Suchy

Wasze HOBBY

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Stach42    1

Moje hobby to szukanie zrzutów jeleni.A tak ogólnie to przyroda,film historyczny,western.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomik77    0

Rolnictwo, wiewiórki syberyjskie i rośliny owadożerne.

Edytowano przez razor275

wszyscy Polacy to jedna rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

piłka nożna -oglądanie meczów, statystyki rozgrywek skoki narciarskie - oglądanie i statystyki kto gdzie kiedy wygrał itd agromodelarstwo, historia (szczególnie II wojna i komunizm ) filmy o tematyce rolniczej z PRL-u, Polska motoryzacja-fiat 126p, 125p :) majsterkowanie :), lubie też polskie komedie z Cezarym Pazurą troche się rozpisałem ale jeszcze dożuce pożarnictwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

A ja ostatnio zacząłem się interesować detalingiem, jest tutaj ktoś o podobnym hobby?


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek222    674

generalnie motoryzacja, stare polskie motory typu WSK, SHL, WFM, ROMET rolnictwo a szczególnie maszyny rolnicze no i oczywiście dziewczyny, imprezy :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

@lukaszx21 witaj w klubie miłośników czystych aut :) Też od pewnego czasu zacząłem dbać o auto lepiej niż przeciętny Kowalski - powiem jedno wciąga :)


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Ogólnie to motoryzacja :) wędkarstwo , myślistwo , technika rolnicza i piłka nożna :)


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

@lukaszx21 witaj w klubie miłośników czystych aut :) Też od pewnego czasu zacząłem dbać o auto lepiej niż przeciętny Kowalski - powiem jedno wciąga :)

No wciąga wciąga a jaka przyjemność jak się przejedziesz takim dopucowanym autkiem po okolicy :) Te spojrzenia...bezcenne... Ja na razie dopiero zaczynam, przymierzam się do zakupu jakiejś dobrej i w miare taniej polerki i rozglądam się jakich kosmetyków użyć bo do tej pory pracowałem na środkach ogólno dostępnych ale już mnie przestały satysfakcjonować ;)


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Fajnie fajnie, ale dobre kosmetyki kosztują. Z tanich i dobrych polerek to Silverline. Też myślę nad zakupem polerki, ale nigdy nie polerowałem rotacyjna i boję się, że pogorszę to co zrobiłem ręcznie. Dobre kosmetyki ze świetną relacją cena/jakoś to Meguiar's. Polecam stronę www.kosmetykaaut.pl jeśli tam jeszcze nie zaglądałeś. Obecnie jestem na etapie przerabiania opryskiwacza ręcznego na pianownicę ;)

dbb092eddbf051d4m.jpg237960297cbd4e3am.jpgc041df6f60a46391m.jpg

szału ni ma, ale i tak jest lepiej niż było :) Już nie mogę się doczekać wyższych temperatur aby można było znowu podziałaś przy aucie, politurka i wosk już czekają :)


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

No ja jak niesiedze na af to wchodzę na kosmetykę aut, też się właśnie przymierzam do tego silverlin'a chociaż mam trochę stracha żeby nie narobić więcej szkody niż pożytku. A ty jakich kosmetyków używasz? podobno meguairs swirlx nadaje się do ręcznej polerki.


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Mam

UC do polerki ręcznej,

Auto Glym Super Resin Polich jako Cleaner i politura,

wosk Collinite 476, Auto Glym Bumper Care do plastików,

Meguiar's Endurance Tire Gel do opon,

POORBOY'S WORLD SPRAY & GLOSS REFILL jako Quick Detailer,

Glinka Bilt Humber, mikrofibry, pędzelek do zakamarków i aplikatory (TRI COLOR koniecznie do polerki ręcznej).

Teraz na wiosne zamawiam Meguiar's Gold Class Car Wash do mycia,

Meguiar's Wash MItt - rękawica do mycia,

APC Nielsena i Neutral PH Foam do Pre Washu.

Zastanawiam się nad mocno ścierną Menzerną FG 500 żeby lepiej wypolerować głębsze rysy, a później wyprowadzić to Megsem UC. Zobaczymy, na razie mam jeszcze resztkę szamponu Dodo Juce Sour Power, pogoda nie sprzyja myciu więc do marca starczy ;)


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

No to już trochę nagromadziłeś tych kosmetyków, (na kosmetyce aut jeden gość opowiadał że żona mu powiedziała, że jeżeli jeszcze wyda jakieś pieniądze na kosmetyki to go zostawi a on jej na to "no cóż będzie mi cię brakować :P " także hobby drogie i uzależniające(chociaż myślę że gdyby wejść w ten temat głębiej to od czasu do czasu można by na kosmetyki parę groszy zarobić ;) ) a mikrofibry i pędzelki masz takie dedykowane do detalingu czy zwykłe marketowe?

Edytowano przez lukasx21

Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Fibry mam Megsa co były gratis, a pędzel to marketowy, ale włosie montowane w plastiku ;) I ręcznik do osuszania SHOWCARSHINE FLUFFY DRYER 90X60CM.

Ja już pierwszą 100kę zarobiłem, ale do prawdziwego detailingu trochę brakowało, ale za takie pieniądze to nikt by nawet do mycia nie podszedł ;p

A to powiedział Maru. Lubię oglądać jego projekt z Toyotą Land Cruiser. Widać koleś musi mieć kasy jak lodu.


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

No sporo kasy w nią władował ale efekt jest :D , mi się też spodobał ten terenowy lexus (symbolu nie pamiętam gość chyba w norwegii mieszka) chyba zajął pierwsze miejsce w konkursie na najlepszą relację w "pokaż swoj blask" Ogólnie to jest tam wielu fanatyków ale to co potrafią zrobić ze zniszczonym zaniedbanym autem budzi szacun.. B)


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Ja to bym z chęcią potowarzyszył któremuś z autodetailerów podczas pracy, żeby podpatrzeć i zobaczyć jak to wygląda ;) W zamian mogę nosić myć auto, nosić za nim wiadra z wodą i nie wiem co by tam jeszcze chciał ;p

Skąd dokładnie jesteś, bo i ja z Centralnej PL ;]


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert983    38

kolego andrzeju 207 mamy wspólne hobby tylko ze ja wole nowe motocykle no chyba że junak to nasza historia ale do rzeczy mi się podobają wszelkie suzuki a najbardziej bandit i jajko szaleje za nimi mam zamiar na wiosnę nabyć jajko pozdrawiam wszystkich użytkowników af

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzeju207    12

Też sie nad nim zastanawiam :) ale narazie dłuuuga droga... troche kapitału jest od jesieni do roboty i może coś się uskrobie :) ogólnie dla mnie marzeniem jest ducati 1198 ferrari wśród motocykli :D pozdro robert i wszyscy użytkownicy af :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Motocykl fajna sprawa - taka wolność :) Ja myślę nad Yamaha XJ 600 ;)


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbozowy    29

a może jest ktoś kto się interesuje łowiectwem? a po za łowiectwem to interesuje mnie jeszcze ciężki sprzęt wszelakiej maści:)


Naprawy maszyn budowlanych VOLVO u klienta (mechanika, hydraulika, elektryka, dpf, ad-blue).

Obsługa klimatyzacji w każdym sprzęcie u klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert983    38

andzeju207 mam znajomego w warszawie co serwisuje i naprawia motocykle osobiście ma suzuki sv 600 to chwali ten motor tylko że ona dla niego ma za mało mocy 75 km.jajko ma tą zaletę że silnik nie do zajechania taki sam jak w bandycie ale jajko jest cięższe więc prędkości tak nie czuć bandytą miałem okazje polatać to mało mnie nie zwiało bez owiewki. motocykl fajna sprawa tylko trzeba z głową go używać mnie osobiście nie rajcuje prędkość max tylko przyspieszenia i jazda w zakrętach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzeju207    12

No to fakt na taką kupe żelastwa jak SV to 75 KM to troche za mało chociaż na początek to czemu nie w zupełności wystarczy. A co do używania to tak z głową trzeba. Jak robiłem prawko kat. A to instruktor mowil że trzeba myśleć 10 pojazdów przed i to jest szczera prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid5508    2

Moje hobby to rolnictwo


Jeżeli pomogłem kliknij zieloną Strzałkę, z prawej strony postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez rafal
      jest w agrofoto ktoś z okolic częstochowy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj