Belarus6651

Szukam kobiety

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

No właśnie, a takie kobitki to zagrożenie wyczuwają na odległość, także nie spodziewaj się żadnej tolerancji ze strony małżonki.     :P   :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Ty  to wiesz  najlepiej  :D  :P .

Nie  widzisz  tego że  jesteś śmieszny z  tymi swoimi  teoriami ? 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dla takich jak ty to pewnie tak, bo myślisz że twoja wieś to pępek świata.   :P   co ty zresztą wiesz o życiu pszczół jak ty w ulu nie byłeś.    :P  :lol:        

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sean  dla ciebie żart ,lub samo życie .....kto wie ? :rolleyes:

 

80 latek ożenił się z 25 laką .

Znajomi się go pytają . -co ty zrobisz za 10 lat ,jak ty będziesz miał 90 lat ,a o na 35 ?

Jak to co ? Wywalę staruchę .  :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

No właśnie, a takie kobitki to zagrożenie wyczuwają na odległość, także nie spodziewaj się żadnej tolerancji ze strony małżonki.     :P   :D

spoko aż tak żle nie jest ,a tolerancja to właśnie to o czym pisałem wcześniej  ,no ale trzeba umieć czytac między wierszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

Sean  dla ciebie żart ,lub samo życie .....kto wie ? :rolleyes:

 

80 latek ożenił się z 25 laką .

Znajomi się go pytają . -co ty zrobisz za 10 lat ,jak ty będziesz miał 90 lat ,a o na 35 ?

Jak to co ? Wywalę staruchę .  :D

:D Tylko że ja wyraźnie napisałem jaka różnica wieku jest do zaakceptowania.    :)

 

 

spoko aż tak żle nie jest ,a tolerancja to właśnie to o czym pisałem wcześniej  ,no ale trzeba umieć czytac między wierszami

No nie wiem,    :D już raz dostałeś popalić, chyba nie muszę Ci przypominać za co, chyba Twoja żona jednak nie czytała między wierszami.     :P   :lol:

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Dla takich jak ty to pewnie tak, bo myślisz że twoja wieś to pępek świata.   :P   co ty zresztą wiesz o życiu pszczół jak ty w ulu nie byłeś.    :P  :lol:        

Tak to  sobie tłumacz - lekarz kazał sie  nie sprzeciwiać  :D  :P

 

No tobie  sie  wydaje że ty jesteś pępkiem  świata , dzielisz i rzadzisz  , a nie  dociera do  ciebie  przez  to twoje  wielkie ego, że jestes po prostu śmieszny  .

Nic ci nie wychodzi i dowartościowujesz sie pisząc  te  swoje żałosne teorie .


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

:D Tylko że ja wyraźnie napisałem jaka różnica wieku jest do zaakceptowania.     :)

Tak twierdzisz teraz ,ale tacy jak ty to wiesz .... :rolleyes:  Ten żart niewątpliwie może być twoją  przyszłością . 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak to  sobie tłumacz - lekarz kazał sie  nie sprzeciwiać  :D  :P

 

No tobie  sie  wydaje że ty jesteś pępkiem  świata , dzielisz i rzadzisz  , a nie  dociera do  ciebie  przez  to twoje  wielkie ego, że jestes po prostu śmieszny  .

Nic ci nie wychodzi i dowartościowujesz sie pisząc  te  swoje żałosne teorie .

 

To raczej ty wszędzie wsadzasz swój nos, nawet admina chcesz ustawiać tylko że ma w du*ie twoje zastrzeżenia.   Zresztą ja też   2smiech.gif

 

Tak twierdzisz teraz ,ale tacy jak ty to wiesz .... :rolleyes:  Ten żart niewątpliwie może być twoją  przyszłością .

Brak argumentów, to zaraz  atak?    :P   tacy jak ja?   :) czyli uważasz że jak ktoś mówi o kosmosie to jest kosmonautą?   :)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ania jak wróci z "urlopu" to Ci przypomni  jak to z tą tolerancją u Was było.       :)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

To raczej ty wszędzie wsadzasz swój nos, nawet admina chcesz ustawiać tylko że ma w du*ie twoje zastrzeżenia.   Zresztą ja też   2smiech.gif

 

Nie  chcę nikogo ustawiać  - tylko nie boję  sie  wytykać błedów , niezależnie czy to admin ,czy  jakiś ...

Nie jestem  taka miękka  faja jak niektórzy   :P .

Nie  nakręcaj się  , nie chce mi się  gadać  z  tobą , najlepiej  ci wychodzi pisanie - jak ktoś ci przytakuje 

 

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTOH_WtzTE8VYR59kGXMU3w5hz9-HfxehimNJfMVoJYa2Yhvs5XIw


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

nie kumam niby wiesz a na anie sie powołujesz ,mi akurat jej zdanie nie potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie  chcę nikogo ustawiać  - tylko nie boję  sie  wytykać błedów , niezależnie czy to admin ,czy  jakiś ...

Nie jestem  taka miękka  faja jak niektórzy   :P .

Nie  nakręcaj się  , nie chce mi się  gadać  z  tobą , najlepiej  ci wychodzi pisanie - jak ktoś ci przytakuje 

 

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTOH_WtzTE8VYR59kGXMU3w5hz9-HfxehimNJfMVoJYa2Yhvs5XIw

Wytykać to trzeba mieć argumenty w ręku, a ty wytykasz nie mając nic i się tylko ośmieszasz.

A po jaką cholerę ze mną w ogóle zaczynałeś dyskusję, dla mnie z tobą dyskutować, to jakby cepem młócić zboże.  

 

 

nie kumam niby wiesz a na anie sie powołujesz ,mi akurat jej zdanie nie potrzebne

Wiesz dobrze o co chodzi i jak było, przed chwilą widziałem że Twoja małżonka tu zaglądała i dalej zagląda, także jednak jesteś inwigilowany .      :P  no nie bój się tak, ja pitolę imię nawet małą literą napisał   :D

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

i co z tego niech zagląda ,wydaje mi sie że idziesz w złym kierunku ,a spory nam sa chyba niepotrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

O czym  ty teraz do mnie piszesz? czym się ośmieszam? Jak ci napisałem że ty jesteś smieszny- to  odwracasz kota ogonem ? Sam nie potrafisz nic wymyślić , nie radzisz sobie , ani  z kobietami , ani  z samodzielnym mysleniem . Jaki ty masz argumenty pisząc tu  swoje smieszne teorie? nie ma ani i nie napisze - od niego się odczepcie , bo ja go znam  :D  :P

tkwij  dalej w przekonaniu o swojej wspaniałości 

 

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

i co z tego niech zagląda ,wydaje mi sie że idziesz w złym kierunku ,a spory nam sa chyba niepotrzebne

Ależ nie ja z Tobą zaczynam jakieś spory, akurat dla Ciebie mam szacunek, ale skoro mówisz o tolerancji, to wytknąłem jaka ona była i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

Haha a co nie wolno ,dzieciaku  :P

brak kultury osobistej i nie tylko u tak doświadczonych panów że brak słów .

 

temat "Szukam kobiety "przemienił się w krytykę o kobietach ,to po co szukacie ,aby je poniżać i im ubliżać .Nie ma Twojej bratniej duszy i nie potrafisz nic dodać od siebie sam ,tylko potrzebujesz adwokata porażka .powodzenia w odnalezieniu samego siebie .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

hmmm ale łączysz dwa tematy niepotrzebnie ,szacunek  w zwiazku o którym pisałem a szacunek lub go brak do osób z forum to chyba co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Haha a co nie wolno ,dzieciaku  :P

brak kultury osobistej i nie tylko u tak doświadczonych panów że brak słów .

 

temat "Szukam kobiety "przemienił się w krytykę o kobietach ,to po co szukacie ,aby je poniżać i im ubliżać .Nie ma Twojej bratniej duszy i nie potrafisz nic dodać od siebie sam ,tylko potrzebujesz adwokata porażka .powodzenia w odnalezieniu samego siebie .

No dziwne żeby szanowna małżonka nie zabrała głosu w tak drażliwej kwestii  tolerancji   :D

Dzieciaku?  :P   :lol:   kto czego szuka? kto komu ubliża?umiesz ty czytać w ogóle?   to chyba twój mąż potrzebował adwokata skoro się tu zjawiłaś.      :D 

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

dobra ja kończe dyskusję ,bo mnie prowokujesz , nie zniżę sie do Twojego poziomu ,a pisałes ze mnie szanujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Odpowiedziałem tylko Twojej żonie, bo to ona mnie zaczyna prowokować, nie mam nic ani do niej, ani do Ciebie, ale ataków na mnie zwłaszcza bezpodstawnych nie odpuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Haha a co nie wolno ,dzieciaku :P

brak kultury osobistej i nie tylko u tak doświadczonych panów że brak słów .

 

temat "Szukam kobiety "przemienił się w krytykę o kobietach ,to po co szukacie ,aby je poniżać i im ubliżać .Nie ma Twojej bratniej duszy i nie potrafisz nic dodać od siebie sam ,tylko potrzebujesz adwokata porażka .powodzenia w odnalezieniu samego siebie .

Człowiek nawet nie ma jak wyjść na koncert bo się zaraz burdel jakis robi...

Jesli ktos kogoś tu obraza to tylko zacofanych ludzi nie potrafiących przyjąć do wiadomości innych faktów niz te z pcimia małego lub znafcow kobiet, których wiedza konczy sie na ich żonach. Po pierwsze nikt tu kobiet jako takich nie obraza i tylko ktos z ograniczonym myśleniem potrafił by wyciągnąć takie wnioski. Równie dobrze można by wyciągnąć wnioski, ze panie obrażają tu facetów, bo o pewnych typach sie nie pochlebnie wypowiadaly juz nie raz. Po drugie nie zakładaj ze wszyscy tu kogoś szukają, ja mam wrażenie ze jest wręcz przeciwnie, a ci co nie szukają i nie zalezy im potrafią poszerzyć swoje horyzonty poza własne podwórko i nie koniecznie pisac tylko o sobie...

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sean znowu próbuje być mądrzejszy od samego siebie . :P Jak można tak "wąsko" wszystko widzieć ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj