Polecane posty

pawel885    2279
Napisano (edytowany)

Na pleckach i tak mam etui gumowe no i szkło. Fajną ma latarkę - włączaną przez potrząchnięcie - szybko jedną ręką włączasz/wyłączasz i nie świeci wiecznie w kieszeni jak w załączanych guzikiem . Najgorsza jest robota przy stali, opiłki z czasem zrobią robotę w każdym telefonie nie zależnie od ochrony.... Dlatego wolę normalny, szybki telefon + ubezpieczenie niż mulastego kloca w tej samej cenie

Edytowano przez pawel885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Ja po prostu zmieniam co rok, kupuję za 7-8 stów, żeby nie było go przesadnie zal i ile wytrzyma tyle wytrzyma. Połowicy w tamtym (znaczy 2018)roku na urodziny p20 kupiłem, to ubezpieczenie wyświetlacza kosztowało więcej niż moje ostatnie dwa telefony (tzn kazdy z osobna). A jak jej spadł to i tak go nie oddała ja gwarancję i tak już parę miesięcy go nosi z pękniętym wyświetlaczem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889
42 minuty temu, pawel885 napisał:

Na pleckach i tak mam etui gumowe no i szkło. Fajną ma latarkę - włączaną przez potrząchnięcie - szybko jedną ręką włączasz/wyłączasz i nie świeci wiecznie w kieszeni jak w załączanych guzikiem . Najgorsza jest robota przy stali, opiłki z czasem zrobią robotę w każdym telefonie nie zależnie od ochrony.... Dlatego wolę normalny, szybki telefon + ubezpieczenie niż mulastego kloca w tej samej cenie

Ja tak samo zawsze kupuje poprzedni model top szajsunga ( żeby nie przepłacać za nowości ) do tego ochraniacz spigen, szkło i PZU. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
35 minut temu, daron64 napisał:

Ja po prostu zmieniam co rok, kupuję za 7-8 stów, żeby nie było go przesadnie zal i ile wytrzyma tyle wytrzyma. Połowicy w tamtym (znaczy 2018)roku na urodziny p20 kupiłem, to ubezpieczenie wyświetlacza kosztowało więcej niż moje ostatnie dwa telefony (tzn kazdy z osobna). A jak jej spadł to i tak go nie oddała ja gwarancję i tak już parę miesięcy go nosi z pękniętym wyświetlaczem..

Ja dałem 250zł za ubezpieczenie i już raz się przydało. Zero problemów, kurier sam przyjechał i odwiózł naprawiony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

Ja przed hammerem wszystkie jakie miałem to max pół roku i pajęczynka. Szwagier też szajsungi lubi i co raz za 1,5k pół roku i pobity, ostatnio miesiąc mu wytrzymał 😋 tego raz nawet przejechałem ciągnikiem, wgniotło w ziemię i nic mu nie było. Dla mnie aby foto lepsze i nic mi więcej nie trzeba, ważne jak się spisuje, nie jak wygląda czy to, że trochę cięższy.


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

bez przesady, szajsung xcover 2 lata bez pęknięcia , wcześniejszy xcover tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889
Napisano (edytowany)
12 minut temu, pawel885 napisał:

Ja dałem 250zł za ubezpieczenie i już raz się przydało. Zero problemów, kurier sam przyjechał i odwiózł naprawiony. 

Ja w PZU robię polisę za 100-130  ma telefon warty 2,5 klocka. Franszyzna 250 zł. Szkode likwidujesz przez telefon. Sprawdzałem  ;) aha i płacą wartość z faktury minus franszyzna. Nie ważne ile lat ma telefon. 

Edytowano przez Taurus83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
6 minut temu, Taurus83 napisał:

aha i płacą wartość z faktury minus franszyzna. Nie ważne ile lat ma telefon

Tak tylko że jak oddadzą kasę to nie masz ubezpieczenia już, jak naprawią masz nadal na okres umowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

Ja zawsze robię tak żeby była szkoda calkowita. A telefon kupuje za gotówkę od 6 lat. Abonament firmowy i nic lepszego nie może Cię spotkać w ofercie tych tele-złodzieji. Przepraszam, oszustów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G_Siegien    37

Hammer Iron 3 LTE, nic sensowniejszego w tej kwocie nie znajdziesz 


Posty wyrażają moje zdanie, inni nie muszą wcale się z tym zgadzać (mogę być w błędzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Szkoda że , LG juz nie produkuje , od 2014 , jade na seri G. G2 ,G6 i teraz od dwoch lat G8s . Byly to bardzo nie docenione urzadzenia . 

Teraz nie wiem w co pojde ale raczej w XIoAMI serie POCO , kryterium nr1 to snapdragon z seri 8 najlepiej topowy , a dwa to jasny ekran .

Choc moje G8s smiga mega plynie od 2 lat ale troche baterie nadgryzl zab czasu mam nadzieje ze przez rok bateria nie padnie , bo wlasnie taka mam koncepcje ze kupuje co 3 lata flagowy model , ktory pracuje turbo plynnie 

Edytowano przez V12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaudw    2

Od jakiegoś czasu jestem użytkownikiem iphone 12 ( konkretnie od miesiaca). Przez długie lata broniłem się przed systemem apple, jednak postanowiłem w koncu przetestować (głównie za namową osoby z rodziny, która bardzo chwaliła).

Bardzo dobra bateria, trzyma do ponad 2 dni.

Nie zacina się

Intuicyjne sterowanie gestami (dobrze jest sobie wczesniej o nich poczytać bo rzeczywiście bardzo ułatwiają codzienną pracę)

ekran oled

no i aparat (szczególnie do zdjęć nocnych)

Poza tym cena tak bardzo nie przeraża od czasu od kiedy wyszła 13 (cena 12 znacznie spadła już w dniu premiery: https://ispot.pl/iphone-12-bialy )

Edytowano przez kaudw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simsones    106

Xiaomi 11t co o nim sądzicie może ktoś posiada lub zna podobne modele o tych parametrach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

Warto kupić 2-3 letniego samsunga s10e za ok 600-700 zł? 

Rozsypał mi się stary tel i szukam czegoś takiego lub o podobnych parametrach i wymiarach. Na allegro widziałem za 1240 zł ale nie mam pewności czy nowy. Niby powinien być nowy ale cena coś podejrzanie niska chyba... Czy normalna?

https://allegro.pl/oferta/samsung-galaxy-s10e-6gb-128gb-pelny-zestaw-folia-12710384493

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

Ja bym poszedł do komisu i kupił jakiś z pułki żeby sprawdzić jak chodzi. Czy zamula itd, sam wiem jak chodzi mój stary s13 a drugi nowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

Chcesz powiedzieć że s13 strasznie zamula względem tego nowego? 

Jakoś bardzo drogiego czegoś nie chcę brać bo dwa ostatnie telefony popękały mi.

Dobry pomysł z tym komisem. Chociaż zobaczyć jak to śmiga. Olx przeszukałem i nie ma samsunga s10e w miarę żeby pół kraju nie jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konteno    1769
Dnia 16.11.2021 o 12:27, KarolTD90 napisał:

Tak z ciekawości używa jeszcze ktoś Nokia 3310 ??

ale jako telefonu czy młotka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
logan3512    140
22 godziny temu, maroko napisał:

Chcesz powiedzieć że s13 strasznie zamula względem tego nowego? 

Jakoś bardzo drogiego czegoś nie chcę brać bo dwa ostatnie telefony popękały mi.

Dobry pomysł z tym komisem. Chociaż zobaczyć jak to śmiga. Olx przeszukałem i nie ma samsunga s10e w miarę żeby pół kraju nie jechać.

A czemu tak uparcie chcesz Samsunga ,ja mam ponad 4lata xaomi redmi 6a i nadal dobrze działa więc może lepiej kupić nowego xaomi niż bawić się w używane samsungi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

Tylko że w podobnych rozmiarach chyba  nic nowego nie znajdę. Przynajmniej nie mieli w punkcie t-mobile u mnie.  A nie chce takiej wielkiej cegły nosić, bo chyba jest bardziej narażona na złamanie taka powierzchnia :)

Oglądałem tego samsunga i przypadł mi bardzo do gustu ale jak bym coś innego podobnego parametrami znalazł to też może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3595

dla mnie też są nie wygodne te 6.5 calowe cegły. rozejrzyj się za którymś nadgryzionym jabłkiem 😉 jeśli pogodzisz się z brakiem androida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez jankes123
      czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??
    • Przez sajmonM8
      Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc
    • Przez darkk12
      Witam Forum,
      Szukam sprawdzonej i szczerze polecanej firmy naprawiającej telefony. Jestem z Warszawy, więc biorę pod uwagę Warszawę i okolice. Ktoś coś? a to: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-sony/ 
      Dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj