Polecane posty

Ansja    747

PoPodkarpackie rzeźnie są puste,sprowadzają tuczniki z Słowacji,..Tak to już jest ,że własne polskie zlikwidować a zagranicznego szukać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 12.07.2018 o 22:16, RafaKdziela napisał:

Niby gdzie ?

Dziś po wielkich negocjacjach 4,35 netto 1-kg .Za 20 sztuk .

No kto jak kto ale Ty to myślałem że potrafisz sprzedawać po 4,30 to w najgorszym dołku w tym roku byłyB|

Dnia 12.07.2018 o 21:57, 1902 napisał:

ilosci cało samochodowe na Piotrkowie 4.7-4.9 netto

 

Jak za takie świnie to tak za dużo

Dnia 13.07.2018 o 14:58, kopin napisał:

Staszek a Ty gdzie sie ukrywasz ,dawaj tą swoją fakturę ostatnią na forum,jak się okaże że taką dobrą cenę dostałeś to dzwonię do mojego odbiorcy ze zjebką 

A niby po co fakturę mam wstawiać napiszesz że sfałszowana i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791
2 godziny temu, staszek131415 napisał:

No kto jak kto ale Ty to myślałem że potrafisz sprzedawać po 4,30 to w najgorszym dołku w tym roku byłyB|

Jak za takie świnie to tak za dużo

A niby po co fakturę mam wstawiać napiszesz że sfałszowana i tyle

Ale chociaż byś spróbował udowodnić że prawdę piszesz a nie ciśniesz bajer.

Ale każdy robi jak uważa ,skoro wolisz się chwalić czymś czego w rzeczywistości nie ma to Twój cyrk Twoje małpy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyran3   
Gość tyran3
9 godzin temu, leszek1000 napisał:

Fot. Facebook.com/Kurow24

Łzy w oczach. Jak to możliwe. Chyba ruski zrzucili zamiast rakiet 

kidyś w czasach PRL amerykanie rzucali stąke aby zdziesiatkowac produkcje ziemniaków w naszym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

To zdjęcie podobno to fake. 

Jak stukilowy dzik lecący z samolotu by mógł zatrzymać się na gałęzi? Chyba, że to ta pancerna brzoza :P

  • Haha 1

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Rydzyk w TV Trwam walczy o rolników. Ja pier... do czego to doszło. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na czym ta walka polega ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Byli we wsi, w której ostatnio rolnicy blokowali ubój zdrowych sztuk. Dzwonił do Pana Redaktora co był na miejscu i cisnął weterynarzy polityków itd. Sami wiecie, że rydzyk umie ładnie mówić i nawracać. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Właściwie to dobrze , że coraz większy szum i świadomość wzrasta jaki burdel z tym ASF . Ciekawe co rolnicy zrobią z tymi świniakami , których ubić nie dali . Legalnie nic się nie da niestety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyran3   
Gość tyran3
12 godzin temu, sumek666 napisał:

Byli we wsi, w której ostatnio rolnicy blokowali ubój zdrowych sztuk. Dzwonił do Pana Redaktora co był na miejscu i cisnął weterynarzy polityków itd. Sami wiecie, że rydzyk umie ładnie mówić i nawracać. 

Sumek666 co by nie mówić o Rydzyku to tylko w jego TV co kolwiek jest o rolnikach mówione w innych telewizjach jest embargo na informacje. 

Pamietasz jak rolnicy protestowali w zeszłym tygodniu w warszawie na placu konstytucji?????? zadna telewizja czy radio o  tym nie mówiło a było 2 tys rolników, natomiast w tym samie 60 wariatów wjerzdzało do ,sejmu w bagarznikach i szturmowało sejm to była w tvn relacja na zywo.

Jak 60 KODiarzy protestuje to news jak 2 tys rolników to zadna sensacja. Tak w polsce wygladają wolne media i te państwowe i te tvnowskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz222
      Witam serdecznie
      Chciałbym bardzo prosić o wypełnienie mojej ankiety, która będzie podstawą do stworzenia pracy inżynierskiej. Ankieta dotyczy postępu technicznego i technologicznego w chlewniach macior w latach 2004-2012 w woj. śląskim (jednakowoż zachęcam także rolników z okolic mojego województwa). Ankieta jest przystępna, większość to pytania testowe, więc nie powinna zająć więcej niż 5-10 minut, a jest to dla mnie bardzo ważne by zebrać jak najwięcej informacji na ten temat. Każdy kto cokolwiek robił i modernizował przy swoich maciorkach niech poświęci parę minut podczas wieczornego odpoczynku i pomoże mi w stworzeniu czegoś, co może stanowić o tym jak potoczy się moja kariera w przyszłości.
      Ankieta jest w pełni anonimowa. Podaję link do niej:
       
      http://moje-ankiety....pond-43841.html
       
      Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam!!
       
      Ponawiam prośbę o Wasz udział w ankiecie
    • Przez 14tija14
      Czy ktoś współpracuje z jakąś firmą zajmującą się tuczem kontraktowym np. agri plus ?
      Chciałabym się dowiedzieć jakie trzeba spełnić warunki i czy to jest opłacalne lub przy jakiej ilości ?
    • Przez Lukasz210692
      Co sądzicie o stosowaniu żyta hybrydowego dla tuczników. W odpowiednim składzie procentowym oczywiście z innymi zbożami.
      Czy to będzie opłacalne i czy nie ucierpią na tym tuczniki.?
    • Przez TomaszWoniak
      Witam Firma Agri plus jake ma wymagania budynków poniewaz chciałbym podjąć wspołprace z ta firmą ale na poczatek chciałbym sie dowiedziec jak muszą wyglądać budynki
       
       
      prosze o pomoc
       
       
      pozdrawiam
    • Przez ZETOREXX85
      Witam.
      Wymieniam swój stary śrutownik na coś innego. Myślałem nad śrutownikiem Bąk. Zamieszczam aukcję na której można kupić nowego Bąka: http://allegro.pl/pt-nowy-srutownik-rozdrabniacz-bijakowy-talex-i5015335177.html
      Co o nim myślicie? Będę go używał do żywienia macior. Jaką wydajność ma taki Bąk? Miałem okazje zobaczyć u wujka jak on rozdrabnia.Ziarno jest dobrze zmielone                         
                                                                                                                           
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj