Polecane posty

mf362    1120

20.8 na fekge 30 lub 34 i po klopocie.

Zależy przy czym robisz 1212 ze przeswit potrzebny większy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie ciagniki musza byc uniwersalne tzn pole las transport a tak jak mowie szersze odpadaja bo waski wjazd do garazu jak byly kola odwrocone to tarl o sciany bramy a przy tym sprzecie co mam nie potrzebuje walca drogowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikua    119

Ktoś założyć na przód opony KABAT i mógłby sie wypowiedzieć na ich temat

Szukam jakiej firmy założyć, a KABATY sa w dobrej cenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samtech84    102

Ja mam kabaty i szału nie robią, jutro mogę fotki podrzucić jak wyglądają po roku od założenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikua    119

Jak byś mógł to był bym wdzięczny :) 

Sam juz nie wiem co wybrać , niektórzy polecają, inni nie, sam juz nie wiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

Mam w swojej kabaty 7.50/16 od dwóch lat, na razie bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

mam 7,.50 od wiosny i szczerze to jedyna rozsądna opcja bo wybór jest nie wielki, albo przepłacisz za cultora czy mitasa, którego po nie tylko moich przygodach nie chcę widzieć, albo kupujesz tandetę importowaną z bliskiego wschodu ze sztucznego kauczuku i cieszysz się jak wytrzyma 2-3 lata


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Albo kupujesz używki z lat 80-tych i cieszysz się z nich 20 lat.... Ja kupiłem ciągnik na vredesteinach 7.5 10 lat temu, chodzą w turze co nawet tonę się bierze i jak dobrze wyglądały tak wyglądają - no może bieżnika mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrp88    175

Przy takiej wielkiej i ważnej inwestycji nie szukałbym żadnych używek...

11 godzin temu, samtech84 napisał:

Ja mam kabaty i szału nie robią, jutro mogę fotki podrzucić jak wyglądają po roku od założenia.

A jak mają wyglądać idealne opony tego typu po 1 roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

No jak chcesz sie wkur..iać to kupuj nowe Indyjskie.... Są jeszcze nowe markowe po 800z/szt więc nie płaczcie że nie ma wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446
34 minuty temu, pawel885 napisał:

Albo kupujesz używki z lat 80-tych i cieszysz się z nich 20 lat.... Ja kupiłem ciągnik na vredesteinach 7.5 10 lat temu, chodzą w turze co nawet tonę się bierze i jak dobrze wyglądały tak wyglądają - no może bieżnika mniej

Najpierw pomyśl a później pisz, nie odwrotnie.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Indyjskie w turze przy C330 wytrzymywały 3 lata mimo że nowe, tylne sąsiadowi po 4 latach dętki pokazały, więc nie pisz jak nie myślisz, w 60-tce jakieś 15 lat temu zakładaliśmy też używki zachodnie - do dziś są w super stanie mimo że zużyte już 90% 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

może tego nie wiesz, ale guma z wiekiem się starzeje i traci swoje właściwości


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
Napisano (edytowany)

To czemu 5 letni petlas jest spękany jak skóra 110 letniego człowieka a 20-kilku letni vredestein stracił tylko kolor z czarnego na siwy ale bez pęknięć? Mnie nie obchodzi co traci a co zyskuje guma, ma nie być kapcia i tyle. Goodyear tył na foto 99r a guma jak nowa, vredestein niestety nie mogę znaleźć daty

 

SAM_2308.JPG

SAM_2307.JPG

Edytowano przez pawel885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

petlas import z bliskiego wschodu, sztuczny kauczuk, więc czego oczekiwać od czegoś takiego klepanego na ilość

co Ci po wyglądzie jak płótno może w każdej chwili strzelić, w naszej 360 na tyle barumka spękana ale pewnie wytrze się do końca w przeciwieństwie do stomilki, która wizualnie lepiej wygląda, ale pęka przy klocku

Stomil


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

11 lat w C360 mam opony Rekord 8PR, twarde jak stal.Made iN Yugosłavia.Ciągnik na turze przeszedł niebywale szaloną eksploatację.Do dziś opony są w świetnym stanie,przed nimi kolejne 10 lat pracy.Polecam,opony są fantastyczne.

Na tył dostałem w prezencie oryginalne opony o których nikt z was nie słyszał.

Ciągnik wyszedł na oponach z taśmy produkcyjnej w 1975 roku,ciągnik o niebieskim malowaniu obudowy.Dziś opony mają 43 lata,będę je zakładał i jeździł,aż zapewne osiągną 50 lat.

OZOS

 

IMG_20180527_131448.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

No i wytłumacz to głupkom co twierdzą "co nowe to nowe" albo "a kto ci sprzeda dobre stare" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Ile ty dał tan ciśnienia i to c-330 czy c-360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342
Kupiłem w tym tyg kabaty na c330 bo mi stomilowskie kartoflaki sie zajechały i teraz jazda to bajka. Nie rzuca ciagnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

@samtech84 masz tura? To 6-płócienne opony, szkoda kasy na takie. 8-płócienne dużo lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samtech84    102

Tura w 360 nie mam, po prostu widać, że guma z jakiej są opony zrobione jest gówniana. Musiałem szybko kupić więc brałem co było i trafiło na 6PR, a że ciągnik raczej lekkie prace wykonuje to nie miałem parcia na 8PR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Wadliwa partia,jak masz je rok to gwarancja jest.U mnie drugi  rok idzie z kabatami i ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikua    119

To teraz nie wiem co wziąć, tym bardziej że ciągnik więcej stoi niż jeździ, ale coś muszę założyć bo obecne już są w fatalnym stanie 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez pitur13
      Witam. Proszę o pomoc jak ustawić te wałki bo na zębatkach jest tyle znaków że mam mętlik 😕

    • Przez Marcin70707
      Witam. Chcę od restaurowac mojego Perkinsa w takim stanie jak wyszedł z fabryki w 1988😊. Dlatego potrzebuje kodów lakieru bloku i blach. Gdyby ktoś mógł mi je udostępnić byłbym bardzo wdzięczny😊. Szukam również szablonu to namalowania napisów na masce. Bardzo proszę o kontakt jeśliby ktoś miał bądź też proszę aby ktoś mi podał wymiary napisów i jak byłoby najlepiej je wykonać żeby wyglądało to estetycznie a nie "w miarę". Serdecznie pozdrawiam 😊😊😊

    • Przez Bubul
      Witam szukam jakiegoś ciągnika który będzie głównym ciagnikiem na gospodarstwie, ma zastąpić wydłużona 60-tke jednak najbardziej interesują mnie gabaryty i zwrotnosc traktora. Nie musi posiadać napędu ale chciałbym podłączyć tura. Cenowo w granicach do 35tys.
      Nad zetorami myślałem ale chce rozważyć inne propozycje. Kolega namawia mnie na Renault 651 4s lecz nigdy nie miałem styczności z tym ciagnikiem nawet na obrazku... 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj