Polecane posty

-Sebastian-    12

Do 15 czerwca jest przedłużone. Info od kierownika ARiMR ale jeszcze się nie chwalą żeby ludzie składali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Rozporządzenie jest  trakcie nowelizacji. Według projektu wejdzie w życie 16 maja.


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25755
2 godziny temu, mrc1005 napisał:

Mieliście tak że po usunięciu obiektu i dodaniu dwóch nowych jednego nie widać a całe JPO jest OK

B JPO 1,80  
B1 TUZ 0,86
B2 GRUPA_RODZAJ_UPRAWA owies 0,34

Dodatkowo powinna być jeszcze:

B3 GRUPA_RODZAJ_UPRAWA żyto 0,60

Ja na jednej działce miałem 9 podrzędnych i we wniosku sumę jpo podawało dobrze, ale jednej działki nie zapisywało w tabeli, wypełniało 8 działek. Na mapie wszystko widać poprawnie, suma  powierzchni zgłoszonej się zgadza, pracownik powiedział żeby wysłać jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Z tego co przegladalem instrukcje to powinno tak sie dziac gdy rodzaj uprawy  ma mniej niz 0,1 ha ...

Jak na mapie widac wszystkie to raczej bedzie ok 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrc1005    53

@Agrest Ja ten problem obchodzę tak że jeżeli czegoś nie wejdzie w tabelkę jako nazwa uprawy to nie dodaje przez Rysowanie uprawy tylko Modyfikuj -> Narysuj i dodaj i wtedy wchodzi. Jeżeli nie będziesz miał w tabelce nazwy uprawy to jest błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Czyli mozna to wklepac ... 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula8013    2

Czy próbował ktoś już wpisać EFA 14 ? U mnie dalej nie działa, a agencja dalej nie wie kiedy problem zostanie rozwiązany.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wotan    0

Próbuję od kilku dni zakończyć wniosek, ale dalej mam problemy z EFA - nie wyskakuje okienko do wpisywania rodzaju upraw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula8013    2
7 minut temu, wotan napisał:

Próbuję od kilku dni zakończyć wniosek, ale dalej mam problemy z EFA - nie wyskakuje okienko do wpisywania rodzaju upraw...

U mnie to samo, najgorsze, że nie wiadomo kiedy będzie to działać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1830

Dokładnie mam ten sam problem,obszar zaznacza ale dalej d..pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agropomiary    3

U mnie to samo, nie działa EFA14. Dziś ponoć do BP dotarły maile, że będzie przedłużenie. Ktoś może potwierdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agropomiary    3

Sypie się edycja danych, ciężko podzielić działki czy scalać, dodawać punkty, przesuwać np powierzchnie niekoszone. Cyrk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majes    5

Ja złożyłem kompletny wniosek z EFA 24 kwietnia, dzisiaj wchodzę bo chciałem zrobi korektę a tam niespodzianka - nie ma EFA w ogóle.


.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula8013    2
1 godzinę temu, agropomiary napisał:

U mnie to samo, nie działa EFA14. Dziś ponoć do BP dotarły maile, że będzie przedłużenie. Ktoś może potwierdzić?

rozmawiałam dzisiaj z kierownikiem biura w lubelskim i potwierdził przedłużenie, ale oficjalnie podobno mają ogłosić 15, bo chcą, żeby rolnicy składali teraz wnioski

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agropomiary    3

Pewnie - lepiej podać 15 maja, rolnicy się będą denerwować, że system szwankuje. Zgłoszą z błędami itp..... paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Jeśli chodzi o przedłużenie terminu to jest projekt nowelizacji rozporządzenia na bip. Ma wejść w życie 16 maja. Jeśli chodzi o EFA to problem jest znany i prawdopodobnie u wszystkich. Dla tych, którzy chcą dzisiaj wysłać a mają problem z obszarami EFA to proponuję przeliczyć wszystko ręcznie, napisać oświadczenie i załączyć skan jako załącznik niemerotoryczny Z0031. 

  • Thanks 1

Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka326    0

Cześć, czy ktoś miał podobny komunikat: "Zaznaczono wnioskowanie w ramach programu rolnośrodowiskowego, a jest to 5-ty lub kolejny rok uczestnictwa w tym programie" /zrzut poniżej/

Rolnik faktycznie jest w 5-tym roku (ostatni rok- to musi być) starego PRŚ (pakiet 5.1), łąki wyrysowane, zaznaczona płatność JPO + ONW + RSK, zaznaczone obszary niekoszone też (choć standardowo niewidoczne potem na wydruku...), a na koniec wywala ten błąd i nie chce wysłać wniosku. Problem zgłoszony był 04.maja na pomoc.arimr (jako zgłoszenie PZ-20 tysięcy któreś tam... i do dziś ma status wprowadzone i tyle). Na infolinii kazali czekać, aż "pomoc" zrealizuje zgłoszenie.... Ciekawe do kiedy...

Miał ktoś podobny komunikat?

Co do EFA14 - nie działa od dobrych paru dni, nie wyskakuje okno wyboru roślin - składników międzyplonów i od razu wywala błąd, że nie ma podanych roślin w międzyplonie... Mają naprawić... 

Pozdrowienia wszystkim "walczącym" z e-wnioskiem ;) 

błąd PRŚ.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falcon83p    8

Czy przedłużenie terminu do 15 czerwca będzie dotyczyło także wniosków z PROW np. Rolnośrodowiskowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    318

efa 14a1 - nanosiłem kilka dni temu i szło wybrać łubin i rzepak a dziś faktycznie jak się klika to nie idzie wybrać rośliny.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaM    30

Witam! 

Miał może ktoś z Was problem z wysłaniem wniosku dotyczącego wyłącznie dopłat do bydła i krów?  Nie wyskakuje mi żaden błąd, tylko na końcu po zaznaczeniu okienka wyślij wniosek wyskakuje  :"Nie udało się wysłać wniosku. O zaistniałym problemie proszę poinformować ARiMR poprzez portal POMOC.ARIMR.GOV.PL", zrobiłam to i do tej pory nie uzyskałam odpowiedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Divinegirl    0
3 minuty temu, AniaM napisał:

Witam! 

Miał może ktoś z Was problem z wysłaniem wniosku dotyczącego wyłącznie dopłat do bydła i krów?  Nie wyskakuje mi żaden błąd, tylko na końcu po zaznaczeniu okienka wyślij wniosek wyskakuje  :"Nie udało się wysłać wniosku. O zaistniałym problemie proszę poinformować ARiMR poprzez portal POMOC.ARIMR.GOV.PL", zrobiłam to i do tej pory nie uzyskałam odpowiedzi. 

a w zakładce wysłane wniosku nie ma ? zdarzają się takie przypadki że błędy wyskakują a wniosek fakt faktem się wysyła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Wyloguj się, zaloguj ponownie. Spróbuj zmienić przeglądarkę na inną. Za którymś razem pójdzie.


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaM    30
27 minut temu, Divinegirl napisał:

a w zakładce wysłane wniosku nie ma ? zdarzają się takie przypadki że błędy wyskakują a wniosek fakt faktem się wysyła 

nie ma, sprawdzam za każdym razem 

24 minuty temu, freetaxi napisał:

Wyloguj się, zaloguj ponownie. Spróbuj zmienić przeglądarkę na inną. Za którymś razem pójdzie.

Robiłam to już nie raz, korzystałam z 3 przeglądarek i dalej nic... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj