Polecane posty

Sylwo222    1
9 godzin temu, pawel885 napisał:

670netto płn mazowsze paszowa 

Możesz podać jakie okolice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terry24    17

 liczę na cene ok 700zl netto,obecnie 650netto ale to dopiero gdzieś w maju......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil2509    26

tez czekam z nadzieja na 750 brutto w maju tak jak w tamtym roku ( w żniwa było 550 więc trochę ugrałem). Zobaczymy. Setek ton nie mam w dodatku rolnictwo nie jest moim głównym źródłem dochodu więc mogę sobie na takie odwlekanie pozwolić i nawet jak ten 1000- 1500zł stracę to z głodu nie umrę ale wiadomo każdy pieniądz trzeba szanować jak również swoją pracę. całą jesień wiosnę lato rośnie człowiek jeździ dogląda kalkuluje czy dać ten metr nawozu więcej a może jakaś odżywkę z nadzieją że się to opłaci przy zbiorach a potem całą zimę zmartwień o cenę:)

Edytowano przez kamil2509

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwo222    1
Dnia 16.03.2018 o 22:18, pawel885 napisał:

Tak, okolice Ciechanowa Cedrob 

Dzięki, a nie wiesz skupują też pszenicę konsumpcyjną czy tylko paszówka? Pomału trzeba myśleć o sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Skupują każdą jako paszową. Ich nie obchodzi że przywiozłeś paszówkę, aby wilgot. zanieczyszczenia zapach i brak robaków się zgadzały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil2509    26

chyba cena skoczyła parę złotych i każdy wywozi bo jakoś ostatnio nikt się nie udziela. wpisywać ceny panowie i panie jeśli tu takie są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
7 godzin temu, damianzbr napisał:

Skupują każdą jako paszową. Ich nie obchodzi że przywiozłeś paszówkę, aby wilgot. zanieczyszczenia zapach i brak robaków się zgadzały

Tak, ma to być czysta i sucha pszenica, żadne gęstości, opadania, gluteny, białka ich nie interesują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
packo    11

No coś w Cedrobie się chyba ruszyło, bo dzwonią po ludziach i szukają towaru, proponują na telefon cenę jak wyżej kolega pisał + rozmowa, a więc może, może by coś jeszcze ugrał :) A skoro sami dzwonią to chyba potrzebują więcej niż ludziska wiozą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9264

W Skierbieszowie od 650 brutto do 680 jak ma białko 12,5

cena z poprzedniego piątku 16.03

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dipol    2

W zeszlym tygodniu sprzedane autko po 630 netto, świętokrzyskie południe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozB    181

Dzwonił ostatnio po kukurydzę po640 netto, pld opolskiego. Skoro dzwonią, to znaczy, że towaru nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    118

Koledzy mam pytanie o firmę "Agro grupa dar-pol sp. z o.o". Ktoś z nimi handlował? Jakieś problemy? Firma w miarę nowa (2 lata) kapitał zakladowy ...5000 zł a oferują ciekawą cenę za rzepak i próbuję być ostrożny...


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rupert    0
2 minuty temu, Alio napisał:

Koledzy mam pytanie o firmę "Agro grupa dar-pol sp. z o.o". Ktoś z nimi handlował? Jakieś problemy? Firma w miarę nowa (2 lata) kapitał zakladowy ...5000 zł a oferują ciekawą cenę za rzepak i próbuję być ostrożny...

Kolego dwa autka pszenicy w ubiegłym roku im sprzedawałem i nie mam uwag. Umówiliśmy się na płatność po załadunku i tak było. Zwykły przelew nie oczekiwałem szybkiego przelewu ani potwierdzenia. Kasa była zaksięgowana u mnie w dniu kolejnym. Drobną uwagą był termin bo miało być odebrane w przeciągu kilku dni a minęło ok 2tyg. Miały być dwa auta naraz a były w różnych terminach ale jest wytłumaczenie bo jestem z małopolski i spedycji nie udało się wyrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiaczek86   
Gość grzesiaczek86

Powiat Chełmiński cena pszenicy bez zmian, pasza 650,- netto Konsumpcja do 680,- netto. Natomiast jęczmień to inna bajka, dzwonił dziś do mnie przedstawiciel Agro-Sieci,  jęczmień poszukiwany, cena 670,-netto.  Opłacało się się trzymać, w żniwa ledwo 600,-netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4099
4 godziny temu, Alio napisał:

Koledzy mam pytanie o firmę "Agro grupa dar-pol sp. z o.o". Ktoś z nimi handlował? Jakieś problemy? Firma w miarę nowa (2 lata) kapitał zakladowy ...5000 zł a oferują ciekawą cenę za rzepak i próbuję być ostrożny...

Jaka jest ta ciekawa cena za rzepak i w jakim terminie odbiór ? może czują wymarznięcia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek98    1185

czują wymarznięcia ? z Ukrainy 150 tyś ton rzepaku wjechało.  wszyscy trzymają bo cena wyższa będzie , a firmy importują. znajomy ma 2 tyś ton rzepaku i mówił że nie jeden do żniw z rzepakiem zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2018 o 09:30, Zdzinio napisał:

Powiat Sochaczew paszówka 670 netto po ile u Was chodzi kukurydza???

A kto tyle daje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
    • Przez Romek3249
      Witam, z uwagi na panującą suszę nie było możliwe wykonanie u mnie skracania w fazie BBCH 30-31 w pszenicy i pszenżycie, teraz przez weekend spadło 8mm, rośliny odżyły i powraca temat skracania, obecnie rośliny są w fazie 3 kolanka więc zaczął się wielki okres w którym nie powinno się stosować regulatorów wzrostu, pozostaje więc skracanie w fazie liścia flagowego, tylko jakimi środkami najlepiej to zrobić ? Myślałem o samym cerone w dawce 0,6-0,8, mieszance moddusa 0,2 i cerone 0,4, oraz o medaxie (max czy top ? nigdy nie stosowałem medaxu, jeżeli już to jakie dawki ?) Dodam że odmiany to Arkadia i Rotondo, w obu przypadkach nawożenie 160kg N. Ktoś z większym doświadczeniem coś poradzi ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj