Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano

To ja nie będe orginalny... moje hobby to mechanika. przebudowy maszyn, udoskonalenia, przeróbki. budowa wynalazków [GOKARDY] na bazie fiata 126p. mam bzika na punkcie wyposażenia garaż. kluczy szlifierek itp. lubie majstrowanie w elektryce. i ostatnio zafascynowała mnie hodowla królików ;):)

Opublikowano
Ja sie interesuje motocyklami, najbardziej stare, sam mam wsk 125 i simsona, a drugie hobby to modelarstwo :)

 

hehe ja mam WSK 175 Kobuz ale za niedługo ide do pracy i myślę że CBR F# się kupi ;):)

Opublikowano

Ja interesuje się motoryzacją, ale jak przychodzi co do czego cos trzeba zrobić to mi sie nie chce okrutnie ;)

Poza tym lubie też popykać na kompie w STALKERa, ETSa albo TRAINZa

Lubie też długie włóczenie sie po drogach i bezdrożach na rowwerze, motorze, lub na pieszo :D

Opublikowano

Ja interesuje się mechaniką i elektryką, czasami lubie poprawić coś w swoich maszynach rolniczych. kiedyś jak jeszcze byłem młody i chodziłem jeszcze do gimnazjum, miałem swój pierwszy "motór", był nim komar 2 polski, potrafiłem w każdy dzień tygodnia, nawet w niedziele do pólnocy siedziałem w garażu i coś naprawiałem ,poprawiałem w moim "motórze". hehe , ale mi się na wspomnienia zebrało, od czasu do czasu lubie także iść nad staw i rybki łowić ale bez browara sie nie obejdzie. ;)

Opublikowano

Ja oczywiście standardowo zainteresowania skupiam wokół rolnictwa , ale interesuje sie również Militariami i 2 wojna światową . Moim ulubionym sportem jest pływanie i jazda na nartach. Lubię słuchać techno

Opublikowano

Mam dużo zainteresowań. Oczywiście rolnictwo. Lubię wszelkiego rodzaju sporty typu: bieganie, jazda na rowerku, pływanie, tenis stołowy, siłownia.Samochody, motocykle, majsterkowanie. Chodzenie po lesie i podglądanie przyrody która jeszcze nie została zanieczyszczona.

Gość Profil usunięty
Opublikowano

A ja wszystkiego po trochu;D

A najbardziej to kocham ciezarowki!!

No i rolnictwoo!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez PYonk
      Dzień dobry

      Przyznam się od razu: nie jestem rolnikiem.
      Fotografem czasami i amatorsko.

      No to skoro już to mamy za sobą, to po jakiego buraka ja się tu zarejestrowałem?

      No cóż, jestem programistą. I to starym wyjadaczem. Mam śfagra co prowadzi tradycyjną pasiekę (ponad 50 rodzin) i poprosił mnie o pomoc z RHD.
      Ma tutaj ktoś podobny problem? Z ewidencją znaczy.

      Gdyby tak było, dajcie znać. Bo na razie - z mojego punktu widzenia - temat jest tak niszowy i zbywany przez wszystkich, że osoby prowadzące taką ewidencję (albo mające obowiązek), a nie są "komputerowe", albo papiery ich denerwują - mają problem.

      Prawda to?

      Pochodzę ze wsi, i pamiętam brak Teleranka pewnego roku...  Pasałem owce, obrabiałem buraki, zbierałem ziemniaki. Ale nie jestem rolnikiem...

      Pozdrawiam
      P.Yonk ~Tomek
    • Przez kosynus1994
      Cześć. Witam. Mam na imię Przemek. Mam 32 lata. Nie jestem rolnikiem, ale chciałbym być rolnikiem. 
      Poznam dziewczynę-rolniczkę   Witam. Poszukuję dziewczyny-rolniczki do stałego związku i do założenia rodziny. Mam 32 lata. Mieszkam w Sędziszowie Małopolskim, ale pracuję w Dębicy. Chciałbym kiedyś z moją przyszłą dziewczyną-rolniczką pracować razem z nią w rolnictwie, więc poszukuję takiej dziewczyny-rolniczki, która ma gospodarstwo rolne i pola uprawne, prowadzi maszyny typu traktor, kombajn. Chciałbym tej dziewczynie pomagać w tych pracach rolniczych. Chciałbym mieć też z tą dziewczyną-rolniczką dzieci. Poszukuję dziewczyny-rolniczki do stałego związku i do założenia rodziny w wieku 18-35 . Chciałbym mieć też dzieci z tą dziewczyną-rolniczką. Poszukuję też dziewczyny-rolniczki, która gra w Symulatora Farmy i chciałaby ze mną wspólnie grać w Symulatora Farmy 25 (Farming Simulator 25).   Poszukiwani rolnicy i rolniczki w rodzinie Kocików i Waśków (Lasocin i Czarna Tarnowska) Poszukuję też rolników i rolniczki ze stron rodzinnych mojego dziadka - Mieczysława, który pochodził z Czarnej (dokładnie z Czarnej Tarnowskiej), czyli szukam rolników i rolniczki w rodzinie Waśków i ze strony rodziny mojego dziadka Lucjusza, który pochodził z Lasocina koło Mnina koło Kielc, czyli szukam w rodzinie Kocików. Szukam, bo chciałbym spróbować pracy w rolnictwie, w gospodarstwie rolnym, na maszynach rolniczych, i tak ogólnie w rolnictwie i oczywiście zajmować się zwierzętami.                
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v