Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

8973 odpowiedzi na ten temat

#7441 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 23 lipiec 2017 - 20:52

pis opanowal tvp i sieje propadande jak za komuny i gdze jest demokracja pis pokazl na co ich stac

podaj przykład propagandy ??

Leżenie na ulicy na plecach i kopanie w barierki jest nawoływaniem do nienawiści? Może i tak, bo przecież Pana Macierewicza zaatakowali agresywnie stojący na czerwonym świetle kierowcy.  

głuchoniemy jesteś ??

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 21:58
  •  

#7442 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 700 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 20:54

A co ty myślisz , że jak są obrady i siedzi ich tam garstka to wiedzą za czym głosują . Tak z jednej partii jak z drugiej . Ci co wychodzą na ulicę tez większość konkretnie nie wie za czym tylko te ogólnikowe hasła .

No akurat w tym przypadku był komplet. I teraz jest pytanie skoro niewiedzą co głosują i w trakcie normalnych obrad jest ich tam garstka to po co ich wybieramy???? Czy po to żeby po prostu tylko byli i przy okazji po obstawiali członkami swoich rodzin urzędy i państwowe spółki???? Bo to tylko o to chodzi żeby się dopchać do koryta i dorobić.... Nie lepiej posadzić tam tylko Kaczyńskiego, Schetynę, Petru, Kukiza, Kosiniaka-Kamysza przydzielić im odpowiednią ilość głosów zdobytych w wyborach i niech rządzą!!! Po cholerę opłacać diety dla stada baranów którzy i tak głosują tak jak im wódz kazał??? Po co te śmieszne biura poselskie itd... To jest tylko drenowanie naszych kieszeni przez klany partyjne.

#7443 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 23 lipiec 2017 - 20:56

Zbyszko, posty nr. nr. 7231, 7260, 7268 i 7310.

O trójpodziale władzy byka walnął Alamo. Mój błąd, przepraszam. Tak podobnie piszecie... Ty dowaliłeś o konstytucji...

Co im może zrobić? Nie wiem, ale się nie sprzeciwiają... Oj, przecież Prezydent ku zaskoczeniu wszystkich zawetował jedną ustawę.

Z jednej strona opozycją kierują Sechetyna, Petru i ludzie z KOD i ORP, ale powodem protestów są działania PiS czyli Kaczyńskiego.

Mam delikatne pytanie . czy piłeś dzisiaj coś ?

Post 7231 nie dopatrzyłem się abyś mi zadawał  pytanie .

Post 7260 cytujesz Alamo 

Post 7268 moja odpowiedź post 7269

na post 7310 ci nie odpowiedziałem . Dużo oglądam programów takich jak Jaworowicz Interwencja czytam tygodnik rolniczy i  opisują jak sądy krzywdzą ludzi . Kiedyś byłem oskarżycielem posiłkowym niby mogłem oskarżać jak prokurator i co . Sędzia przerywała mi w pół zdaniu  . Czy to kulturalne . Ale jak adwokat gadał to co chciał . Do tej pory bałbym się iść do sądu i występować przeciw  biznesmenowi lub dużej firmie . Tak jak pisałem wcześniej na owoce trzeba poczekać a nie gdybać . Naród rząd  oceni w następnych wyborach .   

lukejro

Do rządu na górze czy na dole pchają się cwaniaki . Rzadko kiedy uczciwy a jak się dostanie to szybko rezygnuje . Nawet ksiądz za pieniądze się modli . 

Edytowany przez Zbyszko, 23 lipiec 2017 - 21:05.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce? zobacz »

•  

#7444 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2762 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 23 lipiec 2017 - 21:01

poziom ludzi protestujących jest tak niski że nawet nie wiedzą po co tam są , pewna pani z zamościa przyjechała na protest kod bo zapłacili jej 70 zł i do tego dodała że ma okazje wyrwać sie z domu ,  ah ta niespotykana spontaniczność ;)

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#7445 Share daron64

daron64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów
  • Zainteresowania:Wszelakie

Napisany 23 lipiec 2017 - 21:05

Tak posłowie którzy szukaja protekcji u obcych panstw, donoszac, szkalujac i pomawiajac polski rzad sa ZDRAJCAMI!!!

Jakby tak się cofnąć w czasie parę lat-post równie aktualny mógłby być.

#7446 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 21:06

A to dziś ZOO w Zamościu zamknęli? Mogła przecież odwiedzić spacerkiem zwierzaki, podkarmić niedźwiedzia albo cuś. Po co bidulka do stolicy się mitrężyła? :D

#7447 Share Soltys85

Soltys85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 236 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 21:08

Śpisz spokojnie odkąd dostałeś 500+ ?

Jeśli to prawda to po raz kolejny potwierdza tezę o głupich i pracowitych  http://prawo.gazetap...zla-ustawe.html

Nie odpowiada sie pytaniem na pytanie, czekam na odpowiedz.

#7448 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2762 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 23 lipiec 2017 - 21:08

Właśnie nie wiem chciałem udostepnić film z jej wypowiedzią ale został usunięty z yt 

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#7449 Share Soltys85

Soltys85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 236 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 21:11

Jakby tak się cofnąć w czasie parę lat-post równie aktualny mógłby być.

Możesz rozwinac swoja wypowiedz bo ja nie przypominam sobie takiej sytułacji.

#7450 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 21:18

http://natemat.pl/16...ni-sie-wstydzic

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7451 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 700 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 21:21

lukejro

Do rządu na górze czy na dole pchają się cwaniaki . Rzadko kiedy uczciwy a jak się dostanie to szybko rezygnuje . Nawet ksiądz za pieniądze się modli . 

Więc dlaczego ich bronisz??? A może jesteś beneficjentem "dobrej zmiany" (jak niektórzy na tym forum) i za etacik na państwowym nie dasz złego słowa powiedzieć na ich temat. Bardzo trafnie to ująłeś uczciwi szybko rezygnują, a bezkrytyczni i fanatycznie oddani partii są  tylko jej członkowie którzy czerpią całymi garściami profity z tym związane. Nie ważne czy to PiS, PO, PSL, SLD, każdy ich członek będzie bronił swojej partii bo wie że kiedy los się uśmiechnie i dojdzie do władzy to jego bezgraniczna lojalność zostanie hojnie wynagrodzona!!!

#7452 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 21:25

ulman a duda źle powiedział ?? jak lis naginał sie w programach na górników o rolników ze to nieroby ??

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

#7453 Share iron

iron

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1624 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 21:25

Obecna sytuacja polityczna w Polsce powiem tylko tyle każdy uj na swój strój. tylko ze teraz to już nie jest śmieszne tylko to jest niebezpieczne śmiem twierdzić że przyszłe wybory juz są rozstrzygnięte i kto wygrał. ? partia tego od kota .a to wszystko przypomina mi Białoruś a Rosję na którą tak plują.

#7454 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 21:27

Więc dlaczego ich bronisz??? A może jesteś beneficjentem "dobrej zmiany" (jak niektórzy na tym forum) i za etacik na państwowym nie dasz złego słowa powiedzieć na ich temat. Bardzo trafnie to ująłeś uczciwi szybko rezygnują, a bezkrytyczni i fanatycznie oddani partii są  tylko jej członkowie którzy czerpią całymi garściami profity z tym związane. Nie ważne czy to PiS, PO, PSL, SLD, każdy ich członek będzie bronił swojej partii bo wie że kiedy los się uśmiechnie i dojdzie do władzy to jego bezgraniczna lojalność zostanie hojnie wynagrodzona!!!

tylko ze jest kolosalna różnica jedni walczą z robolami a drudzy z elitami tylko tym rządzącym wychodzi raz lepiej raz gorzej 

#7455 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 21:30

@iron - pluć muszą by wykazać "prawicowość" ale metody komunistyczne.

Roman - z elitami to walczył Lenin , Castro  Kim Ir Sen

https://bialystok.on...ystkich/3ykp6vb

Najlepszy jest fragment " Ja nikogo nie obraziłem. Ja nie mówiłem o wszystkich. Proszę dobrze czytać ten wpis. Ja nie mówiłem o wszystkich i on nie jest do wszystkich skierowany. On jest skierowanych do tych, do których jest skierowany, do których się odnoszą te określenia." 

Edytowany przez Ulman, 23 lipiec 2017 - 21:36.

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#7456 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 23 lipiec 2017 - 21:33

Obecna sytuacja polityczna w Polsce lukejro

Sam pisałeś , że głosuje się na lepsze zło . To co mam nie chodzić na wybory bo nie są godni na mój głos . Po prostu robią coś aby zmienić . Udało im się parę zmian I teraz czekam na rezultaty .

#7457 Share misio3p

misio3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 21:35

Ulman   - ciemnota  to  protestuje  pod  domami  posłów   czy senatorów

A pamiętasz może jak Kaczyński chodził protestować pod dom Jaruzelskiego? :)

24 VII 2008r. - 24 VII 2017r. - dziewięć lat na AgroFoto ;)

#7458 Share Soltys85

Soltys85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 236 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 21:36

Ta sa zwykłe wypowiedzi w parlamencie jakich setki na setki tematów, porównujesz to z nasyłaniem komisji weneckiej z planowanymi sankcjami, z niekorzystnymi wyrokami trybynału?? To sa naciski polityczne, szantaz, mielismy z tym doczynienie po wystapieniach polityków PiS?? 

#7459 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 21:40

A wiesz może gdzie zapodziały się wyroki TK z posiedzeń określanych jako spotkanie kolesi? A co się stało z raportem Komisji Milera? No chyba gdzieś się zapodział, 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7460 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 21:42