Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Zbyszku , to dopiero byłaby patologia, nawet większa od wspomnianej rodziny z torunia.

 

Czy ty myślisz że ktokolwiek mądry chciałby robić karierę w sądownictwie wiedząc że jego praca zależy od tego jak zawieje wiatr politycznych zmian? Być marionetką takiego kogoś jak dajmy na to magister ziobro? I na dodatek za bardzo marne pieniądze.

 

 

Mam wielką nadzieję , że uda się pogonić kaczyńskiego i jego małpki już w tym roku. 

 

 

Pooglądaj zbyszku coś innego niż tvp. Jak masz wodę święconą to się pokorop/napij i zerknij na tvn24 , jak nie masz to strzel kielicha i włącz polsat bo ta propaganda w tvp i u rydzyka już ci beret ryje.

 

Tak tak nadzieja to jedyne co wam zostało w zeszłym roku też pisałeś że ich dni są policzone :P :P lepszego rządu jak jest obecnie nie było gospodarka kwitnie stajemy się rekinami Europy i tego UE się obawia B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Łopozycja   to  się  zachowuje  jak  świnie  przy  korycie  co  2 dni  żarcia  nie dostały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Tak tak nadzieja to jedyne co wam zostało w zeszłym roku też pisałeś że ich dni są policzone :P :P lepszego rządu jak jest obecnie nie było gospodarka kwitnie stajemy się rekinami Europy i tego UE się obawia B)

 

Tak kwitną to jedynie wskaźniki napędzane inflacją i konsumpcją przez bankstera Morawieckiego..... Jakoś inwestycje nie chcą rosnąć. A jak chcesz zobaczyć jakim jesteśmy rekinem to pojedź do tej Europy, popracuj, pomieszkaj i zobaczysz że jesteśmy jedynie płotką....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Byliśmy ale już nie będziemy w końcu ludzie przejrzeli na oczy i ta grupka nawiedzonych krzykaczy pod sejmem tego nie zmieni B)


W Europie mieszkam od zawsze i nigdzie się nie wybieram B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3474

 

Ja mam dla was  Zagadkę

zagadka-na-dzis-kto-ukradl-trzecia-filiz

 

 

Ja znam dwie wersje tych panów ; Jakby się tu napie...olić , jak by tu kogoś podpie..olić   i jak by tu coś zapie...olić :)

  Oczywiście jest wersja lżejsza ; Trzej muszkieterowi :Polmos, Donos i Bigos :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak nadzieja to jedyne co wam zostało w zeszłym roku też pisałeś że ich dni są policzone :P :P lepszego rządu jak jest obecnie nie było gospodarka kwitnie stajemy się rekinami Europy i tego UE się obawia B)

Twoje dzieci będą musiały zapłacić olbrzymią cenę za "mądrości" które wyznajesz i ludzi któych popierasz - to że pompuje się słupki dziś znaczy że jutro trzeba będzie oddać.

 

Bo z czego staszku wział się niby ten wzrost - z vat, z inwestycji ? nie rozśmieszaj mnie - jest stąd że rozdają kasę która częściowo wraca w postaci podatków. 

 

Nie ma darmowych obiadów staszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Tak tylko mieszkasz w tej post sowieckiej i jak dostałeś trochu okruchów to Ci się wydaje że jesteś gość. Ja dzisiaj żałuję, że 2009 roku wróciłem do kraju i zbyt mocno się związałem z gospodarstwem żeby z dnia na dzień to rzucić.... Ale kto wie bo jak się widzi jak ten syf który serwuje nam na co dzień towarzystwo spod znaku AWS to się wszystkiego odechciewa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Byliśmy ale już nie będziemy w końcu ludzie przejrzeli na oczy i ta grupka nawiedzonych krzykaczy pod sejmem tego nie zmieni B)

W Europie mieszkam od zawsze i nigdzie się nie wybieram B)

 

Podobno  córka  Ewy  Kopaczowej  miała  wyjechać  jak  PiS  dojdzie  do  władzy  do Kanady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3474

Twoje dzieci będą musiały zapłacić olbrzymią cenę za "mądrości" które wyznajesz i ludzi któych popierasz - to że pompuje się słupki dziś znaczy że jutro trzeba będzie oddać.

 

Bo z czego staszku wział się niby ten wzrost - z vat, z inwestycji ? nie rozśmieszaj mnie - jest stąd że rozdają kasę która częściowo wraca w postaci podatków. 

 

Nie ma darmowych obiadów staszku.

 

Jak zwykle dzielenie na kasty ' twoje dzieci" moje dzieci " a dlaczego nie nasze dzieci?Przedstawianie tak sytuacji pokazuje że niektórzy piszą jakby za granicy nie polakami byli  lub uważają się za lepszych :) Na razie nie jestem pewien czy nasze dzieci będą płacić za poczynania PiS ale jestem już na 100 % pewien że nasze dzieci będą płacić za poczynania PO-PSL bo zadłużenie rosło dość szybko przy jednoczesnym grabieniu Polaków (OFE, cięcia ulg podatkowych,zasiłków pogrzebowych, podniesienia VAT itd) ,obecnie zadłużenie też rośnie ale Polacy zyskują 500+, rozwój gospodarczy , większe płace  (o dziwo można było to pogodzić rozwój z wzrostem płac czego PO mówiło że jest to niemożliwe ) a do tego jest szansa że po uszczelnieniu przekrętów będzie kasa na spłatę zadłużenia i w tym roku na razie mamy superatę :) -można ? MOŻNA!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

miala-byc-kawa-ale-wczesniej_2017-07-07_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

AstroTurfing czyli kto organizuje Majdan w Warszawie

11577 7 0 A A A
1582636428432462f239fdd98dadc9a9,750,0,0
  

W związku z tym co się ostatnio dzieje w Polsce, czyli eskalacją protestów na ulicy, spróbuje pokazać, siatkę powiązań ludzi odpowiedzialnych, czy też, organizatorów tychże, stymulowanych ręcznie "niepokoi społecznych".

Bo nic się nie dzieje spontanicznie.

Po pierwsze do naszego słownika dotarło nowe słowo, określenie

Astroturfing, co to jest? według definicji:

Poprzez sztucznie napędzany rozgłos (
astroturf
 marketing, buzz marketing) pozwala astroturferom stworzyć wrażenie prawdziwej organizacji o szczerych intencjach, równocześnie ukrywając swoją prawdziwą tożsamość. Jest kuszącą metodą dla pragnących uzyskać szybkie efekty specjalistów od public relations i marketingu

Fantazja? już nie

Przedstawiciele branży reklamowo-marketingowej chcą społecznie pomagać opozycji. 

przykład AstroTurfingu

[gallery ids=1704,1703,1702]

 

Warto dodać że W USA i w UK Astroturfing jest zakazany.

Obszerny tekst na temat AstroTurfingu z 2014r

http://forsal.pl/artykuly/806376,astroturf-marketing-na-zachodzie-zakazany-w-polsce-sie-rozwija.html

Pozyskaniem młodych ludzi, czyli świeżej krwi która wyszłaby na ulice wesprzeć emerytowanych protestujących, zajęła się fundacja Otwarty Dialog a jej twarzą jest Bartosz Kramek.

Bartosz Kramek otwarcie wzywa do majdanu w Warszawie

Niech państwo stanie: wyłączmy rząd!

Bartosz Kramek zasiada w radzie fundacji Otwarty Dialog, razem z Andrzejem Wielowieyskim, ojcem Dominiki Wielowieyskiej, twarzy Gazety Wyborczej.

Otwarty Dialog: skład fundacji

Prezesem Zarządu Otwarty Dialog jest Ludmyla Kozlowsky

Tutaj na zdjęciach z Bartoszem Kramkiem i Georgem Sorosem

luydg1-172x300.jpg eldkejf-225x300.jpg

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Ważne  z ostatniej Chwili

Sprawa  Smogu  rozwiązana  wiemy  skąd  się  bierze

 

doloz-jeszcze-jakiegos-kalosza_2017-06-0

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Marks,tak, oczywiście to nie PiS podzielił Polaków na dobrych panów i gorszy sort. Wredna PO podniosła VAT, dobry PiS go nie obniżył, efekt dla kupujących jest taki sam.Ciekawe czy gdyby Morawiecki pokazał porównanie wydatków rządu z zeszłego i bieżącego roku, to superwynik nie okazałby się superporażką?

Poseł PO za próbę powiedzenia czegoś z trybuny sejmowej zostal wykluczony z obrad, Kaczyński za przemówienie w "trybie żadnym" nie został nawet upomniany, a za to co powiedział powinien stanąć przed komisją etyki. W jego ślady poszła Pawłowicz i co? Nic! Bo prawo i regulaminy "dobrych panów" nie dotyczy. W noych sądach na pewno będzie inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przed "komisją" lekarską chyba . :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Kot  Prezesa   przywitał    Protestujących  Chuliganów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

miro ,próbowałeś kiedyś podpalić most przez które biegną światłowody do rządowej instytucji ?   lol_.gif  

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-pozar-mostu-lazienkowskiego-splonely-kable-dostarczajace-int,nId,1672405

Nie, ale dostałem po gębie od kobiety za wysadzenie wału na Koprzywnicy. Choć rozleciał się po przejechaniu przez pociąg towarowy mostu kolejowego na trasie Sandomierz - Stalowa Wola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

podobno za udział w protestach które teraz się toczą można zarobić od 100pln w górę.

może warto się przejechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to prawda ale słyszałem że ci co chodzą na miesięcznice mają obiecane stanowiska jak pis wygra wybory samorządowe. No i jeszcze że prezes to kryptogej ale o tym już chyba wszyscy mówią.  

 

Zresztą to jest akurat powszechna przypadłość tych środowisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak tak słyszałem że ci co leżeli na ulicy i kopali nogami w barierki to ekschibicjoniści chcący uprawiać ten proceder zgodnie z prawem :P :P :P  i wznosili okrzyki miłości będziesz siedział ;) Tak to się kończy jak się bierze dopalacze

Edytowano przez staszek131415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

podobno za udział w protestach które teraz się toczą można zarobić od 100pln w górę.

może warto się przejechać.

 

 

Lepiej  nie  bo jak wpadniesz  między  te  Wrony  jeszcze  zaczniesz  Krakać  jak i one 

 

Ci  ludzie  tam nie widzą  co  czynią  nie biorą  pod uwagę  tego   że  zostaną  z tego  rozliczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale to przecież przypadłość tych środowisk ;) ;)  swoją drogą zastanawiam się gdzie Grodzka się podziewa czyżby czekała na przeszczep :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

 

 

Lepiej  nie  bo jak wpadniesz  między  te  Wrony  jeszcze  zaczniesz  Krakać  jak i one 

 

Ci  ludzie  tam nie widzą  co  czynią  nie biorą  pod uwagę  tego   że  zostaną  z tego  rozliczone

 

Niska szkodliwość społeczna czynu. Tylko korzonki mogą złapać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
mirro  -  nie chodzi  mi  o  rozliczenie w życiu  doczesnym  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

korzonki; nie . kuzyniak był tam ,za 2 godziny stania ze zniczem dostał 100pln.nawet znicz dali.wczoraj też 100pln jak dziś pójdzie zapewne też stówka .będzie dzwonił do mnie po południu to się dowiem.

markfarmer to tylko biznes można na tym zrobić .tam walą się tysiące ,szkoda przegapić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj