Polecane posty

sznajdik    573

Oddaję do sprawdzenia pompę od MF3060 i prawdopodobnie do wymiany pójdzie głowiczka jaką założyć są jakieś lepsze gorsze? nie chcę się naciąć na jakiś bubel jak mi zaproponują licząc załóżmy na moją niewiedzę więc chcę się trochę przygotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Sam ich zapytaj czy są lepsze i gorsze, im na jedno wyjdzie bo jeśli są różne to marżę swoją i tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppiotr    55

Kilka lat temu założyli mi jakąś polską głowicę i tego lata na gorącym silniku znowu gorzej pali, więc znowu głowica do wymiany (może to wina opałówki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Ja mam z 10 lat w U5314 serbską i przez 3tys godzin nic się z nią nie stało. 2 lata temu do 3P założyłem serbską pompę i nie narzekam... Zresztą nalejesz trefnego paliwa to każdą wykończysz. Chyba za bardzo nie masz co nad tym kombinować tylko unikać czajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Pompiarz mi opowiadał gdy "byłem w odwiedzinach" że miał dwa przypadki gdy mu się serbska głowiczka (nowa) na stole zatarła podczas ustawiania. Powód to zbyt ciasne pasowanie i po rozgrzaniu się zatarły. Ale które już przeszły pierwszy rozruch to są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Zawiozłem i powiedziałem żeby szmelcu mi tam nie wkładał ma być dobrze zrobione to zobaczymy. Nie wiem co tam trzeba zrobić poza tym bo na ciepłym odpala od strzała na zimnym trzeba pokręcić trochę nawet ze świecą ale to tak od -5, jak latem rano odpala to obroty są nierówne falują jakby a jak już pochodzi to jest normalne tak samo jak w mróz odpala to odrazu chodzi równo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

To ja wątpię, żeby głowiczka była padnięta. Nie raz tu czytałem i sam tez tak miałem, że to właśnie na ciepłym nie odpala z winy wytartej głowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

ja tam sobie kupiłem wszystko z uk... może oprócz uszczelek. Gdzie to jest wyprodukowane - niewiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

A może to nie wina pompy tylko uszczelki pod głowicą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

U mnie był zrobiony remont silnika zarówno przed jak i po remoncie nie zbyt dobrze odpalał choć po trochę lepiej po przeglądzie pompy jest różnica ale jeszcze nie to czego oczekuję bo podobno jakiś tam zawór czy coś jest nie halo jak przestanie odpalać na ciepłym kupię nową ewentualnie wymienię wszystko co da się w starej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Manys
      Witam.
      Mam problem z MF 3070 a mianowicie nie ciągnie przedni napęd, kontrolka działa jak powinna tzn. po wciśnięciu niby gaśnie potem po ponownym załączeniu się zapala ale napęd przedni nie ciągnie.
      Wszystko inne normalnie załącza i rozłącza, zamieniłem elektrozawory z blokadą i nic się nie zmieniło czyli zawór ok, stop działa, styki przejrzane, 
      Przeszukałem forum ale jest temat że nie rozłącza napędu dlatego piszę 
      Podejrzewam że może tarczki do wymiany
      Proszę o podpowiedzi 
    • Przez rogalik102
      Co się dzieje z napedem podczas orania. Rozłącza się
       
      VID_20240421155706.mp4
    • Przez Ajaa
      Witam pany mam pytanie nie działa mi ehr jak przełączam przycisk na automat i jest włączona blokada to wyłącza blokadę z panelu gdzie szukać przyczyny 
    • Przez ziolek1996
      Witam, 
      w moim MF 3065 wymieniamy końcówki wtryskiwaczy na nowe, pytanie jakie powinno być ustawione na nich ciśnienie??
    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj