matingus

Cena bydła 2017

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
soltys48    19719

Witam uważajcie na Biernackich lecą w h---a z kasą sprzedane koniec roku 12 sztuk i nawet połowy kasy nie przelali takżę nie polecam dodam że jestem ryczałtowcem 

zawsze tak było i jest u nich to kasa przed załadunkiem abo gotówa

 

Pośrednicy mają lepsze wagi to i cene mogą dać lepszą ;p

to raz a dwa stałe dostawy na ubojnię robią cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolAnonim    70

Ja wam powiem ze to k**wa zlodzieje.sprzedalem byka za 8.3 mm i pieniadze maja przyjsc na mnie. dzis mi fakture przywiozl i na niej wychodzi 7500 bez vatu a ja dostalem 6500. Powiedzial ze to z krowa dopisane. To co za krowa musiala byc. A najgorsze ze jeszcze ze zaczal gadac ze byki 30gr stanialy ze mu wagi 20kg ubylo ze rzadko sral ze obrzygany poebalo go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214

Tydzień temu facet dzwonił po byki ze znanej wszystkim ubojni, nie był to handlarz. Mówił dokładnie tak jak koledze wyżej, że byki tanieją i powiedział cenę 13.00 za R. Mówię mu, że poniżej 13,50 za tą klasę nawet nie pomyślę, a on "da się zrobić" :D  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

Byk to nie jest krowa żeby 50% sie wybijał, no to faktycznie Cie na kilach rąbneli

tak jest jak się nie ma układów na zakładzie robią co chcą a jak dzwonisz to ciemnote wciskają że tłuste i dlatego tak słabo wyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190

Ja wam powiem ze to k**wa zlodzieje.sprzedalem byka za 8.3 mm i pieniadze maja przyjsc na mnie. dzis mi fakture przywiozl i na niej wychodzi 7500 bez vatu a ja dostalem 6500. Powiedzial ze to z krowa dopisane. To co za krowa musiala byc. A najgorsze ze jeszcze ze zaczal gadac ze byki 30gr stanialy ze mu wagi 20kg ubylo ze rzadko sral ze obrzygany poebalo go

napisz kto, co i jak bo nie bardzo wiadomo o co chodzi i o kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Byk mm 800kg 8,15brutto,

Byk mm710kg 8,10brutto,

Byk hf 660kg 7,60brutto,

Krowa 600kg 5,20brutto

 

Komu sprzedawałeś?  Z tego co pamiętam jesteś z moich okolic

Edytowano przez robert123farmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

Co miesiąc sprzedaję 6szt  różności co się da na kupić  dwa lata wcześniej ( od hf do mm) z przewagą tych pierwszych .....  Cena niezmienna bez oglądania towaru przez pracownika ubojni 7,8 brutto od kilku miesięcy . Ps bydło przechodzi przez moją wagę  odchyły +/- 0,5%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

8 szt hf srednia waga brutto 731 kg po 7.1 netto.
Waga ogolna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2096

Dziś sprzedane 2 szt jeden mm drugi coś ale hf, gnoje nie chciały wogole rosnąć. Miały 640 i 611 i ponad 24 miesiące, cena 7 i 7.30 waga ogólna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolAnonim    70

To bylo tak ze zwazylismy u sasiada obliczylim ile bedzie za tego byska czyli 6500 dal mi do reki. Dzis przywiozl mi fakture z rzezni i tam bylo za to 7500 bez vatu i powiedzial ze to razem z krowa od kogos co jemu NIBy sprzedal. I pieniadze maja przyjsc na mnie i mu mam je dac.nie pytajcie dlaczego sam nie wiem.i reszta tak jak wczesniej pisalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loldek37    4

Sprzedawał ktoś bydło do B.B Sikorscy ze Stężycy ?

 

Byli u mnie oglądać cenę niby dobrą dawali,  mówię im że byki przechodzą przez moją wagę a wtedy idą  przez nich a oni że niema sprawy ale dziś nie wezmą bo mają pełno przyjadą na następny tydzień ,mineły 2 miechy i ich niema ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190

To bylo tak ze zwazylismy u sasiada obliczylim ile bedzie za tego byska czyli 6500 dal mi do reki. Dzis przywiozl mi fakture z rzezni i tam bylo za to 7500 bez vatu i powiedzial ze to razem z krowa od kogos co jemu NIBy sprzedal. I pieniadze maja przyjsc na mnie i mu mam je dac.nie pytajcie dlaczego sam nie wiem.i reszta tak jak wczesniej pisalem.

ogółem to dziwnie interesy robisz. Na wadze im się nie udało to na cenie cię j...li.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bykoland    1
Napisano (edytowany)

 

Byli u mnie oglądać cenę niby dobrą dawali,  mówię im że byki przechodzą przez moją wagę a wtedy idą  przez nich a oni że niema sprawy ale dziś nie wezmą bo mają pełno przyjadą na następny tydzień ,mineły 2 miechy i ich niema ?

 

 

I tak czekasz, czy masz już komuś innemu sprzedane?

Edytowano przez bykoland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

To bylo tak ze zwazylismy u sasiada obliczylim ile bedzie za tego byska czyli 6500 dal mi do reki. Dzis przywiozl mi fakture z rzezni i tam bylo za to 7500 bez vatu i powiedzial ze to razem z krowa od kogos co jemu NIBy sprzedal. I pieniadze maja przyjsc na mnie i mu mam je dac.nie pytajcie dlaczego sam nie wiem.i reszta tak jak wczesniej pisalem.

 

gość kupił krowe za gotówke i próbuje nielegalnie wyrwać vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loldek37    4

 

 

I tak czekasz, czy masz już komuś innemu sprzedane?

 

Juz sprzedane , ale jakby przyjechali to sa następne na sprzedaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Byli u mnie oglądać cenę niby dobrą dawali, mówię im że byki przechodzą przez moją wagę a wtedy idą przez nich a oni że niema sprawy ale dziś nie wezmą bo mają pełno przyjadą na następny tydzień ,mineły 2 miechy i ich niema ?

Czyli wiadomo o co chodzi. Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honda    10
Napisano (edytowany)

Sprzedana 3 letnia krowa mieszaniec limuze średniej budowy 534kg.do ubojni eco-beef Węgrzynowo na WBC.Po ubojowo wysło 229kg mięsa po 10,10zł za kg  w sumie 2314zł netto plus vat do zaplaty  2476zł.A liczyłem ze wyjdzie około 290kg mięsa po ubojowo.Czy u Was tez tyle wychodzi kg mięsa po ubojowo?Coś tu sie nie zgadza.Na Targu dawali za krowę 2900zł a liczyłem ze w ubojni wyjdzie lepiej to na niej straciłem i 400zł jestem w plecy.

Edytowano przez Honda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolAnonim    70
Napisano (edytowany)

Sprzedaje ktos do Beef-marek zbigniew zakrzewski?jaka cena

Edytowano przez RolAnonim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214

To gdzie Adaś polecasz oddać jak z podobnych stron jesteś?;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj