Belarus6651

Szukam kobiety

Polecane posty

matias95    80

W mózgu to może [...] się, ale Tobie. On ma to w d*pie, a Ty robisz gównoburzę ;) A druga sprawa, to Twoje komentarze pod zdjęciami, zę bierzesz jednego z nas..... Według mnie, to to tak średnio normalne jest

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek    21

już kłótnie, matias jak się nie podoba to nie komentuj i olej to

Edytowano przez Tygrysek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ktoś , coś co tu sie staneło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Dużo sie stało.
Niestety ja w przeciwienstwie do miektorych osob nie szukam przygod na forum i propozycje skladane sexualne to dla ludzi ograniczonych myslowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matias95    80

Kickboxing, spokojnie :)
Tygrysek, ja tylko wyraziłem swoją opinię i czytam to, co ona ma do powiedzenia na mój temat, chociaż mnie nie zna( to nawet lepiej)
No widzisz, ja też nie szukam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Matias bardzo sie ciesze,ze cie nie znam.Nie chce Cie znac.
Wiec trzymaj sie z dala ode mnie i nie pisz postow w odniesieniu do mnie.
Wszelkie teraz twoje zaczepki beda szly do moderatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matias95    80

uuu, powiało grozą :) Jeszcze niedługo pewnie powiesz, że ja składałem ci takie propozycje xD z drugiej strony czemu cię dziwi fakt, że składają ci takie propozycje w prywatnych wiadomościach? Taki wizerunek sama sobie wykreowałaś postami w tymże temacie. Może i pisałaś w formie żartu, ale nie każdy ma takie samo poczucie humoru jak ty i żartuje na te tematy. Wczoraj sama zaczęłaś po tym jak wrzuciłem zdjęcie. Chłopak miał to daleko gdzieś, a ty płakałaś że bez zgody umieszczam jego wizerunek. Jakbym dal twoje zdjęcie, to okej, ale nie zrobiłem tego. To co zrobiłaś to była chęć upodobania się jemu i nie wypieraj się teraz tego. Jakby było inaczej, to nie pisałabyś mu od razu sms i skarżyła od razu. A Ty do tego wysłałaś nawet zdjęcie xD Kobieto, niby masz ponad 20 lat, a w tej sytuacji zachowałaś się jakbyś miała....... hmm 8? "Plosę pani, a Maljan kopie Klystjana!" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Matias dluzej pisze w tych tematach niz ty i wiesz jak czegos nie rozumiesz to [...].Tak samo sie to dotyczy innych którzy oceniaja ludzi wylacznie po pisaniu postow i komentarzy.

Ach i cos jeszcze tak swoja droga kto normalny szuka przygod milosnych w necie?..Ci co im żona sie znudziła ...

Sa tacy w tych tematach którzy pisza tylko po to aby oderwac sie od codziennosci.

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8063

Jak czytam te wasze posty to odnoszę wrażenie że niektórzy z was za wcześnie puścili się mamusinego cyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

No  cos  w tym jest  co matias napisał  .

Już  niejeden  Ci  mówił  Ansja  , że wysyłasz sprzeczne  sygnały  [ ja też to mówiłem] .

Jeden  to zinterpretuje jako żart, inny weźmie na serio i nieporozumienie gotowe. A dziwne  propozycje się sypią :mellow:

 

Są  tacy co piszą żeby oderwac sie od codzienności , są  tacy  co piszą aby sie pośmiać , a są  tacy którzy naprawdę kogoś  szukają .

 

To  w zasadzie jedyny temat damsko męski w którym sie udzielam regularnie  i robię to żeby miło spędzić wieczór , pośmiać się . 

Ale chyba przestanę , bo  tu coraz mniej ciekawie , jeden ma jakiś   dar  i chyba naprawdę  w to wierzy  :blink:

ktoś inny wie lepiej co  chcemy powiedzieć niż my  sami.

Inny opowiada  zwierzenia znajomych 

Ktoś jeszcze inny nieprzyjemnie traktuje  osoby, które  się wcześniej nie udzielały , w tym temacie . 

Kolejna osoba uważa że jak wczesniej zaczęła pisać - to może więcej ...

Matias to  foto  co wstawiłeś  - nijak ma  się  do tematu  , ale mnie osobiście to  wali - czy to Twoje  , czy nie .

Nie wiem co to komu przeszkadza 

 

 

Rozwiń Primo - dość już  tu niedomówień...

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mariusz ten z darem to ma i inne cudowne moce . Mi wmawiał że jestem odpowiedzialny za ASF na jego terenach , bo jestem ze wschodu Polski , a nie biedne dziki . :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matias95    80

Masz rację, może i dłużej. Zacząłem pisać w tym temacie nie dlatego że kogoś szukam, ponieważ od przeszło dwóch lat mam ale dlatego żeby tak jak ty napisałaś "oderwać się od rzeczywistości". Hola, hola, może troszkę kultury. Kiedy na początku czytałem twoje posty pomyślałem to co większość osób obserwujących ten temat. Adekwatne do sytuacji będzie powiedzenie "jak cię widzą, tak cię piszą". Niestety, sama doprowadziłaś do tych wszystkich wiadomości o tematyce erotycznej pisząc takie rzeczy zapewne w wielu tematach. Niektórzy pewnie piszą to na poważnie, drudzy na żarty, a inni znów tylko "badają teren". Może dla ciebie jestem młody i głupi, ale swoje w życiu przeszedłem i wiele przeżyłem. Teraz pewnie powiesz, że co ja mogłem przejść przez te 20 lat. A powiem ci, że wiele. Możesz wierzyć, możesz nie. Taka rada od tego nieogarniętego dziecka, jak to raz nazwałaś. Jeśli chcesz być traktowana na równi z pozostałymi dziewczynami na forum- zważaj na to co i do kogo piszesz, bo naprawdę to co pisałaś dla kilku osób było żartem, a dla kilkunastu prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niektórzy tu wyszli z siebie :D i stanęli obok ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Matias juz ci napisalam abys z dala sie mnie trzymał.

Mariusz sam zauważyłeś ze w pewnym momencie sie zaczęło tu piepszyc na maxa.

A za nim zaczęłam pisac w taki sposób napalency byli.Wiec to nie z tego tematu juz tak sie wzięło.
Zaczelam specjalnie tak pisac aby miec ubaw z tych co myślą "ptakiem".

Zetorki sytuacja nie do opanowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8063

Co z tego że myślą ptakiem jak go nie mają :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Zaraz  się  robota w polu zacznie  to  się   towarzystwo  wyszaleje... :)    ale  i  maj  niedługo   to i  hormony  zaszaleją.  ..  :wub:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Mariusz ten z darem to ma i inne cudowne moce . Mi wmawiał że jestem odpowiedzialny za ASF na jego terenach , bo jestem ze wschodu Polski , a nie biedne dziki . :D:P

Acha  to  wiele  tłumaczy  , widać wydaje mu  sie że  ma  nie ten jeden DAR   :P

 

 

Ansja 

 

Chciałaś  mieć ubaw , a ktos  sie  nakręcił... było pisane  nie  raz  że  jedziesz  po  bandzie .

No i  nie  rozumiem  za cholere  postawy  typu  ;

od  tego sie  odczepcie  - bo ja  go znam , było  tak  wczoraj  z tym od  daru  i  dawno temu  z  damo .

Znasz  to  znasz  , ale  jak  ktos  tu z kims  wymienia  poglądy , zadania  , czy  co tam jeszcze - to niech  sam  za siebie  pisze 

 

 

Szymi  ja  dziś  z tych  nerw  że  błoto na polu i  traktorem  sie nie da , ze  300 kg nawozu  z reki  rozsiałem  :ph34r:

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Bo ja to waleczna jestem.Czasem to bym choc komu grzmotla porządnie ale przez pisanie w necie sie nie da :(

To teraz zwierzenia,żale i wszelkiego typu cuda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj