Belarus6651

Szukam kobiety

Polecane posty

Ansja    747

Sean wowczas to maz siostry sie nim zajmie hehe..

Grego jeszcze sa brylanty i diamenty ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

@grego nich mówią, kobiety uwielbiają mówić.      smile.png 

Nie wszystkie ..ale co tam komuś uświadamiać ,jak życie inaczej go doświadcza ...ech beczka soli 

Uciekam do mojego Bidoka .... ;)  :blush:

PS: Kultura wymaga by nie rozmawiać o nieobecnych  :P

 

 

Jest taka opcja, jednak jak dobrze go "nakarmisz", to u siostry "jadł" nie będzie.    tongue.png Ewentualnie tylko zobaczy co ma w "piekarniku" dobrego.       biggrin.png

Słuchaj ,znam tą Waszą niedoskonałość ....jest serce i rozum ,ale w przypadku mężczyzny.......... musi się liczyć jeszcze z czymś ... ;)

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Bardzo dobrze, pomoc sie przyda w końcu ktoś romantyczną kolacje musi nam przygotować, ja nie przepadam za gotowaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

To catering sie zamowi,,,Pizza zawsze jest ekspresowo i na czas  :P  Kilka zniczy z wszystkich swietych na strychu jeszcze jest,wino pod łozkiem ,bimber w sianie u sasiada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sean wowczas to maz siostry sie nim zajmie hehe..

 

 

A nie to daj sobie spokój @grego, bo jak siostra ma męża, to po ciemku łatwo "piekarnik" Z KOMINEM pomylić.    :P    :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

To catering sie zamowi,,,Pizza zawsze jest ekspresowo i na czas  :P  Kilka zniczy z wszystkich swietych na strychu jeszcze jest,wino pod łozkiem ,bimber w sianie u sasiada :D

 

A nie szkoda Ci go? Tak to przynajmniej czuł by sie potrzebny..., a tak to taki bidok :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

To ogara z pieca sie wyjmie tez oswietlenie bedzie... :lol:

Jednak wino ma dobry wpływ ,łatwo wpływa i do tego rozwesela :D


Jutro chuda środa trzeba bedzie śledzie jesc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I jak tam głowa boli po wczorajszym czy już zwyczajni jesteście ?  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Powiem ci,że głowa nie boli tylko uczucie jakbym zbyt długo na karuzeli sie krecila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Panowie  tak bardzo  Was    to martwi? Nie  dzieje  sie  dobrze  w tym temacie od  dawna , moze  to i lepiej  :P

 

 

 

1271588607_by_jeeens5_600.jpg

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8058

Wolę gadać bzdety niż siedzieć i marudzić pod nosem jak mi źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Spoko jak musisz - to  ulżyj  sobie ...

 

 

 

 

Królowa tematu  sama  sie  odgrażała matiasowi , ze  go zgłosi moderatorowi , może to  zrobiła  i źle na  tym  wyszła  :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8058

Mariusz nie mogę rozgryść twojego toku myślenia raz jesteś za Ansją a innym razem wbijasz nóż w plecy, albo mi się wydaje że chyba odegrałeś rolę konia trojańskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak można być za kimś ,lub przeciw komuś ,jak się tej osoby tak naprawdę nie zna ? Primo ,no zastanów się ? 

Druga sprawa . Tak Ci pasowało te jej rzucanie mięsem i w ogóle sposób bycia ? Co można myśleć o osobie ,która się dziwi ,że ocenia się daną  osobę po wypowiedziach na forum ,a sama właśnie w ten sposób ocenia ? O czym świadczy wtrącanie się w czyjąś dyskusję i obroną jednej ze  stron ,używając za jeden z argumentów ''bo ja tą osobę znam ''? 

A używania bluźnierstw w postach ,kiedyś z mety kończyło się upomnieniem ,lub banem . 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

nie mam wpływu na to co Ci się wydaje. Nie jestem ani za nią, ani przeciw jej. Skora dostała bana- to znaczy że przegieła. kilka osób jawnie pisało , że przydałby się tu moderator. Też nieraz byłem na urlopie i jakoś to przdżyłem .


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja również dostawałam ostrzeżenia od moderatorów, bodajże 2 lata temu za to, że za dużo wtrącam polityki na forum rolniczym, coś w tym stylu.

Na szczęście nie mam już telewizji i ochłonęłam.

Za każdym razem byłam rada :P i umiałam podziękować za to, że mnie dostrzegli wśród tylu forumowiczów.

Nauczyłam się pokory nieco ^^

 

Panowie podobno tęsknota i wstrzemięźliwość dobrze działa na miłość.

Taki marynarski żywot w tym temacie na chwilkę.

Dlatego może.....

fajnie byłoby, jako że pewnie zrobi się tu nudno z racji, że Panowie przeważają, zaprosić Wasze żony, dziewczyny, koleżanki na forum.

Czemu nie, z pewnością również troszkę interesuje je rolnictwo ^^

.....zrobi się weselej, a przy tym można być anonimowym jak kto woli.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Jak można być za kimś ,lub przeciw komuś ,jak się tej osoby tak naprawdę nie zna ? Primo ,no zastanów się ? 

Druga sprawa . Tak Ci pasowało te jej rzucanie mięsem i w ogóle sposób bycia ? Co można myśleć o osobie ,która się dziw,że ocenia się daną  osobę po wypowiedziach na forum ,a sama właśnie w ten sposób ocenia ? O czym świadczy wtrącanie się w czyjąś dyskusję i obroną jednej z stron ,używając za jeden z argumentów ''bo ja tą osobę znam ''? 

A używania bluźnierstw w postach ,kiedyś z mety kończyło się upomnieniem ,lub banem . 

 

Kiedyś pewien mędrca powiedział:

"PS: Kultura wymaga by nie rozmawiać o nieobecnych  tongue.png"    Brzmi znajomo?

 

To, że komuś sposób bycie czy cięte riposty nie pasują to jeszcze nie powód do rzucania w niego kamieniami.... Jakies formy wulgaryzmów nie są tu niczym nowym i nie każdy kończył za to banem, sam tu zostałem już prę razy zwyzwany, ale nie jestem pi...ką aby z tym lecieć do moderatora, choć to akurat nie pod Twoim adresem...

A może jednak masz tyci tyci nutkę zazdrości, że Ansja ciągneła cały ten temat głównie jako formę rozrywki?

 

Edit: Ponoć kobiety bywają najbardziej zazdrosne między sobą :P

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

"PS: Kultura wymaga by nie rozmawiać o nieobecnych  tongue.png"    Brzmi znajomo?

Oczywiście kultura wymaga by nie mówić o nieobecnych ...podtrzymuję i koniec tematu .  ;)

Swoją drogą bardzo bym się zdziwiła ,jakbyś nic nie napisał . Brawo Ty   :D  

 

 

To, że komuś sposób bycie czy cięte riposty nie pasują to jeszcze nie powód do rzucania w niego kamieniami.... Jakies formy wulgaryzmów nie są tu niczym nowym i nie każdy kończył za to banem,

Jesteś na tym forum już jakiś czas i chyba zapomniałeś jak kiedyś było i jak jest teraz ?

 

 

 

A może jednak masz tyci tyci nutkę zazdrości, że Ansja ciągneła cały ten temat głównie jako formę rozrywki?

 

 

Ty już tu nie snuj domysłów ,bo chyba nie muszę Ci przypominać jak bardzo się myłeś ?  :rolleyes:  

 

 

 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

To było tylko niewinne wydawać by się mogło łatwe pytanko, a tak się nim zestresowałaś i pokrętnie odpowiedziałaś... Rozterka, sumienie?

 

 

Jesteś na tym forum już jakiś czas i chyba zapomniałeś jak kiedyś było i jak jest teraz ?

A mi się teraz całkiem podoba, nie lubię zbytnich ograniczeń, nudnych i rutynowych pogaduszek, a i sam często wykraczam poza przyjęte konwenanse :P, jest ciekawiej ;). To nie żadna złośliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

To było tylko niewinne wydawać by się mogło łatwe pytanko, a tak się nim zestresowałaś i pokrętnie odpowiedziałaś... Rozterka, sumienie?

Drugi raz apeluję do Ciebie . Odpuść sobie  te chore praktyki domyślania się lub wmawiania komuś czegokolwiek . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj