Skocz do zawartości
strzymek

dopłaty 2009

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
damian18    3

jaro w kraju dzieje się to samo co zawsze czyli tylko gadanie posłów i nic nie robienie. a z dopłatami jest jak zawsze tylko w tym roku większy szum przy nich media robią pewnie dlatego że są wysokie i im szkoda to przynajmniej postraszą sobie rolników że nie dostaną;p

korbi555    69

Mam pytanie:)

Nie dostalem jeszcze dopłat ani decyzji i chciałbym sie dowiedziećczy jeszcze moge mieć kontrole czy już sie skonczyly??

proszę o odpowiedz:)

Wiadomość z agroFakt.pl

Toffik79    0

Dziś przyszedł przelew na ONW :D na decyzję z końca grudnia.Chyba dość szybko bo miałem kontrolę obszarową :lol: .Z obszarówką cisza ,na rolnośrodowiskowe decyzji jeszcze nie ma :) przyszło tylko pismo że będzie opóźnienie :) ..

bialy2005    193

ja ma wszytkie decyzje a dostałem tylko ONW i to w listopadzie lub pod koniec pazdziernika. A co najlepsze jednego dnia przyszła decyzja i pismo o opózniniu z rolnosrodowiskowych :lol:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@ marcin czarujesz koles...nie pisz bajek

bialy2005    193

Zalezy o czym pisze mój kuzyn dostał w grudniu dopłaty wszytkie czyli onw i obszarówke RS nie ma. A ma koło 100ha. Miał szczescie:) Ciekawe czy zaczeli od poniedziłku wypłaty ??

Dawid727    18

dostaliśmy onw wcześniej wczoraj na konto wpłynęły dopłaty za poplony... ;]

co do aerału jest taki jak u kuzyna białego2005

Thomas2135    1222

Dostał jeszcze ktoś z was dzisiaj pieniądze? Arimr informuje, że wypłacili już ponad 112 tyś. Pierwszeństwo mają podobno Ci, którzy dostali decyzje w grudniu. Ja jeszcze nie dostałem a czekam od 9 grudnia.

juluska    0

decyzje mialam 1 grudnia a kasa wczoraj wplynela na konto....no i dzieki Bogu bo chlewnia mi sie zawalila wczoraj....zycie jest takie sprawiedliwe;/

bialy2005    193

to widze ze ostro wzili sie za nadrabianie zaległosci mam nadzieje ze juz u mnie kas ajest na koncie lub w ciagu kilku dni wpłynie bo wszytkie decyzje mam z grudnia i chyba nawet listopada

wiesaw    1

Kolega dostał decyzję na początku grudnia i dzisiaj odebrał przelew, moja decyzja jest z końca grudnia, więc jeszcze pewnie poczekam.

pablo21    26

A na decyzji to liczy sie kiedy przyszła czy ta data kiedy była wystawiona w agencji?

HubertOjdana Mówię prawdęTata sam był zdziwiony z BS przyszedł sms ze przelali daną kwotę Tata sprawdził kod i odrazu wiedział ze dopłaty. U nas w okolicy dosyć dużo osób już ma dopłaty TZN woj.Wielkopolskie pow.Czarnkowsko-Trzcianecki. Chodzi mi o Wszystkie dopłaty;) Kasa lezy i czeka na fendzika;]

stasiex    23

No coś pieniędzy doczekać się nie mogę... :rolleyes: Niby gwałtu nie ma, ale dobrze by było jak najszybciej załatać deficyt w gospodarskim budżecie. A od decyzji minął chyba miesiąc.

pablo21    26

Do mnie doszła decyzja 7 grudnia a wystawiona była 27 listopada chyba i do tej pory kasy nie ma..

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Vinci007
      Witam!

Zakładam nowy temat "Inwestycje w gospodarstwach położonych na obszarach Natura 2000  w ramach Prow 2014-2020"
      Na ten temat jest mało wiadomośći w necie, a program rusza już w I kwartale 2017 roku. 
      Każdy niech pisze co wie? Jakie wymagania, na jakie maszyny można dostać itp.

• Przez kamil1985
      Młody rolnik w 2017. Jak skorzystać, kiedy nabór? Ciąg dalszy dyskusji z wątku 
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88807-m%C5%82ody-rolnik-2016/
      Szukasz więcej informacji o programie Młody Rolnik? Rozwiązania wszystkich problemów znajdziesz w wątku
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/2868-m%C5%82ody-rolnik-nowe-zasady/page-1590?view=getlastpost

dlaczego przecież w pierwszym kwartale 2017 roku będzie nabór a pula znowu została zwiększona

• Przez rolnik22
      Czy już coś wiadomo jak będą wyglądały nabory na PROW 2014-20? Na jakich zasadach będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie z UE? Co z Młodym Rolnikiem i Rentami Strukturalnymi na kolejne lata?
    • Przez Angelo
      A co powiecie o tym zapisie: (tekst cytowany z najnowszego projektu)

§ 21
      W 2007 r. o pomoc mogą się ubiegać wyłącznie osoby, o których mowa w § 4.

Czyli:
      § 4
      1. Pomoc przyznaje się osobie fizycznej, która w dniu złożenia wniosku prowadzi działalność rolniczą, jednakże nie dłużej niż 12 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku.

Tak więc, kto nie jest właścicielem gospodarstawa (tzn. przed złożeniem wniosku o MR) to może zapomieć o premii w tym roku!!!
      Co proponujecie robić? Czekać, czy przepisywać gospodarstwo i składać wniosek?
    • Przez marluk
      witam

czy wie ktos w ramach tego programu przez jak długi czas od otrzymania pomocy nie mozna zakonczyc dzialalnosci gospodarczej? czytalem rozporzadzenie ale moze mi cos umknelo.