Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie trochę tego jest: rolnictwo (i wszytko co z nim związane), ogólnie pojęta literatura, muzyka, historia...

Jeśli o czymś zapomniałem to dopiszę :D

Opublikowano

Jeszcze 4-5 lat temu moją główną pasją była piłka nożna po kilku kontuzjach kolana zacząłem grać coraz mniej i obecnie to chyba motoryzacja i majsterkowanie góruje w wolnym czasie. Pozdro

Opublikowano

- sport( piłka reczna, sztuki walki)

- komputery i elektronika

-net i te sprawy

-gra na gitarze

- fizyka kwantowa(w zasadzie ciekawostki z tej dziedziny) :D

Opublikowano

Ja lubie grac na kompóterze i łowic ryby to doskonały relaks :)

Opublikowano

Moje hobby to rower i wszystko co z nim związane. Największą frajdę sprawiają mi wypady wieczorem po pracy i jazda po zmroku.

Poza tym wiadomo dobry film, muzyka i spotkania ze znajomymi tzw. le balet:)

Opublikowano

ja to lubie łowić sobie ryby ale również to co lubie to technika maszyn urzadzeń, motoryzacja i elektronika. Muze to techno, discopolo pop ale również stare przeboje z fajną nutką

Opublikowano

Mam wiele zainteresowań.

Moim największym jest majsterkowanie przy ciągnikach i maszynach rolniczych, wymyślanie innowacyjnych pomysłów i udoskonaleń w tych sprzętach i ich wykonywanie. Chciałbym zostac traktorzystą, interesują mnie techniki upraw, nowoczesne technologie itp.

Interesuje sie również AF, komputerami,motoryzacją i troche muzyką...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez PYonk
      Dzień dobry

      Przyznam się od razu: nie jestem rolnikiem.
      Fotografem czasami i amatorsko.

      No to skoro już to mamy za sobą, to po jakiego buraka ja się tu zarejestrowałem?

      No cóż, jestem programistą. I to starym wyjadaczem. Mam śfagra co prowadzi tradycyjną pasiekę (ponad 50 rodzin) i poprosił mnie o pomoc z RHD.
      Ma tutaj ktoś podobny problem? Z ewidencją znaczy.

      Gdyby tak było, dajcie znać. Bo na razie - z mojego punktu widzenia - temat jest tak niszowy i zbywany przez wszystkich, że osoby prowadzące taką ewidencję (albo mające obowiązek), a nie są "komputerowe", albo papiery ich denerwują - mają problem.

      Prawda to?

      Pochodzę ze wsi, i pamiętam brak Teleranka pewnego roku...  Pasałem owce, obrabiałem buraki, zbierałem ziemniaki. Ale nie jestem rolnikiem...

      Pozdrawiam
      P.Yonk ~Tomek
    • Przez kosynus1994
      Cześć. Witam. Mam na imię Przemek. Mam 32 lata. Nie jestem rolnikiem, ale chciałbym być rolnikiem. 
      Poznam dziewczynę-rolniczkę   Witam. Poszukuję dziewczyny-rolniczki do stałego związku i do założenia rodziny. Mam 32 lata. Mieszkam w Sędziszowie Małopolskim, ale pracuję w Dębicy. Chciałbym kiedyś z moją przyszłą dziewczyną-rolniczką pracować razem z nią w rolnictwie, więc poszukuję takiej dziewczyny-rolniczki, która ma gospodarstwo rolne i pola uprawne, prowadzi maszyny typu traktor, kombajn. Chciałbym tej dziewczynie pomagać w tych pracach rolniczych. Chciałbym mieć też z tą dziewczyną-rolniczką dzieci. Poszukuję dziewczyny-rolniczki do stałego związku i do założenia rodziny w wieku 18-35 . Chciałbym mieć też dzieci z tą dziewczyną-rolniczką. Poszukuję też dziewczyny-rolniczki, która gra w Symulatora Farmy i chciałaby ze mną wspólnie grać w Symulatora Farmy 25 (Farming Simulator 25).   Poszukiwani rolnicy i rolniczki w rodzinie Kocików i Waśków (Lasocin i Czarna Tarnowska) Poszukuję też rolników i rolniczki ze stron rodzinnych mojego dziadka - Mieczysława, który pochodził z Czarnej (dokładnie z Czarnej Tarnowskiej), czyli szukam rolników i rolniczki w rodzinie Waśków i ze strony rodziny mojego dziadka Lucjusza, który pochodził z Lasocina koło Mnina koło Kielc, czyli szukam w rodzinie Kocików. Szukam, bo chciałbym spróbować pracy w rolnictwie, w gospodarstwie rolnym, na maszynach rolniczych, i tak ogólnie w rolnictwie i oczywiście zajmować się zwierzętami.                
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v