam choć młody jestem :)

Jak wywieziemy dzika do Niemiec to nawet jak by go odkryli to i tak by się nie przyznali że to ASF myślę że cudownie by wyzdrowiał O.o

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    734

Tam dbają o rolnika i od razu wprowadzili by odstrzał sanitarny. Tym się różnią politycy nasi od tych z zachodu. Nasi mydlą oczy gadaniem, tamci działają bo wiedzą że to jest w interesie ich kraju. Puki co nasz ponoć "antyniemiecki" rząd robi dobrą robotę naszym sąsiadom. Bo co może tłumaczyć u nas taką bierność w temacie dzika!!! Bo nie brak pieniędzy, które teraz idą na rekompensaty i szkody łowieckie, na przekór zasady "lepiej zapobiegać niż leczyć".

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8984

Zyła na zachodzie dziki zaczęli już bić jakieś 2 tyg temu jak dobrze pamiętam a może i wcześniej.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037
zelkow coś w tym może być,kurwa a i tak chłopa wszyscy mają w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    734

 

4 minuty temu, GRZES1545 napisał:

Zyła na zachodzie dziki zaczęli już bić jakieś 2 tyg temu jak dobrze pamiętam a może i wcześniej.

Nie wiedziałem nawet. To chwała im za to, tylko przynajmniej rok za póżno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8984
1 minutę temu, iron napisał:

zelkow coś w tym może być,k**wa a i tak chłopa wszyscy mają w d*pie

Rolnik w Polsce to wygląda coś jak twój awatar, z jednej strony Unia a z drugiej urzędasy .

2 minuty temu, ZYLA napisał:

 

Nie wiedziałem nawet. To chwała im za to, tylko przynajmniej rok za póżno.

Miałem na myśli Niemcy.

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295

Na zachodzie te ...ane okupanci kryją wszystko jak się da, a nasi nie..j..ani chcą być "sprawiedliwi" przykład jakieś 4-5 lat temu znajomy wziął warchlaka z holandii, co się okazało z chorobą aujeszkiego, jedynie byli na tyle mądrzy że tylko ta sztuke zutylizowali, i co powiecie że na zachodzie jest wszystko pięknie ładnie? jak Hiszpania się borykała z problemem asf tyle lat to nie wierzę choćby nie wiem jak zachwalali że nie ma asf-u to założe się że są jeszcze pojedyncze sztuki które nadal roznoszą to ustrojstwo, ale jak to mówią ruscy który z eurosojuzu się przyzna, który rząd tak sobie lekceważy ten asf żeby doprowadzać własnych przedsiębiorców do skraju bankructwa tylko po to żeby dostac w łape od zachodu ( oni już od dawna myśleli jak wejść na nasze tereny) jeśli juz nasi tak likwidują produkcje trzody w czerwonych strefach to niech i zakarza budowania nowych chlewni dopiero zachodniacy by się zdziwili

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A gdzie Agri wstawi jak amnestię ogłoszą?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8984

Na Trwamie była właśnie mowa o ASF koło Parczewa, dzwonił właśnie Jakiś lekarz WET. ładnie pojechał Jurgielowi i reszcie. Ciekawy program wcześniej nie widziałem tego ''Wieś to też Polska''

 

Edytowano przez GRZES1545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrykjd    11

Też to oglądałem, ostro im cisnął ale wiedział doskonale co mówi i mówił przede wszystkim prawdę. A oglądał ktoś o tym płocie przy wschodnie granicy? Nie pamiętam na jakim programie ale też niezłe jaja.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez grzesiuc2
      Witam
       
      Sprzedam kombajn Sampo Rosenlew 600. 
      Maszyna stoi do obejrzenia w miejscowości Krajanka (powiat wieruszowski, łódzkie).
      Zdjecia do obejrzania - http://olx.pl/oferta/sampo-rosenlew-600-CID757-ID4Sl8H.html#373001d4ca
      Kombajn w ciągłym użyciu, sprawny, dużo części oryginalnych. 
      Jestem osobą prywatną, rolnikiem, maszyna pracowała u mnie na 18 ha. 
      Zapraszam do obejrzenia oraz do kontaktu telefonicznego - 502378126.
      Cena 28 000 brutto do negocjacji. 
    • Przez Dominik98
      Posiadam kombajn Bautz 600 z 1963r. Problem jest taki że obróciło mi panewkę na wale i pękł mi tłok. Czy wiecie skąd wziąść części i w jaki sposób go wyremontować, lub jaki inny silnik by pasował.?
    • Przez Tomkon91
      Witam, zakładam nowy wątek związany bezpośrednio ze "świeżą aktualizacją" planu bioasekuracji na terenach zagrożonych ASF. Proszę o Wasze opinie, zapytania, sugestie etc. Pozwólcie że pierwszy zadam pytanie - co myślicie o "podwójnym płocie" budynków w systemie otwartym, i jak w ogóle ustawa widzi termin "wolny system" (jakieś konkretne wytyczne)?  
    • Przez Elrond
      Witam, farmer podał informację o znalezieniu w stawie 3 martwych dzików w gminie Czarnków na Wielkopolsce, próby poszły do badania.
    • Przez extrabyk
      Oto kolejny przykład jak świat polityki i biznesu potrafi zarobić na czyimś nieszczęściu. Tu akurat zabłysnęli politycy PISu ale prawda jest taka,że takie "kwiatki" rosną podczas panowania każdej opcji politycznej i w każdym kraju z tą różnicą, że w większości krajów sprawa ucicha i prawie nikt nie jest pociągany do odpowiedzialności a jest kilka takich państw gdzie za takie coś jest "czapa"...no cóż co kraj to obyczaj
      Co do samej sytuacji to ciekaw jestem Waszych opinii...dyskusja ma szansę być ciekawa i burzliwa
      https://wiadomosci.wp.pl/wyszla-na-jaw-tajemnica-jurgiela-i-swinskiego-lobby-tak-wygladaja-konserwy-z-asf-6269066281588353a
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj