Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
funkmaster1993

Co robicie ze zużytymi oponami

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

miscola    0

Mój kumpel ma taki wał super sprawa. Jest właśnie cichutki. ;) A opony trzymam na przykrycie kiszonki.

Rafal180    2

ostatnio zrobiłem z tylnej opony od 330 poidło dla kur babci:) przeciąłem ją wzdłuż i eleganckie poidło :phehe

niedaleko mnie jest gospodarstwo w którym chyba żadna opona się nie zmarnuje... każda stara opona jest pomalowana i stoi w ogródku jako ozdoba i doniczka w jednym ,rosną w niej kwiatki ;) widok okropny współczuje gustu osobie która to wymyśliła.......

SZYMON178    0

Ja kładę na kiszonkę albo czekam na sobótki !! ;):D:D

A tych dużych to zrobiłem w zagrodzie paśniki dla cielaczków

Cezary4514    50

U mnie stoją za garażem. Na pryzmę buraczana ich nie wyniosę bo są za ciężkie, a po za tym na pryzmie już mam wystarczająco dużo opon z samochodów ;)

piciaj    31

kurde ja mam chyba z 20 tylnich opon od ciągnikow 34 cale i 28 cali, ojciec nazbierał przez swoja kariere :) no a że ja w przeciwienstwe do niego nie lubie bajzlu to chce to uporzadkować, na wysypisku to kase chcieli...../ może znacie jakiś namiar na firme recyklingiem sie zajmującą z wielkopolski ze swoim transportem??

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Bardzo dobry na zużyte opony jest sprzęt z Sianowa lub Bystrzycy(zapałki)

piciaj    31

taa jasne,a ukochany""" sąsiad to przewodniczący rady gminy, <uprzejmie donosze> to w jego stylu, więc ognisko odpada :)

Marcincc360    55

A U Nas We wsi Co roku Jeżdżą I zbieraja opony i takie tam śmieci ktore bardzo smiecą środowisko więc my to wystawiamy i zabierają ;)

andrzej2110    529

Ja niedawno przywiozłem cało przyczepę od faceta co zajmuje się wymiano opon i naprawo samochodów. Jak bym chciał to bez problemu jeszcze jedno przyczepę mogę przywieść bo jest z czego wybierać.

Zetor5340    1

My to za dużo opon nie mamy... (jeden komplet), już bo wcześniej były dwa.

bo zawsze jak się wymienia to razem z felgami :)

a opony sobie leżą w kanale i nikomu nie zawadzają, ostatnio jeden gościu kupił jeden komplet więc ten drugi czeka na sprzedaż, jeśli nikt nie kupi to sobie będą leżeć. :D

rino    1

Ja ma sumie mam cos kolo 5-6 tys opon i jakos je zagospodarowalem a nawet czasem brakuje jeszcze

gospodarz97    109

U mnie też jest zbiórka gabarytów, ale za darmo-jeździ 2 gości takim dostawczakiem z paka, i we dwóch to ładują-pare lat wstecz, mój kolega wystawił opone od Bizona, to na drugi dzień musieli przyjechać większym autem z HDS i ją jakoś zabrać :D

banan575    104

A u mnie z opon samochodowych robi sie kwietniki, kwiatki labedzie koszyki. :D :D :D :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
    • Przez Lukash3060
      Przekopałem forum ale nic nie znalazłem w podobnym temacie
      A więc, jak myślicie - na co warto teraz postawić z stosunkowo małym kapitałem ( ok. 20tyś zł) ? Co na wsi może być opłacalne ? Mam 30 ha gospodarstwo ale rodzice świetnie sobie radzą bez pomocy i zastanawiam się nad jakąś działalnością. Pracowałem 3 lata w dużym gospodarstwie jako operator a potem jako kierownik, mam wiedzę w temacie upraw i hodowli bydła mlecznego  Rozważyłem już chyba wszystko i nic nie przychodzi mi do głowy  
    • Przez piotr6340
      To są filmy, które pokazują, jak piękne są maszyny  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=65M3I0CKFXs

http://www.youtube.com/watch?v=xv8Z0expUjs&NR

http://www.youtube.com/watch?v=qot3JNGqKdQ...related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=QTLlvdCnKLs&NR

• Przez kostka_plewa
      Witajcie, 

Słyszałam, że Polagra Premiery to prawie jak Hanover (gdzie na razie jeszcze nie dotarłam:) Dlatego chcemy z narzeczonym się wybrać. Widziałam, że jest możliwość otrzymania dofinansowania dla grup jeśli zbierze się 15 osob. Może ktoś jest chętny na wyjazd?