Polecane posty

Sadek    1123

Nie cena sprzedaży b bo jeszcze leży. Na przyszły rok są przebłyski na 1800 ale to tak na wodzie pisane.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kontrakty jakie obecnie oferują opiewają na cenę 400-450 € netto za tonę rzepaku. smile.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kromo    0

o to pytanie. Podpisywać czy nie podpisywać?? Bezpieczniej jednak poczekać, bo co bedzie jak wypadnie....


NAWOZEO.pl - SPOSÓB NA TANIE NAWOZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Dziś sprzedany po 2040 zł/t netto.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo83    0

MATIF spadł ale odbija spowrotem :) ciekawe co dalej będzie

PODPISUJECIE JUZ??


www.nawozeo.pl - Sposób na tanie nawozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

Rzeczywiście tak jest, że cena spadała a teraz do góry poszła. U mnie jakiś czas temu Chemirol miał 1700 zł na kontrakt a jak już sie zdecydowałem to nie chcieli tyle dać a teraz słyszę, że nie bardzo chcą robić! Choć faktycznie rzepaki są nie zaciekawe i nie wiadomo co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek230    0

AGROCHEST kontraktacja 2050zł+VAT, 7%wilgotność 2% zanieczyszczenia a za zeszłoroczny nik nie chce dać więcej niż 2tys +VAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor16145    2

A my się zastanawiamy(bo wia lan wozi do Tych/Tychów)czy nie jechać samemu(mam70km) do skupu bo pewnie więcej dadzą niż pośrednik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

Oni sami nie skupuja, wszystko idzie przez firmy.


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

No nie, ale wiesz, zawsze maja kilka mozliwosci, mozesz ponegocjowac.


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie filozuj @XSC. tongue.gif Skoro teraz podpisują kontrakty po takiej cenie, to ciekaw jestem po ile on będzie w żniwa. smile.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

Nie filozuj @XSC. tongue.gif Skoro teraz podpisują kontrakty po takiej cenie, to ciekaw jestem po ile on będzie w żniwa. smile.gif

 

Bobek?@ Po raz kolejny piszesz cos takiego, ze nie mam pojecia co to ma znaczyc?


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Chodzi mi o te negocjacje. wink.gif Jeżeli firma ma założoną politykę, to jedynie można wybrać do którego pośrednika sprzedaż. smile.gif Skoro oddają oni w jedno miejsce, to nie liczyłbym na jakieś znaczące różnice w cenie zakupu. tongue.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

I tu sie wlasnie bobku zaczyna wolny rynek, moj wybor padlby na tego, ktory przedstawilby mi lepsza propozycje, jesli oczywiscie mialbym co zaoferowac.

Oni tez dostaja rozna cene za towar, gdyz ustalaja to indywidualnie podpisujac znajac zycie kontrakty. Czasem jakies firmie moze bardziej zalezec na wywiazaniu sie z umowy.

Edytowano przez xsc

Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zgadzam się z tym, jednak równie ważna jest wypłacalność. Lepiej mieć mniej, ale pewnych pieniędzy niż więcej, ale nie zawsze namacalnych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam5401    0

Wiecie co mam pytanie jak w waszych rejonach płaca (jak cena na teraz) za rzepak. Mam 20 ha nie kontraktowanego rzepaku liczę na zbiór około 50t. Jak to u was by wyglądało z ceną i parametrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senator    45

Wipra Turze (woj. pomorskie) 1920 brutto/t, ciekawwe do jakiej ceny rzepak dobije za 2 - 3 tygodnie, w mojej okolicy rzepaki nie ruszone i ruszone nie będą przez najbliższy tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam5401    0

U nas dziś wszyscy muca na potenge bo jutro deszcze i grady. Cena 1940 za tonę 9% wilgotność i 2% Zanieczyszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez witek
      witam mam do was pytanie...w tym roku po raz pierwszy mam zamiar zasiac rzepak...a wiec moje pytania
      -czy rzepak na ziemni 2b i 3a urosnie??
      -jak odmiany ??
      -jak opryski nawozy i jakie dawki ??
      -jak jest opłacalnośc takie uprawy ??
      -nom i oczywiscie jak sa ceny na skupach ??...bo nigdy nie przyglądałem sie cenom bo nigdy nie siałem...a jeszce jedna rzecz jak ciąc z pnia czy z pokosu ??
    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez petro11
      Witam. Jakie macie sposoby na dokarmienie rzepaku siarką na wiosnę? Dostałem meila z oferą firmy Agroenergetyk z Opola. Mają tam Agrogypsum wapno siarkowe ( 16%SO3 i 21%wapnia) jest to pyliste ale nie kurzy się podobno a cena to jak w BIG BAG jakieś 210zł za tone. Tak myśle jakby pogłównie to sypnąć tak po 400gk/ha. Dodam że mam kwaśny odczyn.
    • Przez huliszek1990
      Witam. Mam do przesiania rzepak ozimy, niestety poszedł jesienia oprysk Devrinol i Matezanex subst. czynne napropamid i matazachlor. Teraz bede sial kukurydze na ziarno, pytanie mam czy ktos mial taki problem i czy jest potrzebna orka czy wystarczy gruber lub teleżówka? pozdrawiam
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj