Polecane posty

pitermaj    2

Na pierwszy rzut oka wygląda, że wszystko na swoim miejscu, łapki i sprężyny od nich, łożysko oporowe.  Na co mam zwrócić uwagę ?

Roman4321    585

luzy masz zgodnie z instrukcją a może być ze podpory dzwigni sa wyrobione i trzeba by zmniejszyć nieco na mniej niż 8mm

pitermaj    2

Miałem zmniejszony luz na 6mm i 1,5 obrotu na drugim, było lepiej może z drugim stopniem napędu wałka WOM.

Wczoraj jeździłem z glebogryzarką i raz ze zgrzytem raz bez, ale zauważyłem też, że wciskając lekko sprzęgło aby stanął traktor (maszyna w ziemi) stawał też wałek wom, a czasami stawał traktor a wałek się kręcił.

Coś się dzieje tylko co, nie wysprzęgla. Chyba będzie trzeba rozpoławiać. Chyba żeby jeszcze inaczej wyregulować, bo może faktycznie coś jest wyrobione ?    

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)

Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez grzegorzhejniak
      Witam to mój pierwszy post proszę o wyrozumiałość. Mam pytanie czy jest sposób na wymianę  łożyska opisanego w temacie bez rozbierania całej skrzyni. Położenie łożyska zaznaczyłem na rysunku.

• Przez ma123
      Witam mam problem z alternatorem ponieważ mi nie ładuje  więc wyciągnołem stary alternator z łady 2107 po założeniu okazało się że ładuje za bardzo, jest zbyt duże napięcie  i tu pytanie czy to regulator jest uszkodzony bo jest przy nim taki i dlaczego ten orginalny nie reguluje jakos tego jagby ktoś wiedział to prosze o pomoc 
    • Przez Luki1988
      Witam, to zielone pokrętło żółw zająć przy wyjściach hydrauliki jest od regulacji przepływu oleju? A co zrobić jeśli nie reaguje? Ten jak jest na zająć działa a jak zmniejsze to już nie. Co może być?
    • Przez Cytus
      Panowie mam pytanie bo wymieniłem tarcze 1 i 2 stopnia i po zakręceniu docisku łapki sie za bardzo cofnęli w stronę sprzegla i jest straszny luz na pędzle co moze byc przyczyna?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj