Dzień dobry.
Kupiłem zimą opryskiwacz Uni Pilmet 412 z 2012 roku z pompą Udor Zeta 85 1C
Mam z nim problem polegający na tym że gdy pracuje na ciśnieniu powiedzmy 4Bary zaczyna szarpać wężem od przelewu. Gdy wyłączę sekcje na głównym zaworze to szarpie cały czas. Czasem pomaga wyjęcie węża od przelewu ponad lustro wody w opryskiwaczu ale nie zawsze.
Pompa ma powietrznik ciśnienie około 1,5-2 barów. Zaworki w pompie sprawdziłem i wyczyściłem.
Ciśnienie daje ładne także membrany chyba są ok.
Miał ktoś podobnie albo wie o co chodzi.
Z góry dziękuję za pomoc.