Zaloguj się, aby obserwować  
wlodiw

Gołota czy Adamek???

Polecane posty

wlodiw    2

No Panowie (i Panie...), choć temat był poruszony już w innym temacie, ale tam raczej było o sztukach walki i poruszone mimochodem, wiec postanowiłem założyc nowy temat ponieważ jest to teraz praktycznie temat na topie i słychać go w autobusach na ulicy radiu itp. itp. dawajcie wasze typy jak sadzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vhalior2    66

jesli andrzej przetrwa pierwsze 3 rundy i bedzie jeszcze widzial na oczy to moze byc ciekawie:) ja jesli nie to dechy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafi93    3

No ja myślę że Adamek , gołota już nie te lata ...

Wogóle to nie wiadomo komu kibicować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

no jak to się mówi "walka roku" jak nie dekady

 

moim zdaniem Gołota niby jest cięższy większy itd ale za to po ringu rusza się jak wóz z węglem i w tym bym upatrywał szanse dla Adamka - jest młodszy szybszy i zdolniejszy. nie pamietam z kim walczył ale jedną z walk konczył juz z totalnie podbitymi oczami i wygrał co świadczy o tym że się nie poddaje - a tak na marginesie to Gołota jest zbyt pewny wygranej i dlatego moim skromnym zdaniem powinien dostać bęcki :)

 

patrząc jeszcze poza ringiem to Adamkowi należala by się taka wygrana - w różnego rodzaju wywiadach i wypowiedziach w TV Adamek sprawia wrazenie inteligentnego faceta na poziomie a Gołota ma problem ze złożeniem sensownego zdania składajacego się z kilku słów

 

tak że ja stawiam na Adamka

 

PS - a może jakaś sonda do tematu pt. komu kibicujesz ??


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No ja też stawiam na Adamka a dla czego to już koledzy wyżej napisali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

panowie przed walką radzę skorzystać z toalety bo jak ktoś wyjdzie po gongu to może nie zdążyć wrócić tak jak to było z Dańcem :) a Andzrzej będzie płakał albo wogule zwieje z ringu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Stawiam na Adamka - Gołota juz swoje zrobił w tym fachu , Tak jak pisaliście wyzej Adamek jest sprawniejszy od Gołoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Ja to widzę tak : szanse Gołoty są takie, cięższy, masywniejszy, jeżeli na początku walki myślę że do jakiejś 3-4 rundy nie da rady Adamka znokautować, wtedy będzie dążył do klinczów aby swoją masa zmęczyć Adamka, a do tego mocnymi uderzeniami go wykończyć. Co jeszcze największą słabością Gołoty są pierwsze dwie rundy, jeżeli w nich przeciwnik go nie osaczy lub nie skasuje to potem Andriu się rozkręca, staje się niebezpieczny i nabiera przewagę. Dlatego Adamek powinien go ostro zaatakować od początku, jeśli mu się to uda to może wygrać nawet może i przez nokaut, ale jeżeli nie i Andriu się rozkręci... hm.... może by ciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Gołota kiedyś jaja zabierał ze sobą na ring, to był prawdziwym bokserem. Teraz zostawia je w szatni i wyniki tego widzimy przez ostatnie ładnych parę lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Z tymi ...jajami masz trochę racji, bo u Gołoty bardzo ważne jest przygotowanie psychiczne, dlatego ważne są u niego pierwsze rundy, kiedy łatwo można go zarzucić ciosami i pokonać, ale jeśli nie zrobi tego Adamek szybko, Gołota może się rozkręcić i wtedy ,,góral" może mieć problemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Czyli wielki Andrew pochowany :) Też tak myślę chociaż kumple gadali, że Gołota ma potężne ciosy ale to już nie te lata. Kilka rund i ręce zrobią się z waty i Adamek obije mu pysk. Chętnie zobaczyłbym Gołotę na deskach ale nie wiem czy to możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj raczej powinien wygrać Adamek no bo co da tak wygrana Gołocie który już dużo nie zwojuje w tym wieku a i tak kasę za walkę dostanie. A Adamek jest młody więc przegrana na pewno by źle na niego wpłynęła na sponsorów, statystyki itd. Stawiam na Adamka.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommot003    0

Stawiam na Adamka jest młodszy i sprawniejszy

Edytowano przez MECHANIZATOR
język polski bardzo trudny jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Skoro to walka stulecia, to wypadałoby, aby wygrał Endrju, ale z drugiej strony Adamek jest bardzo groźnym rywalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Rozczarowałem się. Straciłem 15 minut życia na nudną walkę w której Gołota dostawał tylko po pysku. Szkoda.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
es8    0

widzieliście te dwa hity na początku piątej rundy? Aż krew Andrzejowi bryzgnęła. ;)

tylko sekundy odliczałem do końca pojedynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Góral wprost "młócił" Gołotę. Moja polonistka mówiła, że pośpiech jest dobry przy łapaniu pcheł, myliła się. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozczarowałem się. Straciłem 15 minut życia na nudną walkę w której Gołota dostawał tylko po pysku. Szkoda.

 

 

No ale to było do przewidzenia, kto miał wygrać. I nie mów że stracony czas bo fakt faktem Gołota nie zwojował dzisiaj ringu, no ale on już swoje osiągnął teraz to tylko walki dla pieniędzy. A przed Adamkiem droga otwarta.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

To było pewne ze Adamek wygra ;):(:):) Gołota to już dziadek nic więcej w boksie nie osiagnie chyba ze z początkującymi. Ale hmm koło 900tyś zl\ł zaroił Gołota:p


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Właśnie wróciłem z baru gdzie oglądałem ten pojedynek. Gołota spękał po pierwszym uderzeniu i do tej 5 rundy to była tylko ściema. A każdy po te 300tys. USD zainkasował.


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj