witek

MYJKA [jaką myjkę wybrać?]

Polecane posty

ansu    392

No i zakupiłem... wybóra padł na Karchera K7.91 zobaczymy co z tego będzię. Pierwsze testy nawet pomyślnie ;D

Niech Ci służy jak najdłuży, zadbaj o dobry prąd i czystą wodę a będzie OK.

A ja se kupiłem Turbo dysza rotacyjna KARCHER "oryginał" do mojej HDS 790 CS czekam na listonosza :rolleyes: Zobaczymy czy się będzie samo myło :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Kupiłem od tuning79 dysza 45 Mam HDS 790 CS 170bar dysza powinna być 50 myślałem że niewielka różnica ale ciśnienie na 45 osiąga 180bar i się wyłącza musiałem ująć na zaworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Typowe "badziewie" idealna do podlewania a nie do mycia!!!

Mam taką i nikomu jej nie polecam,przede wszystkim małe ciśnienie na wyjściu,dużo mniejsze niż w opisie.

Stoi prawie nie używana od roku,za 60zł mogę sprzedać.

W porównaniu z oryginalną myjką Karcher za 1,2k to niebo a ziemia.

Edytowano przez asharot

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kepa416    1

Witam również posiadam wcześniej wspomnianą myjkę Karcher K 7.91 i brakuje mi jedynie pianownicy co możecie o nic h powiedzieć bo znalazłem taką 0.6 L ale nie wiem czy to jest warte zakupu i jak często będzie to trzeba napełniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerX2    8

@kepa daj linka do tej pianownicy to zobaczymy.

 

Wszystko zależy, jakie stężenie piany ustawisz, jak minimalne to starczy na dłużej, jak dasz kilka procent to bardzo szybko się opróżni.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Ta pianownica Karchera 0,6l to bardzo fajna sprawa.

Daje obfitą pianę która trzyma się ładnie nawet na pionowej powierzchni,prze co środek myjący utrzymuje się dłużej i nie spływa.Jedno napełnienie wystarcza na umycie sam. ciężarowego z naczepą.

Jako chemię polecam Truck Clean albo Dimer.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

A wosk używacie po myciu? Bo wiadomo po myjce straszne smugi. Pozatym chciałbym żeby lepiej woda po szybach spływała, kupiłem Wosk z Karchera, ale pisze na nim żeby szyb nie pryskać nim. Albo macie inny sprawdzony środek żeby woda po szybach w czasie deszczy spływała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deLord    1

Po wosku to raczej woda nie spływa tylko tworzą się krople,a tak wogóle to wosk w płynie jest do d..y.

Lepiej nawoskować pastą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awox    0

Ja polecam KARCHER HD 10/25-4 S Plus, a inne to do piaskownicy.

Naprawdę wart swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturos21    6

panowie mam zamiar kupic karchera k 7.400 bedzie to dobry wybór do mycia sprzetu rolniczego chodzi oczywiście o nowy sprzęt proszę o odp. z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1124

Jak aluminiowa głowica to OK, ale jeżeli już aluminium w silniku to już nie ładnie a głowica z plastiku to całkiem "lipa". Ale wtedy waży te wspomniane 8 kg.

 

To jest tak znajomy pożyczył myjkę od sąsiada który kupił ją za ok. 1000 zł, myjąc przyjeżdża kuzyn i mówi że identyczną kupił z promocji za ok. 400 zł.

Nie dokończył mycia tylko w samochód i do sklepu (aby starczyło) i czar prysł jak wziął wspomniany sprzęt w dłoń (wrócił do domu bez super lekkiej myjki).

 

Morał taki: Myjka myjce nie równa.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Jak myślicie co będzie lepsze? karcher 130bar za jakieś 1200zł czy makita lub stihl 125bar za 1350zł? Nie pamietam dokładnie modeli tych myjek B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Jak myślicie co będzie lepsze? karcher 130bar za jakieś 1200zł czy makita lub stihl 125bar za 1350zł? Nie pamietam dokładnie modeli tych myjek B)

Zdecydowanie bierz Karchera,dobra jakość wykonania,łatwa dostępność części i serwisu,możliwość do kupienia akcesoriów.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Zdziwiło mnie to że karcher tańszy od stihla i makity które mają mniej bar B) Decyzja zapadnie gdy przyjdą dopłaty, ale z tych 3marek będę wybierał.

@krzysiekfarmer5 - 130bar wystarczy, bo farbe pozdziera :lol:

@asharot - mam blisko niecałe 10km do serwisu(sklepu firmowego), tych myjek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Grzes5
      Potrzebuje schemat podłączenia elektrycznego myjki od dojarki przewodowej Westfalia Westfalia Circomat Autotherm
    • Przez blazek
      Witam
      Jak myślicie który wybrać, może ktoś z was użytkuje jeden albo drugi ? mile widziane opinie o obu.
      Będę go wykorzystywał do sprzątania po małych remontach które wykonuje usługowo
      parametry i cena podobna,karcher troszkę droższy ale jak się zdecyduje na niego to mam zniżkę 100zł za to parkside ma gwarancję 3 lata, sam już nie wiem doradźcie coś
    • Gość minio
      Przez Gość minio
      Witam,
       
      czy mieliście do czynienia z myjkami firmy Black&Decker ? Jestem zainteresowany taką jak w tytule - jest ona sporo tańsza porównując ją parametrami do Karchera. Nie wiem jedynie co ona potrafi i jak z jej trwałością. Będę bardzo wdzięczny za wszystkie informacje.
       
      Pozdrawiam
    • Przez Rafii
      Witam, dziś miałem problem z pistoletem od myjki ciśnieniowej-nie chciał mi się wcisnąć spust(nie zauważyłem że był zablokowany). Rozkręciłem go i ty powstał problem. Wyleciała ta mała sprężynka i nie wiem gdzie ona ma być zamontowana.Dodatkowo pistolet nie zamyka wody. Cały czas leci. Poradzicie jak to ustrojstwo złożyć tak żeby działało

    • Przez Moorgi
      Witajcie. Pisze w sprawie tej oto myjki: http://allegro.pl/my...4167333510.html
       
      Ktoś z was ma posiada lub też posiadał taki sprzęt? Osobiście firmy nie znam. Ale sporo osób kupiło ją z tego co widze ale też tym sie jakoś bardzo nie sugeruje. 150 bar, do 260bar max mozna podkręcic a to juz jest spooro. Zainteresowała mnie cena dlatego pisze. Myjka ma mi słuzyc głównie do mycia maszyn + samochód. Co wy na to?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj