Dzień dobry
Przyznam się od razu: nie jestem rolnikiem.
Fotografem czasami i amatorsko.
No to skoro już to mamy za sobą, to po jakiego buraka ja się tu zarejestrowałem?
No cóż, jestem programistą. I to starym wyjadaczem. Mam śfagra co prowadzi tradycyjną pasiekę (ponad 50 rodzin) i poprosił mnie o pomoc z RHD.
Ma tutaj ktoś podobny problem? Z ewidencją znaczy.
Gdyby tak było, dajcie znać. Bo na razie - z mojego punktu widzenia - temat jest tak niszowy i zbywany przez wszystkich, że osoby prowadzące taką ewidencję (albo mające obowiązek), a nie są "komputerowe", albo papiery ich denerwują - mają problem.
Prawda to?
Pochodzę ze wsi, i pamiętam brak Teleranka pewnego roku... Pasałem owce, obrabiałem buraki, zbierałem ziemniaki. Ale nie jestem rolnikiem...
Pozdrawiam
P.Yonk ~Tomek