Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszelakiego rodzaju prace zwiazane z nprawa wszystkiego co ma silnik i jezdzi:) interesuje sie spawaniem roznych metali...lubie spedzac czas z moja 3 letnia corka i pielegnowac jak i jezdzic swoim wymarzonym autem...

Opublikowano

majsterkowanie , kolarstwo a i czasem dobry sen

Opublikowano (edytowane)

a może jest ktoś kto się interesuje łowiectwem? a po za łowiectwem to interesuje mnie jeszcze ciężki sprzęt wszelakiej maści:)

 Wszystko co związane z łowiectwem a zwłaszcza trofeistyka .W rolnictwie bydło wszelkiej postaci .

Edytowane przez leszekb
Opublikowano

W wolnym czasie chodzę na siłownię, biegam i uprawiam kickboxing. Ogólnie staram się aktywnie spędzać każdą chwilę poza ogrodem. Dodatkowo słucham dużo muzyki szczególnie ciężkie rzeczy hard,heavy metal :) 

Opublikowano (edytowane)

Nic oryginalnego. Po prostu gram w koszykówkę ze swoją ekipą. Najczęściej 2 razy w tygodniu. Jestem w tym mega systematyczny, bo zwyczajnie to lubię 😉 Polecam do tego sprzęt marki Spalding

Edytowane przez dionizy
Opublikowano (edytowane)

Różnie - zależy od okresu w życiu - solo podróże, śledzenie muzyki z różnych krajów, oglądanie starych programów/reklam/seriali, nauka języków, spacery, podcasty polityczne (np. polityka insight podcast czy Czytamy po rosyjsku), Eurowizja, teleturnieje wiedzowe, czytanie reportaży (kocham korzystać z bibliotek krakowskich) Plus gry komputerowe:  https://gamingdojo.net/ Lubię sobie czasami o nich poczytać i pograć.

Edytowane przez janciesl
Opublikowano (edytowane)

Ferrata Ivano Dibona to klasyka Dolomitów i rzeczywiście wielu średniozaawansowanych alpinistów decyduje się na jej przejście. Trasa jest długa i charakterystyczna, a część elementów wymaga dobrej kondycji, wytrzymałości i pewnej techniki w eksponowanych fragmentach. Zaletą jest to, że wiele odcinków oferuje widoki, mostki i odcinki wspinaczkowe, co sprawia, że całość jest bardzo malownicza. Trzeba jednak pamiętać, by dobrze zaplanować czas – jest to spora trasa i łatwo się spóźnić, szczególnie gdy pogoda lub tempo idą wolniej niż się zakładało. Sprzęt musi być solidny – komplet via-ferrata, kask, rękawice, zapas wody i prowiant. W razie potrzeby trzeba być gotowym na częściowy powrót, bo wyrwanie się z trasy w trudnym fragmencie może być skomplikowane. Zdecydowanie przed wyjściem warto przeczytać szczegółowy opis tej ferraty, by wiedzieć, na co przygotować ciało i zapas czasu — link: https://dolomitynaferratach-przewodnik.pl/baza-ferrat/gruppo-del-cristallo-e-pomagagnon/sentiero-ivano-dibona

Edytowane przez Taked

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez PYonk
      Dzień dobry

      Przyznam się od razu: nie jestem rolnikiem.
      Fotografem czasami i amatorsko.

      No to skoro już to mamy za sobą, to po jakiego buraka ja się tu zarejestrowałem?

      No cóż, jestem programistą. I to starym wyjadaczem. Mam śfagra co prowadzi tradycyjną pasiekę (ponad 50 rodzin) i poprosił mnie o pomoc z RHD.
      Ma tutaj ktoś podobny problem? Z ewidencją znaczy.

      Gdyby tak było, dajcie znać. Bo na razie - z mojego punktu widzenia - temat jest tak niszowy i zbywany przez wszystkich, że osoby prowadzące taką ewidencję (albo mające obowiązek), a nie są "komputerowe", albo papiery ich denerwują - mają problem.

      Prawda to?

      Pochodzę ze wsi, i pamiętam brak Teleranka pewnego roku...  Pasałem owce, obrabiałem buraki, zbierałem ziemniaki. Ale nie jestem rolnikiem...

      Pozdrawiam
      P.Yonk ~Tomek
    • Przez kosynus1994
      Cześć. Witam. Mam na imię Przemek. Mam 32 lata. Nie jestem rolnikiem, ale chciałbym być rolnikiem. 
      Poznam dziewczynę-rolniczkę   Witam. Poszukuję dziewczyny-rolniczki do stałego związku i do założenia rodziny. Mam 32 lata. Mieszkam w Sędziszowie Małopolskim, ale pracuję w Dębicy. Chciałbym kiedyś z moją przyszłą dziewczyną-rolniczką pracować razem z nią w rolnictwie, więc poszukuję takiej dziewczyny-rolniczki, która ma gospodarstwo rolne i pola uprawne, prowadzi maszyny typu traktor, kombajn. Chciałbym tej dziewczynie pomagać w tych pracach rolniczych. Chciałbym mieć też z tą dziewczyną-rolniczką dzieci. Poszukuję dziewczyny-rolniczki do stałego związku i do założenia rodziny w wieku 18-35 . Chciałbym mieć też dzieci z tą dziewczyną-rolniczką. Poszukuję też dziewczyny-rolniczki, która gra w Symulatora Farmy i chciałaby ze mną wspólnie grać w Symulatora Farmy 25 (Farming Simulator 25).   Poszukiwani rolnicy i rolniczki w rodzinie Kocików i Waśków (Lasocin i Czarna Tarnowska) Poszukuję też rolników i rolniczki ze stron rodzinnych mojego dziadka - Mieczysława, który pochodził z Czarnej (dokładnie z Czarnej Tarnowskiej), czyli szukam rolników i rolniczki w rodzinie Waśków i ze strony rodziny mojego dziadka Lucjusza, który pochodził z Lasocina koło Mnina koło Kielc, czyli szukam w rodzinie Kocików. Szukam, bo chciałbym spróbować pracy w rolnictwie, w gospodarstwie rolnym, na maszynach rolniczych, i tak ogólnie w rolnictwie i oczywiście zajmować się zwierzętami.                
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v