Belarus6651

Szukam kobiety

Polecane posty

rafal3939    200
8 godzin temu, Gość napisał:

A Ty Roman co masz do zaoferowania ?. Może cv jakieś byś przesłał ?. ;) 

Trochę już was rozgryzłam, i tak; na Artura nie ma nawet co liczyć, Romanowi źle z oczu patrzy...jak już to najlepszy jest ten cinek :D, ale jeszcze poczekam.;)

Jeszcze ja jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygryszbys    0
Dnia 20.07.2019 o 18:00, Gość napisał:

Troszku za mało, tzn. za niski...:(

To ile ma mieć wzrostu  facet . Ja myślę ze wzrost gra drugorzędną role. Ile razy widziałem kobietę w szpilkach a facet był niższy. Pani ile ma wzrostu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268

Kobiety nie przepadają za krasnalami, szczególnie, jeśli w grę wysokość szpilki wchodzi i muszą ją do wzrostu przykompleksionego na tym punkcie partnera dopasować, i nie ukrywam, że sam bym w nie wpadł, gdybym w tańcu, chcąc partnerce w oczy zerknąć, głowę zadzierać musiał, a do całusa na palcach się wspinać, czy podskakiwać nawet. Jakby nie patrzeć, to 180+ to niezbędne minimum, reszta to krasnale rzeczone zakompleksione😉😋


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na leżąco różnice się zacierają , a głównie o to chodzi . :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268

No przeca całe życie leżeć nie będziesz,  czasem cza się gdzie pokazać? No i obciachu przy tym nie zrobić😋


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Faktycznie rzadkość , ale znam kilaka par w tym stosunku , że z niej wyższa osobistość  i nie mają raczej z tym problemu . Problemy na ogół są w naszych umysłach . No ale fakt faktem . Przy wyższych osobach sam jakoś tak niepewnie się czuję . No a weź przy kobiecie ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 godzin temu, artur125 napisał:

chłop ma być wysoki, a kobieta musi mieć fajne cycki:D

Nie musi😮być wysoki 😉 co do drugiej części wypowiedzi..no cóż:( nie znam się-nie zagłębiałam się w ten temat 😋 ale przerabianie ,,ich" dla widzi mi się jakiegoś zakompleksionego faceta ...to już porażka życiowa- rozumiem, aby przechodzić operacje, gdzie taka ingerencja jest wskazana ze względów medycznych lub estetycznych...ale teraz to już przesadzają- tylko kasa i wio :/ czy wszystko musi być ,,fajne"?😂

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268

Tess, no nie sugerujesz chyba, ze kobiety biust powiększają, bo to ich faceci mają kompleksy na tym punkcie?🙄

co do Twojego pytania, wszystko fajne być nie musi, bo i posprzeczać się czasem warto, choćby po to, by godzić się później...”fajnie”😉, czy jak tam kobiety wolą, „fajowo”😋


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A może i majacze- nie pamiętam czy spałam 😅😕 a to po co niby to robią?żeby być bardziej atrakcyjne..dla kogo???i odpowiedź nasówa się sama :/ popadają w jakiś rodzaj obsesji...coś w tym stylu🤒 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tyle co rano - suszarka,delikatny makijaż i do pracy:) tam przy cebuli i tak makijaż spływa, włosy od pary i tluszczu robią się beee i tak to jest :/ chyba źle ze mną🙄jeszcze taki numer,że w kolejce w sklepie czuję się obwąchiwana😅😡 patrzą na mnie jak wygłodniałe zombiaki😂 ...a czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

a tak bo jeszcze nie widziałem w całości;)

a  kuchni to w czepku pracujemy😌

każdy głodny w kolejce czeka to nie dziwota jak świeża cebulka smyra w nosie😋😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

przy cebuli ?? co robisz pierogi jak moja corka ?? ona tez ostatnio narzekala ze musi 3 kg skroic ,tyle ze oni maja klimatyzacje i ma chrypke 😛

z perspektywy 185 cm to macie racje koledzy z tym wzrostem😉


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

😃 i lepiej abyś nie widział, bo przestaniesz być taki miły 😂  ciekawość to pierwszy stopień do piekła :) a mnie się nawet diabły boją ;)

Oczywiście,że w czepku:)

Jacus wszystko się przygotowuje:)

 

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jaki pewny siebie🤔 😜 to jakie te pierogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

z mięskiem albo kapustne z pieczarką

ale po szybkości to grilowane mięsiwo albo kiełbaska😋

A w niedziele jest rolada
Więc na obiad się dziś nada
Do rolady są kluseczki
Nałóż, nałóż do miseczki 1f642.png:)

Edytowano przez Roman4321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj