Belarus6651

Szukam kobiety

Polecane posty

grego    385

haha, ależ to było znowu pytanie ten zawijasik na końcu o nim świadczy... Najcześciej odpowiadamy na nie TAK lub NIE ;)

 

Za chwilę zabronisz w ogóle wyciągania własnych wniosków z tego co kto pisze... jeśli nie będą po twojej myśli

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

:wub:  ależ jesteście uroczy jak się droczycie "kto się czubi ten się lubi"...

 

Grego  chyba odrobinkę w Tobie  zawodu (zazdrości) powstało od momentu, kiedy Meg zdradziła, że ma obrączkę ;)

....może nie powinna...... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Raczej Opatrzność Boża, za którą powinienem mu podziękować :lol:. Chociaż jej zachowanie mogło świadczyć o czymś innym i do dziś się zastanawiam czy to nie był jakiś jej teścik :lol:. 

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8061

Grego teraz do kapłana i na mszę dziękczynną sypnij ze dwie stówy za uratowanie przed nieodwracalnym błędem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Edit: Ponoć kobiety bywają najbardziej zazdrosne między sobą :P

 

A zwłaszcza jak faceci faworyzują którąś, no to ta zniewaga już tylko krwi wymaga.   :P:)

 

Raczej Opatrzność Boża, za którą powinienem mu podziękować :lol:. Chociaż jej zachowanie mogło świadczyć o czymś innym i do dziś się zastanawiam czy to nie był jakiś jej teścik :lol:. 

Ale co, próbowała Ciebie omotać?     :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wasze interpretacje są dziecinne....jakbyście byli jeszcze 20 latkami  ^^

Jakoś wydawało mi się, że ta dekada już za Wami, no ale mentalność jeszcze pozostaje.

Poza tym niektórzy nigdy podobno nie dojrzewają  zatrzymując się na jakiś etapie.......to jest interesujący temat...hm?

 

Zatem Grego zdradź swój typ, nie bądź taki??

 

Po co te domysły snuć, zdejmij maskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O widzę ,że jednak koło gospodyń wiejskich zaczyna się kompletować  :lol:

 

 

Raczej Opatrzność Boża, za którą powinienem mu podziękować  :lol:

Ateista i Bogu dziękuję .. :ph34r:

'' Tekścikami ''to Cię może Twoje dziewczyny karmiły ,stąd u Ciebie takie ciągłe gdybanie .  :rolleyes:

 

PS Ywa ,to nie słyszałaś że mężczyzna rozwija się do 6 roku życia ,a potem tylko rośnie ? 

 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Zatem Grego zdradź swój typ, nie bądź taki??

 

Po co te domysły snuć, zdejmij maskę.

 

A co, sprawdzasz czy sie nadasz? Trochę wiary w siebie :D

 

 

 

 

' Tekścikami ''to Cię może Twoje dziewczyny karmiły ,stąd u Ciebie takie ciągłe gdybanie .  :rolleyes:

Zaręczam, że głodny nie chodziłem :P

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To jest niemożliwe, ponieważ wielokrotnie podkreślałeś, że lubisz wulgarne ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Hola, hola, ale co jest niemożliwe o czym ty myślisz? :D

 

A tak na serio to pokaż mi choć jeden taki mój post...

 

 

 

Ateista i Bogu dziękuję .. :ph34r:

Po czymś takim już odzyskałem wiarę w Boga :lol:

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

PS Ywa ,to nie słyszałaś że mężczyzna rozwija się do 6 roku życia ,a potem tylko rośnie ? 

 

No właśnie dlatego .. ^^

To jest odpowiedź na to m.in dlaczego faceci powinni mieć znacznie młodsze żony, a kobiety starszych mężów.

Tak, aby mogli mentalnie przystawać bardziej do siebie i nie czuć wzajemnej frustracji........ poza bardzo nielicznymi wyjątkami.

 

Za to jesteście silniejsi :rolleyes:

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

A to ciekawe, podchodze kiedyś do panienki na imprezie i ją zagaduję o strukturę molekularną atomu, a ona na mnie się patrzy jakby nie wiedziała o co chodzi... :lol:. Dałbym sobie rękę uciąć, że była w moim wieku :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Uwielbiam  chemie  ^^

 

A cóż ja na to poradzę, że GENERALNIE kobiety lubią "mądrych" facetów/ patrzeć na nich z dołu (czyt. wysokich).

I cóż ja poradzę na to, że faceci lubią górować nad kobietami ............np. szpanować.

Mężczyźni mają za to dobrą cechę, bo lubią pomagać niezaradnej kobiecie, więc lepiej dla niej, żeby pozostała taką słabszą jeśli ma taki wybór.

A tak naprawdę każdy szuka bratniej duszy :) aby nie przeżyć życia obok drugiej osoby lecz z nią.

 

 

 

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kickboxing    1

 

 

 

PS Ywa ,to nie słyszałaś że mężczyzna rozwija się do 6 roku życia ,a potem tylko rośnie ?

 

 

 

Widzisz moja droga mężczyzni szybko się rozwijają i im wystarczy 6 lat  B)  a wy kobiety całe życie i to wraz jest za mało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

A cóż ja na to poradzę, że generalnie kobiety lubią "mądrych" facetów/ patrzeć na nich z dołu (czyt. wysokich).

I cóż ja poradzę na to, że faceci lubią górować nad kobietami i wybierają............np. szpanować.

Generalnie to lubią właśnie szpanerów, jak już raz się na tym sparzą, o to wtedy przypominają sobie o rozumie i wybierają już tych mądrzejszych.  :P

 

To jest odpowiedź na to m.in dlaczego faceci powinni mieć znacznie młodsze żony, a kobiety starszych mężów.

Znacznie to znaczy ile lat młodszą preferujesz?   :P:)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Ciekawa dyskusja i w sumie zbieżna z tym o czym teraz mówimy toczy się w dziale 500+ mozna by ją żywcem zaimportować tu.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To jest powszechne=generalne zjawisko więc wypływa z natury.

Poza tym jest masę czynników, o które ktoś powinien mnie tu posądzić, że pomijam.

 

Sean   - indywidualnie.

Jak byłam nastolatką to oglądałam się tylko za szpanerami w długich włosach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Żarty żartami, ale teraz jest to dosyć powszechne zjawisko że młode kobiety wybierają na mężów dużo starszych facetów od siebie.     :)

 

Jak byłam nastolatką to oglądałam się tylko za szpanerami w długich włosach ;)

I powiedz że się nie sparzyłaś na tym?    :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak :) myślałam, że resztę da się doszlifować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nic się nie da doszlifować, zazwyczaj bywa jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ciekawa dyskusja i w sumie zbieżna z tym o czym teraz mówimy toczy się w dziale 500+ mozna by ją żywcem zaimportować tu.... 

 

A to sobie idź tam.............ani mi się waż importować tych wulgaryzmów

........tam panuje zezwierzęcenie jakieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Po czymś takim już odzyskałem wiarę w Boga laugh.png

Jak trwoga to do Boga ? Wiesz ,ciesze się ,że taki wpływ na Ciebie mam ,tym bardziej że mnie nie znasz . Cud ,prawdziwy cud .  ;)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tomek całkowicie nieświadomie ,ale mimo to się cieszę . :)

 

 

Żarty żartami, ale teraz jest to dosyć powszechne zjawisko że młode kobiety wybierają na mężów dużo starszych facetów od siebie.      :)

Hmm ,tak myślę i myślę i bynajmniej w moim środowisku nie jest to dość powszechne . Zdecydowana większość związków formalnych i nieformalnych jest pomiędzy równolatkami plus -minus 5 lat . 

 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Jak trwoga to do Boga ? Wiesz ,ciesze się ,że taki wpływ na Ciebie mam ,tym bardziej że mnie nie znasz . Cud ,prawdziwy cud . ;)

Przynajmniej co do jednego sie zgadzamy, ze Bóg nademną czuwał i tym większy cud, ze nie bylo dane mi cie poznać, widac On zna Cie lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj