polo987

Case international

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
polo987    2

Witam,

mam okazje kupić case international 824 rocznik 1980 moc 80 km motogodziny 6 500.

Chciałbym coś się dowiedzieć o tych ciągnikach bo na internecie mało jest informacji o tych ciągnikach a o tym modelu wogóle.

Interesują mnie opinie osób które mają takie ciągniki lub mają jakieś info na ich temat. Jak z częściami i awaryjnością.

Szybko jeździ bo prawie 50 km/h i jest niezwykle zrywny wizualnie i mechanicznie wygląda ok tylko chciałbym wiedzieć jak to będzie wyglądać w dłuższej eksploatacji.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

Jak o takim modelu nie info na necie to nie zawracaj sobie głowy. Popularne modele to ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Rocznik zawyżony, max 74r. Jak nie będzie do orki i ciężkich prac to będziesz zadowolony oczywiście jak jest sprawny, na turze podniesie 2x tyle co np ursus c 360, spalanie podobne. Znajomy ma Mc Cormicka z lat 60-tych i żal d*pę ściska właścicieli Ursusów czy Zetorów że tak stary ciągnik może tyle unieść i tak mało palić a dał za niego w ciemno ok 6tys zł z turem 2 sekcyjnym  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzejjem    0

Witam. Panowie pozwolę przykleić się do tematu i liczyć na Waszą pomoc. Mianowicie od niedawna jestem właścicielem case 955xl i borykam się z takim problemem gdzie przy włączonym przednim napędzie, przednie koła drapią ziemie, jakby są szybsze. Myślałem że to problem źle dobranych opon ale na przodzie są 28 a tył 38 i jest to niby zgodne z tym co piszą w danych technicznych. Jest też drugi problem, ponieważ gdy koła łapią poślizg wygląda to tak jakby blokator dyferencjału przedniego mostu był włączony cały czas. Czy możecie coś zaradzić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek537    0

Witam. Panowie pozwolę przykleić się do tematu i liczyć na Waszą pomoc. Podobno ciągniki Case International posiadające biegi po lewej stronie są Anglikami i jest ciężej z częściami. Jeśli ktoś wie coś na ten temat to prosił bym o odpowiedz będę bardzo wdzięczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

international 824 to prawdopodobnie bardzo dobre ciągniki rocznik to jak kolega pisze pewnie zawyżony bo z holandji albo z francji tam pisza co chca czy to skrzynia co ma dwie wajhy kolo siebie ,do drugiego kolegi pewniwe koła 24 cali albo byl wymieniany most na inny cy to apl 3052 a blokadę to te mosty miały niektóre automatyczną więc tym się nie przejmuj to wielki plus tego mostu i pewnie całego ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez johny
      Witam czy miał ktoś z was styczność z ciągnikami tej serii JX a szczególnie chodzi mi o JX 90 a jak wiał to jakaś opinia jak wygląda itd >??
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj