karoleeeq

Sprzegło w t25

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
karoleeeq    0

Ludzie pomocy Wciskam sprzęglo w t25A do samej podłogi zmieniam na dwójkę wciskam ponowie sprzęgło, aby zmienić bieg na wyższy lub niższy i sprzeglo zostalo unieruchomione z 2cm od połogi zablokowało się nie chce pod zadnym pozorem isc do góry pare razy je docisne do samej podlogi i sprzęgło odskoczy jeszcze dodam ze prawie wszystke lozyska w skrzyni byly wymieniane 2dni temu i jeden wodzik od biegów się ułamał, ale pospawaliśmy i zeszlifowaliśmy biegi wchodzą dobrze tylko te sprzegło POMOCY BARDZO WAŻNE :/ z góry dziękuję za wasze odpowiedzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitowiak    520
Z tarczą coś robiłeś ? sprężyny dociskowe mogą być źle założone, ewentualnie może być sprężyna odbijajaca pedal wyrobiona (w mtz tak jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koper88    59
Ja stawialbym na coś z mechanizmem blokowania wodzików, kiedy pedał sprzęgła jest w górze. Zobacz czy cięgło Ci się luzuje podczas gdy pedał będzie zablokowany poprzez delikatne poruszanie pedałem w górę i w dół. Jeśli cały czas jest napięte to problem tkwi przy wodzikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LTZ55a    118

T25A - to M-ka czy zwykła?

Ruszył czy stoi dalej? Widocznie nie taka ważna sprawa.

Edytowano przez LTZ55a

Sprzedam części silnika MTZ 50/550 oraz katalog części MTZ50/550.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ReverS07
      Witam!
      Mam pytanie. Jak jadę bez świateł i nie mam włączonego żadnego innego odbiornika to wskazówka amperomierza jest na zerze. Jak włączę światła to wskazówka wychyla się w lewo. Rozrusznik nowy, nie wiem wina alternatora, regulatora?
    • Przez wrodarek
      Witam
      Mam problem ze skrzynią w traktorze władimirec t-25. Otóż po wbiciu biegu szosowego sprzęgło nie odbija do końca, zatrzymuje sie w połowie, po przejechaniu ok 10,15 metrów bieg wyskakuje i słychać tylko zgrzyt. Po rozłożeniu skrzyni okazało sie ze na ruchoma zębatka na wałku głównym nie zazębia sie do końca w tej od przełożenia szosowego. Co może być tego przyczyną ?
    • Przez Theprzemo205
      Witam i z góry dzieki za odpowiedz. A więc najprawdopodobnej pojawi się na gospodarstwie belarus 82. Chciałbym aby ten ciagnik ciągal prase belujaca tylko on ma jedno stopniowe sprzęgło więc jak prasować kości trawe itp. Może ktoś mi wytlumaczy ?
    • Przez JasiekAgriculture
      Witam mam problem z ciagnikem same Explorer 60 88r mam spory luz na pedale sprzęgła przez co rewers wchodzi ciezkawo z lekkim zgrzytem wie ktoś może jak podregulowac pedał lub co innego zrobić? 
       
    • Przez binek85
      Witam!Panowie pomóżcie ..wczoraj pryskalem maliny o co się okazało że walek wom mi staje..jadąc do przodu i mając lekko z górki traktor tak jakby wskakiwal na luz i po chwili jest spowrotem na biegu. .dzisiaj jechalem z przyczepa i dodajac gazu nie bylo reakcji przyspieszenia od razu tylko tak jakby z opoznieniem i szarpniecie..A jadąc znów z górki tak jakby właśnie nie było biegu wlozonego i nagle jest bieg i szarpniecie...takie duganie..co to może być?Władimirec z jedną wajcha..
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj