Skocz do zawartości
News
jac123

Case 5140 zapala się czerwona kontrolka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jac123    0

Case 5140 zapala się czerwona kontrolka z dwoma kropelkami rozdzielonymi przerywaną linią. Czy ktoś może powiedzieć co to oznacza?

Wiadomość z agroFakt.pl

Mikos22    2

Różnica jest taka, że hydrauliczny wymienisz bez spuszczania oleju, a żeby wyczyścić siatkowy musisz spuscic olej. Wymień narazie hydrauliczny, a siatkowy (skrzyni) wyczyść przy okazji wymiany oleju.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez farmer20225
      Witam wszystkich. Czy wie ktoś może jak odblokować skrzynię w Case 1455, bo wydaje mi się, że jest zablokowana do 30 km/h, a gdzieś słyszałem, że można te skrzynie odblokować, ale jak to zrobić? z góry dzięki za odpowiedzi
    • Przez IgorZadarnowski
      Witam mam problem z case cs 120 po odpaleniu silnika zapala mi sie blad 36 i nie mam polbiegow ciagnik do przodu i do tylu jezdzi . 
    • Przez Barm03
      Witam
      Szanowni agrofotowicze, mam takie pytanie dotyczące case 856 xl. Mam problem z gniazdem wtryskiwacza. Miałem przedmuch na 4 wtrysku, wymieniłem nakrętkę wtryskiwacza, jednakże dalej dmucha. Wie ktoś może w jaki sposób wyciągnąć gniazdo wtryskiwacza ? Może już ktoś to robił i chciałby podzielić się ze mną cennymi informacjami ?  Za odpowiedzi z góry dziękuję
    • Przez marcin21n
      witam mam problem odnośnie wskaźnika paliwa. pokazuje ciągle pelenzbiornik po przekreceniu kluczyka. nie ma kabli podłączonych do pływaka. wie może ktoś jaki kolor kabli do pływaka? plywak działa mierzylem multimetrem rezystancja się zmienia.
    • Przez bartex
      Witam. Mam problem z MF 3060 bez przedniego napędu. Zaświeciła mi się kontrolka od ciśnienia oleju w skrzyni po umyciu ciągnika, wspomaganie działało, EHR też, a żółw/zając, WOM i blokada już nie. Więc przeczyściłem styki na czujniku ciśnienia i od tamtej pory nie zaświeca się po wciśnięciu sprzęgła przed uruchomieniem silnika kontrolka ciśnienia oleju w skrzyni i żółw/zając. W czym jest problem? Pomóżcie. Z góry dzięki.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.