Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja interesuje się piłką nożną ale i tak nam (reprezentacji Polski) nie idzie najlepiej ;)

Opublikowano

AGROFOTO :D

rolnictwo

zwierzęta

motoryzacja

:):):D:D :lol: :angry:

Opublikowano

A ja lubię siedzieć w szkole pod grzejnikiem razem z kumplem i uśmiechać się do fajnych laseczek , z reguły odpowiadają tym samym ;) , lubię też gadać która z 13 letnich dziewczyn w przyszłości będzie fajna :D . Poza tym to gospodarstwo i mój PIAGGIO i robota przy nim .

Gość Profil usunięty
Opublikowano

Moje hobby to elektronika, AF, lubię też naprawiać i modernizować moje sprzęty.

Opublikowano

Moje hobby to motoryzacja. Czyli łącze dobre z pożytecznym. Lecz nie jest to tylko jazda motorem lub samochodem bo to każdy z nas potrafi tylko lubię sobie pogrzebać w silniku i takie tam majsterkowanie.

Opublikowano

Ja to od zawsze odpicowywanie zaniedbanych rzeczy. I grzebanie we wszystkim co ma jakieś smary albo związane z silnikiem spalinowym ;)

Od jakiegoś roku może więcej motory. I tylko Enduro/Cross. Pomyśleć że jak byłem młodszy to ich nie lubiłem.

 

Oczywiście troche sprzętu komputerowego i coś z softu. Fotografia i sprzęt fotograficzny.

 

Do tego czytanie jakiś hmm "złotych myśli" które można róznie interpretować.

 

No i jak większość degustacja wyrobów % B)

 

No i pasją od zawsze jest rolnictwo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez PYonk
      Dzień dobry

      Przyznam się od razu: nie jestem rolnikiem.
      Fotografem czasami i amatorsko.

      No to skoro już to mamy za sobą, to po jakiego buraka ja się tu zarejestrowałem?

      No cóż, jestem programistą. I to starym wyjadaczem. Mam śfagra co prowadzi tradycyjną pasiekę (ponad 50 rodzin) i poprosił mnie o pomoc z RHD.
      Ma tutaj ktoś podobny problem? Z ewidencją znaczy.

      Gdyby tak było, dajcie znać. Bo na razie - z mojego punktu widzenia - temat jest tak niszowy i zbywany przez wszystkich, że osoby prowadzące taką ewidencję (albo mające obowiązek), a nie są "komputerowe", albo papiery ich denerwują - mają problem.

      Prawda to?

      Pochodzę ze wsi, i pamiętam brak Teleranka pewnego roku...  Pasałem owce, obrabiałem buraki, zbierałem ziemniaki. Ale nie jestem rolnikiem...

      Pozdrawiam
      P.Yonk ~Tomek
    • Przez kosynus1994
      Cześć. Witam. Mam na imię Przemek. Mam 32 lata. Nie jestem rolnikiem, ale chciałbym być rolnikiem. 
      Poznam dziewczynę-rolniczkę   Witam. Poszukuję dziewczyny-rolniczki do stałego związku i do założenia rodziny. Mam 32 lata. Mieszkam w Sędziszowie Małopolskim, ale pracuję w Dębicy. Chciałbym kiedyś z moją przyszłą dziewczyną-rolniczką pracować razem z nią w rolnictwie, więc poszukuję takiej dziewczyny-rolniczki, która ma gospodarstwo rolne i pola uprawne, prowadzi maszyny typu traktor, kombajn. Chciałbym tej dziewczynie pomagać w tych pracach rolniczych. Chciałbym mieć też z tą dziewczyną-rolniczką dzieci. Poszukuję dziewczyny-rolniczki do stałego związku i do założenia rodziny w wieku 18-35 . Chciałbym mieć też dzieci z tą dziewczyną-rolniczką. Poszukuję też dziewczyny-rolniczki, która gra w Symulatora Farmy i chciałaby ze mną wspólnie grać w Symulatora Farmy 25 (Farming Simulator 25).   Poszukiwani rolnicy i rolniczki w rodzinie Kocików i Waśków (Lasocin i Czarna Tarnowska) Poszukuję też rolników i rolniczki ze stron rodzinnych mojego dziadka - Mieczysława, który pochodził z Czarnej (dokładnie z Czarnej Tarnowskiej), czyli szukam rolników i rolniczki w rodzinie Waśków i ze strony rodziny mojego dziadka Lucjusza, który pochodził z Lasocina koło Mnina koło Kielc, czyli szukam w rodzinie Kocików. Szukam, bo chciałbym spróbować pracy w rolnictwie, w gospodarstwie rolnym, na maszynach rolniczych, i tak ogólnie w rolnictwie i oczywiście zajmować się zwierzętami.                
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v