Polecane posty

mf235angol    7
Teraz stoczni się czepiają Helmuty bo w rolnictwie naszym mają swoich ludzi. ASF to dla mnie wielka ściema i nic więcej podrzucaja dziki na wioskach nad ranem a po pół godz już jest inspekcja weterynaryjna a czemu pod lasam znajdóją chorobe albo w łatwo dostempnnych miejscach :-) ???
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr5a4    4

W sobotę sprzedane  czerwona strefa : ZM Zakrzewscy 43 sztuki, średnia waga 116 kg. mięsność 59,8% wyszły po 470 zł! Nie zapraszam już macior. Trzeba zwijać hodowle. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przyroda się sama obroni jak mówią ekolodzy bądzmy dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    437
coś się zaczyna dziać bo na małej giełdzie dziś plus 1 i praktycznie wszystko się sprzedało, dawno już tak nie było że tylko jedna mała transakcja nie doszła do skutku. myślę że napewno koniec obniżek i początek wzrostów to zwiastuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791
34 minuty temu, turtojs napisał:

coś się zaczyna dziać bo na małej giełdzie dziś plus 1 i praktycznie wszystko się sprzedało, dawno już tak nie było że tylko jedna mała transakcja nie doszła do skutku. myślę że napewno koniec obniżek i początek wzrostów to zwiastuje :-)

dobrze by było ,bo chociaż koło 4,50 się zakręciło to już by człowiek pleców nie oglądał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1828

Coś pierniczy strona

Edytowano przez ws71

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak już wklejasz link zrób to porządnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertb    12

Ja mam propozycje nawet na jutro po 3,7 +vat u pośrednika ,nie wiem sam  czy czekać czy sprzedawać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyran3   
Gość tyran3

koledzy obecne cenny 3,5-3,8 sa nie do utrzymania i pocieszajace jest jedno bedzie zmiana cen i albo cena pjdzie powyzej 4 z albo Leper wrõci i spadnie ponižej 3 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

Młody Lepper to niech lepiej swoje kredyty pospłaca,bo fajnie się bierze ale trzeba je też oddać;-)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyran3   
Gość tyran3
2 minuty temu, kopin napisał:

Młody Lepper to niech lepiej swoje kredyty pospłaca,bo fajnie się bierze ale trzeba je też oddać;-)

pewnie tak ale mlody leper tez jest wykanczany  za ojca bo jak okreslič fakt ze 1,5 ha dzialke komornik sprzedal za 10 tys to 5 razy mniej niz powinna išč

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nikt niemiałodwagi przebić wyżej i cwaniacy wykorzystali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyran3   
Gość tyran3
2 minuty temu, staszek131415 napisał:

Nikt niemiałodwagi przebić wyżej i cwaniacy wykorzystali

ale tak w polsce wygladaja aukcje komornicze przecierz kupuje sie za wywoławczom  a jak ktos z poza układu ( znajomy komornika) przebija to klakierzy podbijaja tak wysoko cene ze kupujacy przeplaca  2 razy tyle ile powinien i na kolejne licytacje juz iema kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

nie byłem na licytacji więc nie ocenię czy kupił to cwaniak czy sąsiad,czy ktoś z rodziny podstawiony

jeśli ma dług to komornik stara się ściągnąć

u nas był taki cwaniaczek to dopiero jak komornik mu dom chciał sprzedać to znalazł kase żeby długi uregulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyran3   
Gość tyran3

oczywiscie ale jak komornik sprzedaje grunt za 20% realnej wartosci to coś tu ewidentnie smierdzi i bardziej współczuje młodemu Leperowi niz jakiemuś Bankowi.

A co do cwaniaków to u mnie w wiosce własnie czasy skupu swiń Lepera płacił rolniką 0,6 groszy wiecej zza kg ale płatność 90 dni, efekt taki rolnicy od 15 lat niewidza kasy a gosc jak ma licytacje domu to wpłaca 10 tys jako ze spłaca , licytacje komornik odwołuje  i znowu niepłaci przez 6 miesiecy do nastepnej licytacji, i tak juz 15 lat, sie buja hehehe i chyba tak bedzie do smierci szanownego biznesmena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyran3   
Gość tyran3
4 minuty temu, staszek131415 napisał:

Bajki piszesz

moze i bajki, heheh gość mieszka w mojej wsi co pare miesiecy ogłoszenie o licytacji domu cena wywoławcza 450tys zł i tak od 15 lat, obecnie gość pracuje jak kierowca który wozi swinie do sokołowa  pare razy był nawet umnie, teraz jedzi w inne rejony bo od paru rolników jak go na podwórku zobaczyli dostał w ryj i tyle mozecie wierzyc lub nie wasza sprawa. Zresztom jak wam kiedys ktos niezapłaci  a komornik cwaniakowi  bedzie mógł skoczyć na pedzel to wtedy powiecie czy bajki pisze, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz222
      Witam serdecznie
      Chciałbym bardzo prosić o wypełnienie mojej ankiety, która będzie podstawą do stworzenia pracy inżynierskiej. Ankieta dotyczy postępu technicznego i technologicznego w chlewniach macior w latach 2004-2012 w woj. śląskim (jednakowoż zachęcam także rolników z okolic mojego województwa). Ankieta jest przystępna, większość to pytania testowe, więc nie powinna zająć więcej niż 5-10 minut, a jest to dla mnie bardzo ważne by zebrać jak najwięcej informacji na ten temat. Każdy kto cokolwiek robił i modernizował przy swoich maciorkach niech poświęci parę minut podczas wieczornego odpoczynku i pomoże mi w stworzeniu czegoś, co może stanowić o tym jak potoczy się moja kariera w przyszłości.
      Ankieta jest w pełni anonimowa. Podaję link do niej:
       
      http://moje-ankiety....pond-43841.html
       
      Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam!!
       
      Ponawiam prośbę o Wasz udział w ankiecie
    • Przez 14tija14
      Czy ktoś współpracuje z jakąś firmą zajmującą się tuczem kontraktowym np. agri plus ?
      Chciałabym się dowiedzieć jakie trzeba spełnić warunki i czy to jest opłacalne lub przy jakiej ilości ?
    • Przez Lukasz210692
      Co sądzicie o stosowaniu żyta hybrydowego dla tuczników. W odpowiednim składzie procentowym oczywiście z innymi zbożami.
      Czy to będzie opłacalne i czy nie ucierpią na tym tuczniki.?
    • Przez TomaszWoniak
      Witam Firma Agri plus jake ma wymagania budynków poniewaz chciałbym podjąć wspołprace z ta firmą ale na poczatek chciałbym sie dowiedziec jak muszą wyglądać budynki
       
       
      prosze o pomoc
       
       
      pozdrawiam
    • Przez ZETOREXX85
      Witam.
      Wymieniam swój stary śrutownik na coś innego. Myślałem nad śrutownikiem Bąk. Zamieszczam aukcję na której można kupić nowego Bąka: http://allegro.pl/pt-nowy-srutownik-rozdrabniacz-bijakowy-talex-i5015335177.html
      Co o nim myślicie? Będę go używał do żywienia macior. Jaką wydajność ma taki Bąk? Miałem okazje zobaczyć u wujka jak on rozdrabnia.Ziarno jest dobrze zmielone                         
                                                                                                                           
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj