Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wypadki w rolnictwie i naszym domu

1346 odpowiedzi na ten temat

#361 Share sabek27

sabek27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 20 listopad 2007 - 21:52

Wypadki w rolnictwie i naszym domu mi to dziadzio opowiadał że x lat temu ja po nawozy sie w swojich worka jezdziło to nie równo rozładowali i bym wywaliło wszystkie nawozy na zakrecie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wypadki w rolnictwie i naszym domu Dzisiaj, 01:47
  •  

#362 Share MarcinPykuS

MarcinPykuS

VIP, były Moderator Forum

• V.I.P.
  • rank
  • 2961 postów

Napisany 20 listopad 2007 - 22:04

Wypadki w rolnictwie i naszym domu http://pl.youtube.co...h?v=lvkfxhV1VH8

#363 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 20 listopad 2007 - 22:06

Wypadki w rolnictwie i naszym domu szkoda tego rolnika i jego maszyn +

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#364 Share Silver

Silver

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 382 postów

Napisany 20 listopad 2007 - 22:32

http://pl.youtube.co...h?v=lvkfxhV1VH8

Kierowcy tirów to są chamy i myślą ze są królami dróg i mogą zpie*dalać po 100 km/ha a potem a audycjach słyszę jeszcze że się zalą ze ktoś im wyjechal a niemogli wychamować, zebym w powiatowym mieście na bocznej drodze wyjechał przed jadący tir a ten mnie wyprzedzał chyba ze 110km jechał, to samo po trasie nagminne przyśpieszanie w trakcie wyprzedzania, a mój kolega to rowu kiedyś uciekał jak tir jechał sibie środkiem drgi dosłownie środkiem a wszyscy albo zjeżdzali na pobocza albo do razu do rwów uciekali

#365 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 20 listopad 2007 - 22:34

Wypadki w rolnictwie i naszym domu No to mój kolega (troche ma ebee) jechał swoim TIRem z serwisu 135 km/h kumpel jego za nim jechał i mu Octavia miezył speeda.

Przypomne że TIRy maja na licznikach do 125 km/h
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

#366 Share Silver

Silver

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 382 postów

Napisany 20 listopad 2007 - 22:47

No to mój kolega (troche ma ebee) jechał swoim TIRem z serwisu 135 km/h kumpel jego za nim jechał i mu Octavia miezył speeda.

Przypomne że TIRy maja na licznikach do 125 km/h

No i co to taki rozum ma tylko ze nie rozpędza tonę z kawałkiem co się złoży jak harmonijka na przydrożnym drzewie ale coś jak wagon o masie 30 -40 ton, na fizyce miałem że zderzenie czołowe tira z osobówką zwolni prędkość tira tylko o 15km/h czyli nic się kierowcy nie ma prawa stać, był taki kozak u nas co jeździł tirem i zawsze powtarzał jak to najwyżej po osie weźmie jakiegoś gówniarza w osobówce co się wyrywa z wyprzedzaniem a sam zginął pod Berlinem bo inny tir nie oznakował nic że stoi a sam szybko poginał

Edytowany przez andrzej2110, 20 listopad 2007 - 22:54.
ort + lit

#367 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 21 listopad 2007 - 14:56

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Załadować tiry na kolej, nie będzie wypadków, nie będzie tyle ofiar na drogach, nie będzie kolein, nie będzie narzekania.. W mojej okolicy (4km od mojej wioski) leci krajowa 2. Kilkanaście lat temu zginął tam rolnik na C360, jak mu wyleciał tir zza zakrętu 100km/h+ Zawsze się tam boje wyjeżdżać bo nie ma dobrej widoczności, a jak wyskoczy ci na drodze tir nic nie zrobisz...

KS Falubaz

#368 Share sabek27

sabek27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 21 listopad 2007 - 15:25

Wypadki w rolnictwie i naszym domu ostatnio wujcio ja palił mf255 to sprzegła nie wcicną i jebną w dzwi od studoły ale nic mu sie nistało

#369 Share Bartek1961

Bartek1961

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo a szczególnie wypadki przy pracy

Napisany 23 listopad 2007 - 08:08

Wypadki w rolnictwie i naszym domu U nas kilka dni temu był "śmieszny" wypadek. Mężczyzna w średnim wieku rozwoził obornik rozrzutnikiem obornika. Coś go zaniepokoiło w pracy maszyny więc wysiadł z kabiny nie wyłączył napędu i podszedł do rozrzutnika. Poślizgnął się na oborniku i oparł rękę o mechanizm napędowy adaptera, który nie posiadał osłony. Niestety dłoń trafiła w przekładnię i ucięła cztery palce. Rolnikowi został na pamiątkę tylko kciuk w lewej ręce. A gdyby była zamontowana osłona przekładni palcom by się nic nie stało.

#370 Share Zefirek

Zefirek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 23 listopad 2007 - 18:56

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Smutna historia. Ojciec kupił nową rotacyjną z osłonami. Miał dwoje małych dzieci, bawiły się pod osłoną cichutko. Wsiadł chciał wyprobować sprzęt i jechać w pole kosić. Wyciął dzieci na miejscu. Smutne ale prawdziwe, większość wypadków dzieje się dzięki naszej głupocie i bezmyślności. :angry:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#371 Share rafal88

rafal88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 23 listopad 2007 - 19:07

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Oslona wiele daje,jednak w tym przypadku gdyby jej nie bylo pewnie nie doszloby do wypadku i dzieciaki zyly by dalej. Ale niektorych wypadkow nie da sie przewidziec,moj ojciec zawsze powtarza "gdybym wiedzial ze sie przewroce-wczesniej bym sie polozyl"

#372 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 23 listopad 2007 - 19:10

Smutna historia. Ojciec kupił nową rotacyjną z osłonami. Miał dwoje małych dzieci, bawiły się pod osłoną cichutko. Wsiadł chciał wyprobować sprzęt i jechać w pole kosić. Wyciął dzieci na miejscu. Smutne ale prawdziwe, większość wypadków dzieje się dzięki naszej głupocie i bezmyślności. :angry:

małe dzieciaki powinno sie jak najdalej trzymać od maszyn rolniczych wujek ma 4 dzieci i żadne z nim nigdzie nie jeździ ;] tylko ja ale ja mam 14 lat i wiem co może sie stać przez przypadek
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#373 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 23 listopad 2007 - 21:10

małe dzieciaki powinno sie jak najdalej trzymać od maszyn rolniczych wujek ma 4 dzieci i żadne z nim nigdzie nie jeździ ;] tylko ja ale ja mam 14 lat i wiem co może sie stać przez przypadek

... przecież jesteś już dorosły ;) .
Jak tak czytam to dziwie sie, że u mnie w okolicy jest tak mało wypadków.

#374 Share samson

samson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 23 listopad 2007 - 23:09

Wypadki w rolnictwie i naszym domu u nas pomimo mojego wielkiego prostestu syn kuzyna (9 lat) podjeżdża przy zbiorze kapusty albo marchewki, a raz lub dwa zdarzyło się że cofał z takiej dupnej góry. Już nie raz kuzynowi mówiłem że to za wcześnie ale mały nadal jeździ. Ja mam 17 lat i nie raz posrany byłem na naszych górach a co dopiero łebek który ma 9 lat i zero pojęcia o jeździe. Jeszcze jakoś bym zrozumiał płaskie pola ale nie takie góry...

#375 Share mtz_820

mtz_820

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 23 listopad 2007 - 23:25

Wypadki w rolnictwie i naszym domu abuk14 napisales to tak jakby nawet jesli ktos ma 14lat dalej jest glupim dzieciakiem nie wiedzacym nic o zyciu.... ehhh wkurzaja mnie tacy ludzie Sorry za OT
www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

#376 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 24 listopad 2007 - 09:08

abuk14 napisales to tak jakby nawet jesli ktos ma 14lat dalej jest glupim dzieciakiem nie wiedzacym nic o zyciu.... ehhh wkurzaja mnie tacy ludzie Sorry za OT

Nie napisałem czegoś takiego, ale jeśli tak myślisz, twoja sprawa. Mam na myśli to, że każdy tak myśli, a wypadki i tak się zdarzają. Z resztą sam podałeś kilka przypadków o twoim braku wyobraźni.
Nie mówię, że sam jestem jakiś wszystkowiedzący, ale jakoś musiałem się wytłumaczyć ;) .

////Starczy tego OT

Edytowany przez andrzej2110, 24 listopad 2007 - 11:24.

#377 Share Pejus94

Pejus94

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 24 listopad 2007 - 13:00

Wypadki w rolnictwie i naszym domu jak jechałem do młyna z ojcem z żytem to nam opona wystrzeliła jechaliśmy do młyna na flaku i spowrotem ;)
W moim gospodarstwie żądzą MF 255 i URSUS C330

#378 Share mtz_820

mtz_820

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 24 listopad 2007 - 19:54

Wypadki w rolnictwie i naszym domu abuk wiec zwracam chonor zle Cie zrozumialem... ;)
www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

#379 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 24 listopad 2007 - 20:26

abuk wiec zwracam chonor zle Cie zrozumialem... ;)

Oki, nie ma sprawy. Dobrze, że przyznałeś się do błędu.
Przypomniało mi się, gdy dziadek chodził oglądać budowę. Prawie spadł z 5 metrów, gdyby nie to, że stałem na drugim końcu deski.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#380 Share celeronik

celeronik

Zaawansowany

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 525 postów

Napisany 24 listopad 2007 - 22:06