Skocz do zawartości

PYonk

Members
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PYonk

  1. Dzień dobry Przyznam się od razu: nie jestem rolnikiem. Fotografem czasami i amatorsko. No to skoro już to mamy za sobą, to po jakiego buraka ja się tu zarejestrowałem? No cóż, jestem programistą. I to starym wyjadaczem. Mam śfagra co prowadzi tradycyjną pasiekę (ponad 50 rodzin) i poprosił mnie o pomoc z RHD. Ma tutaj ktoś podobny problem? Z ewidencją znaczy. Gdyby tak było, dajcie znać. Bo na razie - z mojego punktu widzenia - temat jest tak niszowy i zbywany przez wszystkich, że osoby prowadzące taką ewidencję (albo mające obowiązek), a nie są "komputerowe", albo papiery ich denerwują - mają problem. Prawda to? Pochodzę ze wsi, i pamiętam brak Teleranka pewnego roku... Pasałem owce, obrabiałem buraki, zbierałem ziemniaki. Ale nie jestem rolnikiem... Pozdrawiam P.Yonk ~Tomek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v