Skocz do zawartości

Polecane posty

oki39    2

Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex

Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

oki39    2

Ok narazie dzieki bo neiwem czy cos znajde. ;)

tomb2    0

Windows Movie Maker 2.1 jest fabrycznie w Windows XP :P

Ciesz się każdą chwilą życia...

oki39    2

nO WIEM JEDYTNKA TEZ ALE MOZE DA SIE JAKOS GO SCIAGNAC SAMEGO WIEM ZE MOZNA GO SCIAGNAC ALE Z CHYBA SERVIS PACK TAK TO SIE chyba NAZYWALO DO WINDOWS ALE NIETRZEBA MI TYCH WSZYTSKICH DUPERELI.

silver95    1

jakiego uzywacie programu do przetwarzania formatu plikow z .mov na np. avi?????

Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

zetor    3

najlepszym programem do konwersji filmów jest win avi converter

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

ilovemtz    0

Najlepszy programik to AVS Video Converter ale to jest jeszcze uzaleznione od upodobania.

I love mtz and simson.

Viper    5

Ulead Video Studio, to zaawansowany program do obróbki, mozna go sciognoc z torrentów i nie tylko

Pawel

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe... :) Nigdy nie bylem w tym dobry.

andrzej2110    531

do ulead-a są spolszczenia.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

fantavision    1

Najlepszym darmowym programem do obróbki video jest moim zdaniem Windows Movie Maker. Można zauważyć, że większość filmików na YouTube (czy podobnych) jest właśnie montowana w tym programie. Wszystkie inne z netu zazwyczaj są ograniczone (niepełne opcje dostępu itd). Tak samo jest z darmowymi konwerterami wideo (do 5 minut lub na środku reklama z nazwą programu).

oki39    2

w movie maker. Jak juz masz film na to dajesz plik> zapisz plik filmowy>dalej az sie pokaze informacja o pliku czy jakos tak>dajesz dodatkowe opcje i tam wybierasz ile film ma miec pojemnosci. :D

klusek    2

prosze was wyślijcie mi jakiś dobry program na maila klusek_1993@interia.pl

"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

robertbara    57

Mam problem: konwertuje plik z formatu MOV na AVI w programie MOV to AVI MPEG WMV Converter i po zapisaniu nowego pliku i tak nie mogę go wrzucić do Windows Movie Makera.

Może mi ktoś pomóc, bo od dłuższego czasu chciałem poskładać filmiki i cosik wstawić ale nie wychodzi :rolleyes:

Mam problem: konwertuje plik z formatu MOV na AVI w programie MOV to AVI MPEG WMV Converter i po zapisaniu nowego pliku i tak nie mogę go wrzucić do Windows Movie Makera.

Może mi ktoś pomóc, bo od dłuższego czasu chciałem poskładać filmiki i cosik wstawić ale nie wychodzi :rolleyes:

w movie maker chodza tylko wmv

Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P

robertbara    57

Film można utworzyć, importując do programu Windows Movie Maker pliki w następujących formatach:

• Pliki wideo. .asf, .avi, .wmv.
  • Pliki filmów (MPEG). .mpeg, .mpg, .m1v, .mp2, .mpa, .mpe.
  • Pliki audio. .wav, .snd, .au, .aif, .aifc, .aiff, .wma, .mp3.
  • Pliki pakietu Windows Media. .asf, .wm, .wma, .wmv.
  • Obrazy nieruchome. .bmp, .jpg, .jpeg, .jpe, .jfif, .gif, .dib.

No i AVI i WMV moga być a i tak nie działa :rolleyes:

avi pewnie masz zrobione dvix wiec nie chce chodzic zrob wmv to na 100% pojdzie

Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P

MarcinPykuS    64
Witam mam takie pytanie czy jest jakiś program który przerobi 3GP na avi lub inny format ??

Poszukaj w google...na pewno coś znajdziesz...(wpisz 3GP na avi - i Ci wyjdzie wszystko )... :D

POZDRAWIAM...

istnieje tylko musisz poszukać, wpisz takie frazy to na 90% coś znajdziesz:

• 3gp to avi
  • 3gp convert
  • 3gp to wmv
  • i wiele podobnych fraz ale ktoras z tych co podalem musisz znaleźć

robertbara    57

Czy ktoś z Was używa program do tworzenia filmów Ulead Video Studio? :)

Jeśli tak to niech się odezwie bo mam pytanie :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Zetor5340
      Szukałem,nic nie znalazłem wiec napisałem ten temat.
      No,własnie na pewno czesc z was ma komórke,bo to przydatne urządzenie
      Chciałbym wiedziec jakie macie marki i modele swoich sprzetów,jesli to nie jest tajemnicą..
      Co jest w nich dobre i przydatne a co raczej nie pasuje i wam przeszkadza.
      Piszcie ,chetnie zobacze jakie posiadacie sprzety.
      Ja mam aktualnie Nokie 3310 i jestem zadowolony,nie psuje mi sie,jest prosta w obsłudze.
      A wady to wiadomo jak w starych telefonach,a mianowicie brak polifonii,troche juz sie muli ze starosci ale jakos chodzi,juz mi sie cyfry na przyciskach zmazaly ale mam ja tak dlugo ze jak pisze cos to juz pamietam gdzie co jest.
      Tak wiec prosze o wypowiedzi.
    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez Leasing-rolniczy
      Witam wszystkich agromaniaków;

Zastanawiamy się nad stworzeniem oprogramowania dla rolników. Tworzyliśmy już m.in oprogramowanie dla warsztatów mechanicznych.

jestem ciekawy czy obecne programy na rynku spełniają wasze oczekiwania.

Chcielibyśmy stworzyć oprogramowanie którego koszt będzie wynosił do 300 zł, licencja będzie jednorazowa, a aktualizacje będą darmowe. Co istotne program miałby być w wersji online.

Podobnie jak w przypadku programu dla warsztatu chcielibyśmy oprzec się na ścisłej współpracy z odbiorcami programu ( tzn sami proponujecie określone rozwiązania).

I tutaj rodzą się pytania, czy jest taka potrzeba?

jakie funkcje byłyby potrzebne w takim programie?

Jaką cene bylibyście w stanie wydać przy założeniu że opłata jest jednorazowa a licencje uzyskujecie na wieczność.

istotne jest również, czy chcielibyście uczestniczyć współtworzeniu takiego programu, tzn. określii i testowali określone funkcje, itd.

Jednym słowem my chcielibyśmy stworzyć program od postaw Wy musicie określićczy jest taka potrzeba i czy jesteście tym zainteresowani.

Pozdrawiam
    • Przez jarekvip99
      Zastanawiam sie nad programem rolnosrodowiskowym i w sumie w moim rejonie wchodzi w gre tylko poplon i trwale uzytki zielone czy w ogole mozne te dwa pakiety laczyc? mam okolo 2 ha trwalych uzytkow zielonych na jaka doplate moglbym do tego liczyc? czy w ogole cos by sie nalezalo? czy tylko do tych trwalych uzytkow czy do pozostalych ha tez sie dostaje? jak z poplonami ile procent gruntow musze przeznaczyc i posiac na nich poplony w sierpniu i trzymac do marca? czy tez tylko doplata do tych poplonow czy do pozostalych gruntow wtedy tez? jaka doplata przy poplonach? jakos nigdzie nie mozna znalez szczegolowych opisow wiec pytam tu bo na pewno sa osoby ktore pobieraja takie doplaty. moze ktos opisze tutaj tak szczegolowo
    • Przez Darek578
      Witajcie w tym roku chce po raz pierwszy złozyć wniosek na dopłaty rolnosrodowiskowe. Moze ktos wytłumaczyłby mi na czy to polega zanim pojade do ODRu lub Agencji żeby się czegoś konkretnego dowiedzieć. Chciałbym starać sie o 1 wariant czyli rolnictwo zrównoważone.

Dzięki i Pozdrawiam