Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rolnictwo - często jeżdżę rowerem oglądając sprzęty innych rolników,

Majsterkowanie - jak na razie grzebię tylko przy rowerze, ale niedługo czas na ciągnik :)

I jak kolega powyżej - dziewczyny oczywiście :)

Opublikowano

A dlaczego od razu "jak porządnych obyczajów" to nudne muszą być imprezy?? Ja uważam się za "porządnych obyczajów" a każda impreza na której bywam jest baardzo ciekawa i nieraz długo się jeszcze je wspomina potem z przyjaciółmi śmiejąc i oglądając zabawne fotki:) Ale jak wy wolicie panienkę na jedną noc - to współczuję waszym dzieciom w przyszłości (o ile kiedykolwiek będziecie je mieć, bo przecież nie preferujecie pań z "porządnymi obyczajami").

To tyle ode mnie :)

i pozdrowienia dla tych "normalnych" :huh:

Gość dominik55
Opublikowano

Hmm. moje hobby to Rolnictwo Antyterroryści i łażenie po dworze :P

Opublikowano

Ogólnie to ja lubię prace na środowisku w postaci pracy w polu ale w wolnych chwilach gram w taka grę http://www.cesarfrance.fora.pl/ jest to też forum wirtualne życie jak dla mnie fajne jeżeli ktoś chce i ma ochotę niech się zarejestruje znajdzie się praca napewno jak ktoś będzie miał problemy to niech tutaj napisze pozdro

Gość Profil usunięty
Opublikowano

rolnictwo

wędkarstwo

stare polskie motocykle

ładne dziewczyny :D

Opublikowano

Wiadome że latanie za lachonami i żłopanie piwa to narodowe hobby polaków, jak i moje :rolleyes: choć poza tym uwielbiam gzebać po pachy w smarze, naprawiać, budować ,konstruować mogę nie jeść nie pić nie spać jak mnie złapie wena na coś, ale poza tym hoduje gołębie pocztowe , to są najmądrzejsze zwierzęta jakie znam choć w zeszłym roku w czasie lotów już brakowało mi do nich siły, gdy wchodzę do gołębnika czas zatrzymuje się mogę tam przesiedzieć cały dzień... Hodowanie gołębi pocztowych to śmiertelna choroba kto zacznie już z tego nie wyjdzie...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez PYonk
      Dzień dobry

      Przyznam się od razu: nie jestem rolnikiem.
      Fotografem czasami i amatorsko.

      No to skoro już to mamy za sobą, to po jakiego buraka ja się tu zarejestrowałem?

      No cóż, jestem programistą. I to starym wyjadaczem. Mam śfagra co prowadzi tradycyjną pasiekę (ponad 50 rodzin) i poprosił mnie o pomoc z RHD.
      Ma tutaj ktoś podobny problem? Z ewidencją znaczy.

      Gdyby tak było, dajcie znać. Bo na razie - z mojego punktu widzenia - temat jest tak niszowy i zbywany przez wszystkich, że osoby prowadzące taką ewidencję (albo mające obowiązek), a nie są "komputerowe", albo papiery ich denerwują - mają problem.

      Prawda to?

      Pochodzę ze wsi, i pamiętam brak Teleranka pewnego roku...  Pasałem owce, obrabiałem buraki, zbierałem ziemniaki. Ale nie jestem rolnikiem...

      Pozdrawiam
      P.Yonk ~Tomek
    • Przez kosynus1994
      Cześć. Witam. Mam na imię Przemek. Mam 32 lata. Nie jestem rolnikiem, ale chciałbym być rolnikiem. 
      Poznam dziewczynę-rolniczkę   Witam. Poszukuję dziewczyny-rolniczki do stałego związku i do założenia rodziny. Mam 32 lata. Mieszkam w Sędziszowie Małopolskim, ale pracuję w Dębicy. Chciałbym kiedyś z moją przyszłą dziewczyną-rolniczką pracować razem z nią w rolnictwie, więc poszukuję takiej dziewczyny-rolniczki, która ma gospodarstwo rolne i pola uprawne, prowadzi maszyny typu traktor, kombajn. Chciałbym tej dziewczynie pomagać w tych pracach rolniczych. Chciałbym mieć też z tą dziewczyną-rolniczką dzieci. Poszukuję dziewczyny-rolniczki do stałego związku i do założenia rodziny w wieku 18-35 . Chciałbym mieć też dzieci z tą dziewczyną-rolniczką. Poszukuję też dziewczyny-rolniczki, która gra w Symulatora Farmy i chciałaby ze mną wspólnie grać w Symulatora Farmy 25 (Farming Simulator 25).   Poszukiwani rolnicy i rolniczki w rodzinie Kocików i Waśków (Lasocin i Czarna Tarnowska) Poszukuję też rolników i rolniczki ze stron rodzinnych mojego dziadka - Mieczysława, który pochodził z Czarnej (dokładnie z Czarnej Tarnowskiej), czyli szukam rolników i rolniczki w rodzinie Waśków i ze strony rodziny mojego dziadka Lucjusza, który pochodził z Lasocina koło Mnina koło Kielc, czyli szukam w rodzinie Kocików. Szukam, bo chciałbym spróbować pracy w rolnictwie, w gospodarstwie rolnym, na maszynach rolniczych, i tak ogólnie w rolnictwie i oczywiście zajmować się zwierzętami.                
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v