matingus

Cena bydła 2017

Polecane posty

markos    2

Ze wszystkich ubojni do których sprzedawałem to najgorsze wybicie było właśnie w Eko-Beef 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bykoland    1

Juz sprzedane , ale jakby przyjechali to sa następne na sprzedaż

 

Ja tam juz im dawno podziękowałem, jeszcze jak pod inną nazwą byli. Na konkretny dzień sie z nimi umówić jest niemożliwością. Przyjadą jak bydło wygłodniałe, a na okarmienie to wiedzą konkretnie odciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huliszek1990    44

Propozycja na najwieksze sztuki z mojej galeri od okolicznego handlarza 7,5 netto, Mysle ze troche malo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzo    27

Kolego Honda ja też tam raz oddawalem tylko ze na żywą wage dwie krowy. To na wadze mnie stukneli z 100kg lekko i od tamtej pory omijam ich szerokim łukiem. I słyszałem w okolicy że na wbc kolesia chcieli na 30kg na sztuce oszukac, tylko ze on oddawal wieksza ilość i umówił sie że bedzie przy wazeniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Propozycja na najwieksze sztuki z mojej galeri od okolicznego handlarza 7,5 netto, Mysle ze troche malo....

 

Z 10-15 gr jakby Ci dorzucili to by była ok cena.  Ja wczoraj za mięsne ale nie aż takie jak Twoje wziąłem 7,55 netto.


Andree94444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jas323    3

zawsze tak było i jest u nich to kasa przed załadunkiem abo gotówa

 

 

soltys48 masz racje zawsze tak sprzedawałem do nich ale ostatnio u nich sie posr...o z kasą przed załadunkiem ogólnie biernacki olewa swoich dostawców z płatnościami nawet ryczałtowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolAnonim    70

ogółem to dziwnie interesy robisz. Na wadze im się nie udało to na ceNIE CIE OJE BALI

 

Ale nie, zaplacil mi 8.3  a faktura miala przyjsc na mnie z rzezni bo tak jakos kreci i ze niby zobacze ile zarobil. Ogolnie chodzi mi o to ze jeszcze tak kantuje i narzeka a tyle forsy zarobil pajac, zreszta jak teraz czytam ze niektorzy sprzedaja mm po 7.5 to wyobrazcie sobie ile tak handlarz wtedy zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Watpie ze dał Ci za byka 8,30 + vat ,z uczciwej wagi i zarobil ponad tysiaka.Pewniej oddał do ubojni pomijając siebie zeby nie płacic 19% podatku dochodowego, a przy okazji odzyskał vat z jakiejs innej sztuki. Tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolAnonim    70

a podatek dochodowy to liczy sie z roznicy za jaka ja sprzedalem a taka jaka otrzymal np w ubojni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Nie  chodzi o podatek dochodowy - tylko o  VAT .

Żeby  go odzyskać musi udokumentować  przelew .

Po  co  ci ta  wiedza , jesli ci  zapłacił - nie  zgłębiaj  tego , zostaw  swoja kase , a  co  nie twoje to mu oddaj i tyle 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19721

soltys48 masz racje zawsze tak sprzedawałem do nich ale ostatnio u nich sie posr...o z kasą przed załadunkiem ogólnie biernacki olewa swoich dostawców z płatnościami nawet ryczałtowców

nie tak dawno oddawałem jałówko-krowy i kasa od ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolAnonim    70

Ja tylko chce sie dowiedziec co i jak i dlaczego na mnie przychodza pieniadze to zle ze chce sie dowiedziec? Mam sie tylko podporzadkowac i ktos ma trzepac na tym forse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19721

jka kasa na Twoje konto i fakturka na Ciebie to chyba kas Twoja-nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolAnonim    70

No niby Tak ale to szkoda kloputu przyjada dziady i zaczna dupe truc i nerwy psuc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vhalior2    66

jak.na twoje konto przychodzą a nie masz faktury to niech pokaże fakturę a jak nie to kasy mu nie daj i już. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

A ja  radzę weź  co  ci  sie  należy  , a po to  co  sie  nie  należy  nie  wyciągaj  reki  -  bo ci ją  ktoś upi%%oli  :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolAnonim    70

Przeciez nie bede mu zabieral ile razy mam mowic ze chodzilo mi o to ile hajsu zarobil.KONIEC TEMATU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Ale  z  tej  faktury sie  tego nie dowiesz , pewnie  rzeczywiscie kupił od  kogoś  jakąś  krowę, może  bez papierów i nie mógł  wykazać  tego kupna i przelewu - to  zrobił przelew na  twoje konto , żeby  odzyskać  vat 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolAnonim    70

Ale to niemozliwe ze zostalo 1000 z tego musial miec zarobek z mojego byka i co dostal na ubojni ponizej 1000zl za krowe no chyba ze za lezaca ale gadal o tej krowie 4 dni wczesniej to raczej ktos by nie czekal tyle dni zeby mu zdechla :D. Koniec spamu bo tu o cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj