Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

Chinskie opony

Polecane posty

Kuki19    2

u was też te dentki chińskie takie żadkie? ja musze co 2-3 tyg dopompowywać bo ciśnienie spada na 1,2atm ;) pozatym szybko się zdzierają na ciapku, dobrze amortyzują bo są jakieś miękkie ale popękały jakoś łatwo je uszkodzić i wogóle narazie nie pękają to są ale to jednak bladziewie a zapłaciłem po 110zł z detkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem również dętkę Chińską z oponką dętka się rozlazła założyliśmy Polską i za jakiś czas Chińska opona popękała właśnie przed chwilą wróciłem od znajomego pomagłem mu założyć opony na MF 255 wiecie jakie?Chińskie za sztukę płacił równo 500zł.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusFan1222    23

Mirasek masz racje ;) posiadam taką "chińszczyzne''w 912 na przodzie, nazywją się india czy jakoś tak i po roku jazdy na tych oponkach prawie już ich nie ma.Co prawda jeżdze dużo po asfalcie ale strasznie je zjadło ,odradzam każdemu ten szajs :angry: .


W życiu nie można mieć wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Z jednego surowca produkują opony i kalosze. Raz nadziałem się na taką dętkę, która pochodziła 4 godz. i kolega który mi ją sprzedał(wybierałem sam nie będąc świadom producenta) nie chciał zapłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzyku123456    0

Z tymi kaloszami to dobre :) :)

Ja miałem tak że opona miała dany wymiar ale jednak była za mała i przy zakładaniu druty wyszły i było po wszystkim.


3 marca 2010r. ------->> 3 lata na AgroFoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Ja jakieś indyjskie kupiłem po niskiej cenie do C-360 na przód wiec przy turze jedna wytrzymała 9 miechów jedna rok przy tej ostatniej sie rozkleiła i jak dętka sie przetarła to był tak efektowny wybuch że pół wioski na chodnik wyszło :) Więc nie polecam


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wueska    1

ktoś kiedyś powiedział że " z chińskich rzeczy to lubię tylko podkoszulki" :) a co do opon to jakąś za 20zł do taczki to bym zaryzykował ale do ciągnika czy innj maszyny w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    711

nigdy w życiu tego nie kupujcie!!! Raz jedyny kupiliśmy taką chińską oponę na przód do T-25 co za badziew jak przejechaliśmy trochę po asfalcie to czarny proszek sie z niej sypał 3 miechy i z opony śladu nie było :D a i na temat kółka do taczki też mogę co nieco powiedzieć miało łożysko taki bajer kurde na łożyskach będzie fajnie chodziło...2 tygodnie i po łożyskach!! Ja to i koszulek chińskich nie lubię ;)


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

To i ja coś dodam.Otóz mam 4koła indonezyjskie w przyczepie 4t i ładuje na nie po 7t już 3rok i wszystko jest ok.Dodam że kupując polskie za te kase to by wyszły 3 aja kupiłem 5 .Dalej do kombajnu na przód kupiłem tureckie i też bez problemu.Do c-360 na przód też indonezja i jakoś chodzą ale po 100mtg na rokto sie niezjezdzi.Do taczki koła chińskie to tak jak pisali koledzy powyżej albo se strzeli albo łożyska znikną :lol:

Do toyoty żonie kupiłem u znajomego 4 nowe argentynki (albo inne skośnookie)miały być dobre i były dopuki śnieg nienapadał.Jak zaczołem hamować pierwszy raz to na stopie niewyrobiłem i ciągle hamując przeleciałem skrzyżowanie.Koszmarna przyczepnośc na lodzie.

Mimo to do nowego ciągnika jako wąskie koła zamówiłem komplet z oponami też chyba indonezja ale co 12tyś to nie 25 u dilera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal13113    144

co opon do samochodu to zimówki tylko z górnej półki, a co do indonezyjskich mam uczulenie w przyczepie 4,5 tony założyliśmy dwie nieco ponad rok i sama bez obciążenia wybuchła w garażu ;[ a druga jeszcze jeździ 3 rok ale porównując do dębicy która jest rok starsza to bieżnik znika w oczach :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kingway
      Witam , mam problem , otóż posiadam opony Continental AC 65 rozmiar 600 65 38 i chodzi o to , że bieżnik naprawdę super i jeszcze długo długo pochodzi , ale niestety poprzedni właściciel włożył już dętkę bo pewnie już bez dętki powietrze zlatywało a teraz cały często mi przebija tą dętkę . Opona pracuje i niestety gdzieś coś tam się styka i tak się dzieje , nakładam łatki tam gdzie widzę przerobioną oponę  , ale przecież ile to można robić . I teraz moje pytanie czy ktoś np. podkładał znaczy wkładał tzw. fleka ( starą dętkę przeciętą pod dobrą dętkę )  do tak dużego koła i czy to zdaje egzamin bo w małych to wiem , że tak się robi  Czy warto z tym się bawić czy może od razu szukać nowych opon bo używanymi to ciężko . Może ktoś ma inny pomysł to niech się podzieli Za porady i odpowiedzi będę wdzięczny  
    • Przez Chardonnay
      Jakiej marki opony polecacie? W kwocie do 1900zł/szt. Chodzi o tylną oś, rozmiar 380/85R28 (14.9R28). Zastanawiałem się nad radialkami Ascenso lub Alliance Agristar II jednak chciałbym wysłuchać waszej opinii
       
       

    • Przez RafałCieślak
      jakie możliwie najszersze opony wejdą na felgę 13.6 r38?      
    • Przez Soczi87
      Witam Wszystkich. 
      Zamierzam kupić nowe opony do przyczepy jednoosiowej o ładowności 5t i zastanawiam się nad Indyjskimi oponami marki Vk-tyre. Czy ktoś z Was miał  do czynienia z tą marką. Szukam opinii. Dziękuję. 
    • Przez lukasz067
      Witam muszę wymienić opony przednie niestety  na nowe bo uzywki w chorych cenach i jak to będzie się miało do napędu 4x4   gdzie też bieżnik już powoli się kończy nie bedzie problemu ze zużyciem i synchronizacją, mierząc starą a wymiary nowej to ponad 5cm różnicy na średnicy 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj