WojtekKalinowski

John Deere 5100M czy Steyr 4095 Kompakt

Polecane posty

sumek666    5084

ja robiłem wycenę 6095 MC w październiku/listopadzie to wyszło 225 tyś netto. tylko podstawowe dodatki. za to mają super ofertę na finansowanie. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

Powiem Ci, że już niejedna osoba dostała podobnie wygórowaną ofertę na Steyra Multi o mocy 99 KM. Od 210-212 tys zł netto w górę...

Z ciekawości - małego Kompakta w jakiej cenie Ci zaproponował?

 

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, sumek666 napisał:

ja robiłem wycenę 6095 MC w październiku/listopadzie to wyszło 225 tyś netto

To teraz cena takiego 204 netto i finansowanie 

4 minuty temu, Kos_pl napisał:

Z ciekawości małego Kompakta w jakiej cenie Ci zaproponował?

Kompakt full opcja 210 brutto bez tuz-a i przedniego wom-u oczywiście ;)

Edytowano przez WojtekKalinowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
2 minuty temu, WojtekKalinowski napisał:

To teraz cena takiego 204 netto i finansowanie 

skrzynia PQ Plus 16x16

fotel pneum grammer

koła 480/65 R24 i 540/65 R38

3 pary hydrauliki

osłona zbiornika paliwa i podgrzewanie paliwa

szyberdach

klima wycieraczka i spryskiwacz tylnej szyby

immobilizer

pneumatyka 1 i 2 obwodowa

błotniki skrętne

większy aku i alternator

zaczep automatyczny 9 pozycyjny

zaczep rolniczy

większy udźwig

sterowanie wom i tuz na błotnikach

i to za 204 tyś? idę do bankomatu po kase i daj adres ;)


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sumek666 no nie do końca taka opcja

2 pary hydrauliki, bez szyberdachu, podgrzewania paliwa, wycieraczki tylnej szyby , pneumatyki, zaczep automatyczny 3 w 1 ; 5 pozycyjny i chyba tego większego udźwigu ( muszę dopytać, ale raczej bez)

Edytowano przez WojtekKalinowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

no właśnie Wojtku. a wypisałem tylko te grubsze rzeczy bo dodatków za 200-300 zł jest tyle, że cena robi się kosmos. pneumatyka 15 tyś!!! nie wiem za co tyle żądają i to jeszcze nie jest oryginalna tylko dokładna w Polsce przez dilera.  Klima prawie 10 tyś. miękka ośka chyba ok 20 tyś. także ceny zabójcze. :/ Pamiętaj o dobrym fotelu jak nie masz ośki i kabiny amortyzowanej :) to jest kilka stówek ale całe życie będziesz se pluł w brodę jak nie kupisz. a koła polecam takie jak wymieniłem bo większych już chyba nie ma.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fotel chciałem pneumat , przełączniki w błotnikach i klimę ;) Masz racje na wszystkim grube zł. dochodzą i ostatecznie cena robi się kosmos. Dlatego wybierałem tylko to co naprawdę będzie mi potrzebne.

Edytowano przez WojtekKalinowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

użytkownik @FROG1979 nie dawno rejestrował swojego 6095MC. 5 miesięcy czekania i jest ;) może on Ci podpowie co warto wziąć a co omijać i jakie ceny.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

6MC/RC może mieć opony o max. szerokości z przodu 540 mm i profilu 65 (felga 24 cale) a z tyłu 600 mm i też profilu 65 (felga 38 cali). 440-480 mm/65 z przodu i 540 mm/65 z tyłu lub 420/70 z przodu i 520/70 z tylu to moim zdaniem optymalne ogumienie pod traktor o mocy około 100-110 KM.

 

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Poważnie trzeba czekać prawie pół roku na nowy traktor? A tego 5m jaki Ci wycenili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADER12    1
Dnia 17.03.2018 o 09:54, vodz napisał:

Poważnie trzeba czekać prawie pół roku na nowy traktor? A tego 5m jaki Ci wycenili?

Poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś ja stoję przed wyborem John deree 5090m czy steyr 4095 

Dziś ja stoję przed wyborem John deree 5090m czy steyr 4095 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Jakie ceny na te ciągniki? 

Jeżeli 5M ma dalej silnik 4,5 litra to bym szedł w zielone


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj